اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از ATTINY2313Aبه جای ATTINY2313

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده از ATTINY2313Aبه جای ATTINY2313

من میخوام یک کد هگز رو که برای ATTINY2313 نوشته شده بریزم توی ATTINY2313A با برنامه PONYPROG از طرفی توی لیست قطعات ponyprog ,, ATTINY2313A نیست.چیکار باید کنم.با ISP prog میتونم این کار رو کنم اما میخوام با PONYPROG که راحت تر میشه در HEX تغییرات ایجاد کرد این کار رو انجام بدم.ممنون میشم راهنمایی کنید.کد اسمبلی هگز هم موجود هست.

پاسخ : استفاده از ATTINY2313Aبه جای ATTINY2313

نوشته اصلی توسط MohsenGHTM نمایش پست ها
    من میخوام یک کد هگز رو که برای ATTINY2313 نوشته شده بریزم توی ATTINY2313A با برنامه PONYPROG از طرفی توی لیست قطعات ponyprog ,, ATTINY2313A نیست.چیکار باید کنم.با ISP prog میتونم این کار رو کنم اما میخوام با PONYPROG که راحت تر میشه در HEX تغییرات ایجاد کرد این کار رو انجام بدم.ممنون میشم راهنمایی کنید.کد اسمبلی هگز هم موجود هست.
    سلام
    توی میکروکنترلرهای avr، زیر مدل ها از نظر نرم افزار و واحد های جانبی با هم فرقی ندارن. فرقشون بیشتر توی ولتاژ کاری و حداکثر فرکانس کاریه. پس کار خاصی توی این مورد لازم نیست انجام بدید

دیدگاه

ممنون از جوابتون.پروگرامرمن STK200/300 هست برای کار با ponyprog. تنظیمات setup هم میزارم روی paraller ,,و آخرین گزینه یعنی SysFs I/O پروپ هم چک میکنم OK میده اما میکرو رو نمیشناسه؟مشکل از کجاست؟اتصالات هم برقراره.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MohsenGHTM نمایش پست ها
        ممنون از جوابتون.پروگرامرمن STK200/300 هست برای کار با ponyprog. تنظیمات setup هم میزارم روی paraller ,,و آخرین گزینه یعنی SysFs I/O پروپ هم چک میکنم OK میده اما میکرو رو نمیشناسه؟مشکل از کجاست؟اتصالات هم برقراره.
        نمیدونم با این مواردی که میفرمایید کار نکردم

دیدگاه

مشکل نیست.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X