اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهترین زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی یا شبکه های عصبی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بهترین زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی یا شبکه های عصبی

از دوستان وارد خواهشمندم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارند ما رو هم بی نصیب نذارن :nerd:
    نابرده رنج گنج ميسر نمي شود مزد آن گرفت جان برادر كه كار كرد !

پاسخ : بهترین زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی یا شبکه های عصبی

برو matlab یاد بگیر برای میکروشم هست ولی من خیلی کار نکردم فقط تعریفشو شنیدم....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
      برای میکروشم هست ولی من خیلی کار نکردم فقط تعریفشو شنیدم....
      سلام ...............

ممکنه در این مورد توضیح بدید؟ کد متلب با میکرو انجام میشه؟ یا پیاده سازی شبکه عصبی؟ یا ....
      دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسام الدین

سلام ...............

ممکنه در این مورد توضیح بدید؟ کد متلب با میکرو انجام میشه؟ یا پیاده سازی شبکه عصبی؟ یا ....
        من همینقدر بلد بودم

دیدگاه

با تشکر از دوستان

از ARM شاید بشه برای پیاده سازی شبکه های عصبی استفا ده کرد اما از میکرو ابدا
          منظور بنده از زبان برنامه نویسی خانواده .NET , VISUAL . بود

می گم کودوم یکی از این زبانها بهترینه
          ایراد اساسی مطلب سرعت پایین تو عملیات هایی که میزان داده ها خیلی زیاد باشه هست
          نابرده رنج گنج ميسر نمي شود مزد آن گرفت جان برادر كه كار كرد !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mac_mac_1
            با تشکر از دوستان

از ARM شاید بشه برای پیاده سازی شبکه های عصبی استفا ده کرد اما از میکرو ابدا
            منظور بنده از زبان برنامه نویسی خانواده .NET , VISUAL . بود

می گم کودوم یکی از این زبانها بهترینه
            ایراد اساسی مطلب سرعت پایین تو عملیات هایی که میزان داده ها خیلی زیاد باشه هست
            با سلام
            اگر بحث شما سرعت هست خوب از کتابخانهآ‌ها استفاده کنید. به عنوان مثال Fast Artificial Neural Network Library FANN
            این کتابآ‌خانه با C نوشته شده و برای کلی زبون هم binding داره یعنی میآ‌توانید به زبون موردآ‌ نظرتون متصلش کنید، کدباز هم هست.
            http://leenissen.dk/fann/
            من دوست دارم آزاد فکر کنم، نرمآ‌افزارآ‌ و سختآ‌افزارهای آزاد را به کار ببرم و اگر توانستم نرمآ‌افزار، سختآ‌افزار و محتوای آزاد درست کنم!

دیدگاه

lisp

دیدگاه

سلام
                برای هوش مصنوعی پرولوگ
                برای شبکه های عصبی متلب و سری .Net من خودم متلب خیلی بلد نیستم اما با .Net کارم راه افتاده تا حالا ... :wow: :wow:
                موفق باشید
                [url=http://wiki.eca.ir/]http://www.ecapic.ir/image/ECA-091005091909.gif[/url

دیدگاه

تو دانشگاه ما که با مطلب آموزش میدن :bye
                  http://www.ecapic.ir/image/ECA-090927112544.png

دیدگاه

بهترین زبان برنامه نویسی برای میکروکنترلها

دیدگاه

سلام.
                      منم خیلی دنبال این بودم که بهترین نرم افزار برای شبکه های عصبی چیه. من خودم با مطلب کار کردم. ولی به خاطر همین مسئله سرعتش گفتم شاید بهتر باشه سراغ یه نرم افزار دیگه برم.

اگر بحث شما سرعت هست خوب از کتابخانهآ‌ها استفاده کنید. به عنوان مثال Fast Artificial Neural Network Library FANN
                      این کتابآ‌خانه با C نوشته شده و برای کلی زبون هم binding داره یعنی میآ‌توانید به زبون موردآ‌ نظرتون متصلش کنید، کدباز هم هست.
                      اگه امکان داره در مورد کتابخونه ها یه مقدار بیشتر توضیح بدید. دقیقا چی کار میکنن که تو مطلب سرعت رو میبرن بالا؟

رای شبکه های عصبی متلب و سری .Net من خودم متلب خیلی بلد نیستم اما با .Net کارم راه افتاده تا حالا ... :wow: :wow:
                      موفق باشید
                      سرعت .Net از مطلب بیشتره؟

حرفه ای های پردازش تصویر معمولا با کدوم نرم افزار کار میکنن؟ :question:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X