ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    2019/11/01
    6
    1

لطفا کمک در حل مشکل کامپیوتر

عرض سلام خدمت تمامی اساتید و سروران

حدود یکسالی هست یه مشکل به جون کامپیوترم افتاده بعضی مواقع تصویر مانیتور شروع میکنه به قطع و وصل شدن درصورتی که

چراغ پاور مانیتور روشن هست و تو همین حین اتصال اینترنت هم قطع میشه و چراغ مودم شروع میکنه چشمک زدن

البته اینترنت بعد از حدود 30 ثانیه وصل میشه و اگه تصویر مانیتور هنوز در حال قطع و وصل باشه باز اینترنت قطع میشه و دوباره وصل میشه

بعضی مواقع تصویر مانیتور حدود 5 مرتبه قطع و وصل میشه ولی مواقعی هم میشه تا 20 مرتبه قطع و وصل میشه

مانیتورم را عوض کردم و عیب از مانیتور نبود اگر هم به نظرتون کارت گرافیک مشکل داره پس این چه ربطی به قطع شدن اتصال اینترنت داره

این مشکل تقریبا هر روز اتفاق میوفته و دیگه رفته رو اعصابم لطفا راهنمایی کنید. با تشکر از شما دوستان گرامی
    ویرایش توسط masuod_ATI : 2019/11/01 در ساعت 15:23
    2017/06/13
    512
    271

پاسخ : لطفا کمک در حل مشکل کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط masuod_ATI

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

عرض سلام خدمت تمامی اساتید و سروران

حدود یکسالی هست یه مشکل به جون کامپیوترم افتاده بعضی مواقع تصویر مانیتور شروع میکنه به قطع و وصل شدن درصورتی که

چراغ پاور مانیتور روشن هست و تو همین حین اتصال اینترنت هم قطع میشه و چراغ مودم شروع میکنه چشمک زدن

البته اینترنت بعد از حدود 30 ثانیه وصل میشه و اگه تصویر مانیتور هنوز در حال قطع و وصل باشه باز اینترنت قطع میشه و دوباره وصل میشه

بعضی مواقع تصویر مانیتور حدود 5 مرتبه قطع و وصل میشه ولی مواقعی هم میشه تا 20 مرتبه قطع و وصل میشه

مانیتورم را عوض کردم و عیب از مانیتور نبود اگر هم به نظرتون کارت گرافیک مشکل داره پس این چه ربطی به قطع شدن اتصال اینترنت داره

این مشکل تقریبا هر روز اتفاق میوفته و دیگه رفته رو اعصابم لطفا راهنمایی کنید. با تشکر از شما دوستان گرامی
    سلام
    مودم adsl؟ فکر نمیکنم بهم ربطی داشته باشن. مگر اینکه نوسانات شدید روی برق اونجا باشه. یا اینکه نویز شدید توی محیط ایجاد بشه که باعث بشه این نویز به مودم منتقل بشه. حالا بازم بقیه اساتید بهتر میدونن.
    2019/11/01
    6
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.m98

سلام
    مودم adsl؟ فکر نمیکنم بهم ربطی داشته باشن. مگر اینکه نوسانات شدید روی برق اونجا باشه. یا اینکه نویز شدید توی محیط ایجاد بشه که باعث بشه این نویز به مودم منتقل بشه. حالا بازم بقیه اساتید بهتر میدونن.
    نه دوست عزیز عیب از نویز برق نیست فکر میکنم مشکل سخت افزاری باشه ولی نمیدونم از کدوم قطعه
    2017/06/13
    512
    271

نه دوست عزیز عیب از نویز برق نیست فکر میکنم مشکل سخت افزاری باشه ولی نمیدونم از کدوم قطعه
    آخه سخت افزار چه ربطی به مودم داره؟
    2017/03/26
    809
    353

سلام تا حالا مودم رو از کامپیوتر جدا کردین و دوباره تست کردین؟؟
    2019/11/01
    6
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط خلبان

سلام تا حالا مودم رو از کامپیوتر جدا کردین و دوباره تست کردین؟؟
    نه تا حالا تو اون لحظه مودم را جدا نکردم ولی شده مودم را خاموش کرده باشم
    که باز هم تاثیری نداشت و همچنان قطع و وصل ادامه داشت
    2011/05/07
    تبریز
    833
    167

قطع و وصل شدن تصویر از کارت گرافیک گرفته تا مانیتور و مادربورد میتونه باشه ولی ربطش به مودم عجیبه مگر اینکه یجوری مادربورد یا پاور سیستم باعث بشن پالسهایی به کابل شبکه فرستاده بشه و ... یعنی نویز ها به کل سیستم بره نه فقط مانیتور و مودم

