اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با کتابخانه آلتیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با کتابخانه آلتیوم

سلام دوستان، من کتابخانه MyLibrary رو از سایت دانلود کردم و یه مدت هم از اون استفاده کردم ولی الان اکثر قطعات این کتابخونه فوت پرینتشون توی محیط pcb نمیاد حتی توی محیط شماتیک هم موقع انتخاب قطعه فوت پرینتش رو نمایش نمیده این کتابخونه رو از تاپیک
    کتابخانه و فوت پرینت قطعات برای طراحی مدارچاپی ، صفحه 54 دانلود کردم

پاسخ : مشکل با کتابخانه آلتیوم

از کتابخانه های SamacSys استفاده کن. برای آلتیوم پلاگین هم داره که مستقیما در خود سند کتابخونه رو نصب میکنه.

دیدگاه

سلام خیلی ممنون من همین کتابخونه رو الان لازم دارم مشکلش اینکه فقط تعداد کمی از فوت پرینت قطعات این کتابخونه بالا میان و بقیه فوت پرینت ها رو نمایش نمی ده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mousa1994 نمایش پست ها
        سلام خیلی ممنون من همین کتابخونه رو الان لازم دارم مشکلش اینکه فقط تعداد کمی از فوت پرینت قطعات این کتابخونه بالا میان و بقیه فوت پرینت ها رو نمایش نمی ده.
        چطور، برای من خیلی کم پیش اومده نداشته باشه شماره قطعه ای رو. بالای 15 میلیونه دیتا بیس اش. در موتور جستجو اش سرچ کردی؟

Search to find and download PCB footprints and schematic symbols for direct use in compatible ECAD tools.

دیدگاه

سلام، ببخشید فکر کنم بد منظورم رو رسوندم من یه کتابخونه از همین سایت دانلود کردم و از اون قبلا بدون هیچ مشکلی استفاده میکردم ولی الان نمیتوانه به فوت پرینت قطعات دسترسی پیدا کنه مثلا اگر 100 قطعه در این کتابخونه وجود داره فقط 4 یا 5 قطعه فوت پرینتش رو میاره

دیدگاه

سلام، ببخشید فکر کنم بد منظورم رو رسوندم من یه کتابخونه از همین سایت دانلود کردم و از اون قبلا بدون هیچ مشکلی استفاده میکردم ولی الان نمیتوانه به فوت پرینت قطعات دسترسی پیدا کنه مثلا اگر 100 قطعه در این کتابخونه وجود داره فقط 4 یا 5 قطعه فوت پرینتش رو میاره
            داداش این سایت کتابخونه ها رو تکی داره نه مثلا صد تا یکجا دانلود کنی حتما از جای دیگه برداشتی. با پلاگین هم در آن واحد یکی میشه. شاید هم فوت پرینت ها یک سری قطعات یکسانه

دیدگاه

سلام من کتابخونه پست 574 توی این لینک رو میگم https://www.eca.ir/forums/thread7943-58.html ، اگه زحمتی نیست میتونید چکش کنید ببینید فوت پرینت تمام قطعات رو نشون میده برا شما

دیدگاه

سلام دوستان کسی نیست این کتابخونه رو با آتیوم خودش تست بکنه برام که فوت پرینت تمام قطعاتش میاد یا نه

دیدگاه

احتمالا مشکل از سیستم شما باشه یا اینکه ورژن نرم افزارتون باگ داره.
                  روی سیستم من هروقت تعداد کتابخانه های نصب شده زیاد میشه این مشکل بوجود میاد.
                  برای حل این مشکل یکبار اون کتابخونه رو پاک کنید و در پوشه دیگه با نام دیگه ذخیره و سپس نصب کنید و توجه کنید تمام نام پوشه ها و ادرس ها انگلیسی باشند
                  در ضمن بهتر بود کتابخانه مورد نظر رو اپلود میکردید تا مشاهده شود.

دیدگاه

سلام این لینک کتابخونهhttp://www.mediafire.com/file/0nt0pw...brary.rar/file البته توی پستهای بالا بهش اشاره کردم. ممنون میشم این کتابخونه رو برام تست کنید که با انتخاب قطعات فوت پرینتشون هم میاد یا نه

