اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در خواندن کد کارخانه و آی دی دیوایس حافظه W25Q

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در خواندن کد کارخانه و آی دی دیوایس حافظه W25Q

با درود
    یه ایسی حافظه W25Q64 از فروشگاه خریدم ولی نمیتونم روش بنویسم و بخونم،برای امتحان از سالم بودن سخت افزار و برنامه اومدم کد کارخانه که EF هست و دیواس آی دی که 16H هست رو بخونم ولی کد کارخونه رو DC و آی دی دیوایس رو 2D نشون میده،دوستانی که با این حافظه کار کردن میدونن ایراد کار از کجاست??
    اگه با این ایسی کار کردید و اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی کنید.
    سپاسگذارم

پاسخ : مشکل در خواندن کد کارخانه و آی دی دیوایس حافظه W25Q

نوشته اصلی توسط saeiddiod نمایش پست ها
    با درود
    یه ایسی حافظه W25Q64 از فروشگاه خریدم ولی نمیتونم روش بنویسم و بخونم،برای امتحان از سالم بودن سخت افزار و برنامه اومدم کد کارخانه که EF هست و دیواس آی دی که 16H هست رو بخونم ولی کد کارخونه رو DC و آی دی دیوایس رو 2D نشون میده،دوستانی که با این حافظه کار کردن میدونن ایراد کار از کجاست??
    اگه با این ایسی کار کردید و اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی کنید.
    سپاسگذارم
    سلام
    الان حضور ذهن ندارم ولی یادم اون اوایل که می خواستیم راه اندازیش کنیم به دلیل کم تجربه بودن زمان هایی رو که گفته بود رعایت نمی کردیم
    مثلا یه جا گفته بعد از ارسال فلان کامند باید n میلی ثانیه صبر کنی
    این تایم ها رو در نظر داشته باشید حتما و اینکه یه بار ریستش کنید
    پایه های cs و wr رو هم ببینید درست کار می کنند یا نه
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

دوست عزیز سپاس بابت پاسختون،ایراد کارم رو پیدا کردم.
      چون میکرو پنج ولت و حافظه ۳.۳ولت بود از تقسیم مقاومتی استفاده کردم برای کاهش سطح ولتاژ روی پایه های دیتا،الان میکرو و حافظه هر دو رو به ولتاژ ۳.۳ وصل کردم و مقاومتها رو برداشتم،مشکلم حل شد.
      از شما هم سپاسگذارم بابت راهنماییتون.پاینده باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeiddiod نمایش پست ها
        دوست عزیز سپاس بابت پاسختون،ایراد کارم رو پیدا کردم.
        چون میکرو پنج ولت و حافظه ۳.۳ولت بود از تقسیم مقاومتی استفاده کردم برای کاهش سطح ولتاژ روی پایه های دیتا،الان میکرو و حافظه هر دو رو به ولتاژ ۳.۳ وصل کردم و مقاومتها رو برداشتم،مشکلم حل شد.
        از شما هم سپاسگذارم بابت راهنماییتون.پاینده باشید
        سلام
        خسته نباشید
        ببخشید من برای نوشتن روی آی سی فلش w25q به مشکل خوردم و نمیتونم از روی آی سی بخونم یا روش چیزی بنویسم. میکرو و آی سی هردو به 3.3 وصل هستند ولی وقتی کد رو اجرا میکنم که چیزی روی آی سی بنویسم و روی ال سی دی نمایش بده چیزی نمایش داده نمیشه.
        از طرفی مشخصات آیسی (EF و 16 ) درست روی LCD نمایش داده میشه و ارتباط با آی سی برقراره. میشه کمکم کنید؟ :(((

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X