اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیاز به مدار یکی ام پی ۳ پلیر ساده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نیاز به مدار یکی ام پی ۳ پلیر ساده

سلام به همه
    من یه مدار خیلی ساده میخوام که وقتی یه دکمه فشاری رو یه بار میزنم یه اهنگ از اس دی کارت پلی شه و تا دفعه بعدی که اون دکمه رو میزنم چیزی نشه یعنی هر بار زدن کلید فقط یه ترک پلی شه و ادامه نداشته باشه آردینو هم دارم ولی ماژول اس دی کارت نمیدونم چی بخرم
    واقعا به این پروژه نیاز دارم اگه کسی بتونه کمکم کنه مدیونش میشم

پاسخ : نیاز به مدار یکی ام پی ۳ پلیر ساده

نوشته اصلی توسط Kiarashkn نمایش پست ها
    سلام به همه
    من یه مدار خیلی ساده میخوام که وقتی یه دکمه فشاری رو یه بار میزنم یه اهنگ از اس دی کارت پلی شه و تا دفعه بعدی که اون دکمه رو میزنم چیزی نشه یعنی هر بار زدن کلید فقط یه ترک پلی شه و ادامه نداشته باشه آردینو هم دارم ولی ماژول اس دی کارت نمیدونم چی بخرم
    سلام
    الآن دقیقا مشکلتون چیه؟ برنامه نویسی؟ انتخاب قطعات و ماژول ها؟ این موارد خیلی با هم فرق دارن.
    اگر مشکلتون برنامه نویسی در یک قسمت خاصی باشه که سوال میکنید و دوستانی که بتونن جواب میدن؛ اما اگر کلا برنامه نویسی بلد نیستید یا میخوایید یکی دیگه براتون انجام بده، شرمنده کسی اینجا کد آماده تحویل نمیده معمولا! چون اینجا انجمن رفع مشکله و اون وقت درخواست شما پروژه به حساب میاد و کسی مفتی پروژه برای کسی انجام نمیده! مگر در موارد خیلی خیلی نادر...
    در مورد ماژول SD هم چیزی باشه که خروجی SPI با سطح TTL بده کافیه! معمولا انواع مختلف فقط توی ولتاژ تغذیه و سطح ولتاژ منطقی با هم فرق دارن. مثلا یک عده با 5 ولت تغذیه میشن، بعضی ها با 3.3 ولت و بعضی ها با هر دو.

دیدگاه

سلام به همه
      از ماژول DFPLAYER استفاده کنید. کمتر از 20 تومن، فروشگاه هم داره.
      Si vis pacem, para bellum

دیدگاه

سلام من قطعات و حتی کارکردشم میدونم با اردینو uno و همون ماژول این لینک

اما مشکلی که دارم اینه که وقتی یه بار دکمه پلی رو میزنیم پلی میشه تا وقتی که تموم شه و میره رو ترک بعدی ولی من نمیخوام بره ترک بعدی من میخوام دیگه چیزی پلی نکنه تا دوباره همون دکمه فشار داده شه

دیدگاه

سلام من قطعات و حتی کارکردشم میدونم با اردینو uno و همون ماژول این لینک

اما مشکلی که دارم اینه که وقتی یه بار دکمه پلی رو میزنیم پلی میشه تا وقتی که تموم شه و میره رو ترک بعدی ولی من نمیخوام بره ترک بعدی من میخوام دیگه چیزی پلی نکنه تا دوباره همون دکمه فشار داده شه
          من که آردوینو کار نکردم ولی حداقل متن کد رو بذارید تا دوستان بتونن اشکال یابی کنن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X