من این مشکل رو قبلا داشتم یبار درایور رو اپدیت کرده بودم و یبار هم چیپ شمالی مادربورد نیمسوز شده بود و وقتی مادر بورد رو از پورت DVI وصل میکردم یا تصویر قطع و وصل میشد یا کلا تصویر نمیداد

به هر حال باید موقعی که این اتفاق میوفته قسمتهایی از سیستم رو از دور خارج کنید تا ببینید چی میشه
    یبار کابل شبکه و خود مودم رو جدا کنید (اداپتور و کابل شبکه و ....)
    یبار هم وقتی این اتفاق افتاد سریعا برق و کابل تصویر رو از سبستم جدا کنید ببینید مشکل ادامه داره یا نه

درهر صورت عجیبه که مودم رو سبستم تاثیر بذاره و یاربرعکس .. من تا حالا نه دیدم نه شنیدم
    مگه اینکه نویز برق باشه که اونم به قول دوستان باید خیلی شدید باشه تا بتونه همچین تاثیری داشته باشه
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را میجوییم که لب چشمه ی امید ، اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ می نگریم ...
    2019/11/01
    6
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط afceaglee2013

قطع و وصل شدن تصویر از کارت گرافیک گرفته تا مانیتور و مادربورد میتونه باشه ولی ربطش به مودم عجیبه مگر اینکه یجوری مادربورد یا پاور سیستم باعث بشن پالسهایی به کابل شبکه فرستاده بشه و ... یعنی نویز ها به کل سیستم بره نه فقط مانیتور و مودم
    من این مشکل رو قبلا داشتم یبار درایور رو اپدیت کرده بودم و یبار هم چیپ شمالی مادربورد نیمسوز شده بود و وقتی مادر بورد رو از پورت DVI وصل میکردم یا تصویر قطع و وصل میشد یا کلا تصویر نمیداد
    به هر حال باید موقعی که این اتفاق میوفته قسمتهایی از سیستم رو از دور خارج کنید تا ببینید چی میشه
    یبار کابل شبکه و خود مودم رو جدا کنید (اداپتور و کابل شبکه و ....)
    یبار هم وقتی این اتفاق افتاد سریعا برق و کابل تصویر رو از سبستم جدا کنید ببینید مشکل ادامه داره یا نه
    درهر صورت عجیبه که مودم رو سبستم تاثیر بذاره و یاربرعکس .. من تا حالا نه دیدم نه شنیدم
    مگه اینکه نویز برق باشه که اونم به قول دوستان باید خیلی شدید باشه تا بتونه همچین تاثیری داشته باشه
    ممنون دوست عزیز از پاسخی که دادی این مشکل هم زمانی که با پورت DVI مانیتور وصل بود اتفاق افتاد گفتم شاید اشکال
    از پورت DVI و یا کابل اتصال باشه که اونا قطع کردم با کابل HDMI تصویر گرفتم ولی متاسفانه فرقی نکرد با اونم قطع شد
    البته به قول شما باید تیکه تیکه اتصال ها را قطع و وصل کنم ببینم با کدوم جواب میده که خودم به مادربرد شک دارم
    چون زمانی که این اتفاق میوفته یه صدای زززززز ریزی از تو اسپیکرها شنیده میشه
    2011/09/13
    470
    206

ممنون دوست عزیز از پاسخی که دادی این مشکل هم زمانی که با پورت DVI مانیتور وصل بود اتفاق افتاد گفتم شاید اشکال
    از پورت DVI و یا کابل اتصال باشه که اونا قطع کردم با کابل HDMI تصویر گرفتم ولی متاسفانه فرقی نکرد با اونم قطع شد
    البته به قول شما باید تیکه تیکه اتصال ها را قطع و وصل کنم ببینم با کدوم جواب میده که خودم به مادربرد شک دارم
    چون زمانی که این اتفاق میوفته یه صدای زززززز ریزی از تو اسپیکرها شنیده میشه

درود
    مشخصات کامل سیستمتون چه میباشد؟؟
    الخصوص پاور!!!!
    2019/10/22
    12
    2

احتمالا شما مودم داخلی دارید که به مادربورد وصل هست یا کارت فاکس که در این صورت موقع زنگ خوردن تلفن ولتاژ بالایی وارد میشه و باعث این داستان میشه
    ترجیحا بفرماییید که کامپیوتر و مودم شما چه هستند و آیا مودم خارجی دارید یا داخلی (اینترنال)
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14