دیدگاه

دوست عزیز همیشه برای اینکه بهتر و سریعتر راهنمایی بشید در پست اول اطلاعات کامل رو قرار بدید (مثلا ورژن نرم افزار ) و از نقل قول استفاده کنید تا صاحب نقا قول متوجه بشه..
                      سلام این لینک کتابخونهhttp://www.mediafire.com/file/0nt0pw...brary.rar/file البته توی پستهای بالا بهش اشاره کردم. ممنون میشم این کتابخونه رو برام تست کنید که با انتخاب قطعات فوت پرینتشون هم میاد یا نه
                      من کتابخانه رو تست کردم و مشکلی نبود نه در فوت پرینت و نه در شماتیک و کاملا هم منطبق بودند.
                      مواردی رو ک گفتم انجام بدید.یا ورژن نرمافزار باگ داره یا سیستم مورد استفاده.من هم معمولا دچار چنین مشکلاتی میشم وقتی حجم زیادی از کتابخانه ها رو نصب میکنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Hesam_M نمایش پست ها
                        از کتابخانه های SamacSys استفاده کن. برای آلتیوم پلاگین هم داره که مستقیما در خود سند کتابخونه رو نصب میکنه.
                        آقا سلام عرض شد.یه سوال دارم که فکر میکنم شما بتونید جواب بدبد. samacsys روی آلتیوم 19 نصب میکنم ولی تا میخواد قطعه رو بیاره تو شماتیک، میگه این سرویس تو کشورتون موجود نیست، همه مراحل رو با فیلتر شکن میرم ولی نمیدونم لحظه آخر از کجا میفهمه من ایرانیم، راه حلی براش دارید؟
                        جدیدترین ویرایش توسط hosein_ettehadi; ۱۴:۲۳ ۱۴۰۱/۰۱/۰۶.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosein_ettehadi نمایش پست ها
                          آقا سلام عرض شد.یه سوال دارم که فکر میکنم شما بتونید جواب بدبد. samacsys روی آلتیوم 19 نصب میکنم ولی تا میخواد قطعه رو بیاره تو شماتیک، میگه این سرویس تو کشورتون موجود نیست، همه مراحل رو با فیلتر شکن میرم ولی نمیدونم لحظه آخر از کجا میفهمه من ایرانیم، راه حلی براش دارید؟
                          دوست عزیز من بیشتر از سه چهار ساله دارم از همین استفاده می کنم. قطعا فیلترشکن خوبی ندارین که آ ی پی رو درست عوض نمی کنه و گر نه بنده هم فیلترشکن استفاده می کنم. اولا ببین چه ورژنی از پلاگین رو دار و آخرین ورژن رو بگیر. بعدش چک کنین ببینین آی پی ات اصلا عوض میشه و از ایران به کشور دیگه تغییر پیدا میکنه یا خیر. فعلا بهترین ابزار همین هست که شرکتهای برند هم ازش استفاده می کنن مثل سامسونک و غیره

این لینک دانلود پلاگین: https://www.samacsys.com/altium-desi...y-instructions

دیدگاه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپ
                            نوشته اصلی توسط Hesam_M نمایش پست ها
                            دوست عزیز من بیشتر از سه چهار ساله دارم از همین استفاده می کنم. قطعا فیلترشکن خوبی ندارین که آ ی پی رو درست عوض نمی کنه و گر نه بنده هم فیلترشکن استفاده می کنم. اولا ببین چه ورژنی از پلاگین رو دار و آخرین ورژن رو بگیر. بعدش چک کنین ببینین آی پی ات اصلا عوض میشه و از ایران به کشور دیگه تغییر پیدا میکنه یا خیر. فعلا بهترین ابزار همین هست که شرکتهای برند هم ازش استفاده می کنن مثل سامسونک و غیره ;

.
                            سلام.تشکر از پاسختون.خیلی خوشحال و امیدوار شدم که دارید استفاده میکنید. واقعا چیز فوق العادیه ایه.و خیلی ممنون میشم اگه بگین با چه فیلتر شکنی رفتید؟ با آخرین ورژن پلاگین رفتم، فیلتر ششکنم سایفونه که خیلی قویه، و با جیمیل ثبت نام کردم.آلتیومم ورژن 19 و از سایت p30download گرفتم و کرک شدس.
                            جدیدترین ویرایش توسط hosein_ettehadi; ۲۰:۴۶ ۱۴۰۱/۰۱/۱۲.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosein_ettehadi نمایش پست ها
                              دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپ

سلام.تشکر از پاسختون.خیلی خوشحال و امیدوار شدم که دارید استفاده میکنید. واقعا چیز فوق العادیه ایه.و خیلی ممنون میشم اگه بگین با چه فیلتر شکنی رفتید؟ با آخرین ورژن پلاگین رفتم، فیلتر ششکنم سایفونه که خیلی قویه، و با جیمیل ثبت نام کردم.آلتیومم ورژن 19 و از سایت p30download گرفتم و کرک شدس.

وقتی به فیلترشکن یا وی پی ان وصل میشی چک کن ببین آی پی اتو درست عوض میکنه؟ سایت های زیادی هستند که نشون میدن. اگر عوض نمیکنه که اون خوب نیست و باید چیز دیگه استفاده کنی
                              اگر آی پی عوض می شه و درسته شاید به احتمال کم اون ایمیل بن شده چون با آی پی ایران هم رفتین. پس پلاگین رو پاک کن و دوباره نصب کن و وقتی به فیلتر شکن وصل هستی دوباره در پلاگین ثبت نام کن، منتها با یه ایمیل دیگه و دیگه هیچ وقت با ای پی ایران واردش نشو. ولیاین احتمالش کمه و فکر کنم مشکل شما همون مورد اول باشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X