اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دستگاه ایکلاس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دستگاه ایکلاس

سلام و خسته نباشید ـیک دستگاه ایکلاس مدل فول ـ g9g9 دارم و یهوی روی صفحه به طور دایم فقط بر روی ا،م دستگاه روشن ماند و هیچگونه عمل دیگری انجام نمیدهد ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ : دستگاه ایکلاس

نوشته اصلی توسط omid0097 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید ـیک دستگاه ایکلاس مدل فول ـ g9g9 دارم و یهوی روی صفحه به طور دایم فقط بر روی ا،م دستگاه روشن ماند و هیچگونه عمل دیگری انجام نمیدهد ممنون میشم راهنمایی کنید
    باسلام
    اگر تخصصی در الکترونیک دارید درب دستگاه رو باز کنید تغذیه رو برسی کنید ببینید خازن های تغذیه باد نکرده؟
    این مشکل در دوحالت عمدتا بوجود میاد مشکل تغذیه و پریدن برنامه ای سی فلش

دیدگاه

پاسخ : دستگاه ایکلاس

نوشته اصلی توسط omid0097 نمایش پست ها

با سلام
      دوست عزیز اگر عدد و یا نوشته ایی بر روی صفحه دیس پلی رسیور ظاهر میشه،،ولی دستگاه لود نمیکنه طبق گفته ی دوستمون مشکل از منبغ تغذیه هستش،،دوتا خازن ۱۰ ولت در ۱۰۰۰ میکرو داره اون هارو با ۱۶ ولت ۱۰۰۰ میکرو جایگزین کن مشکل حل میشه،اما اگر رشیور روشن میشه،و فقط یه چراغ قرمز روی صفحه دیس پلی روشن میشه،،شک نکن که آیسی فلش خالی کرده و این دسگه کاره شما نیست،باید بدی تعمیر کار
      موفق و پیروز باشید...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X