اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مقایسه دسته هیتر فن دار با دسته بدون فن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مقایسه دسته هیتر فن دار با دسته بدون فن

سلام دوستان
    به نظرتون هیتر هایی که دسته شون فن داره بهترن یا اونایی که به وسیله پمپ از طریق شیلنگ بادشون تأمین میشه?
    یا دقیق تر بگم بین هیتر Gordak 952D و Gordak 968D کدومشون بهتره? و اگر دسته هیتر 968 خراب بشه، تو بازار دسته یدکی اون پیدا میشه?

پاسخ : مقایسه دسته هیتر فن دار با دسته بدون فن

نوشته اصلی توسط alone123 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون هیتر هایی که دسته شون فن داره بهترن یا اونایی که به وسیله پمپ از طریق شیلنگ بادشون تأمین میشه?
    یا دقیق تر بگم بین هیتر Gordak 952D و Gordak 968D کدومشون بهتره? و اگر دسته هیتر 968 خراب بشه، تو بازار دسته یدکی اون پیدا میشه?
    سلام. قطعات هیتری که من تو بازار دیدم دسته هیتر بدون فن یا پمپی که در باکس هیتر وجود داره جداگونه به فروش میرسید(دسته بدون فن و پمپ اصلی در جعبه هیتر)

امیرحسین ضیا

دیدگاه

معمولا قطعات یدکی رو میفروشن و فروشگاه ECA هم تامین میکنه اینهارو
      ولی نظر شخصی من 968 هست خیلی خوش دستتر و قابل استفاده تر هست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان نمایش پست ها
        معمولا قطعات یدکی رو میفروشن و فروشگاه ECA هم تامین میکنه اینهارو
        ولی نظر شخصی من 968 هست خیلی خوش دستتر و قابل استفاده تر هست.
        همین مدل نظر منو هم جذب کرده ولی قبلا من دنبال دسته هیتر فن دار خیلی گشتم و نتونستم پیداش کنم! در ضمن تو قسمت نظرات همین محصول این سایت، خود سایت eca نوشته که میشه از دسته هیتر قدیمی شیلنک دار به عنوان جایگزین میشه استفاده کرد. ولی من بعید می دونم که این کار عملی بشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alone123 نمایش پست ها
          سلام دوستان
          من هم زیاد دنبال این مطلب گشتم، یکی از مطالب خوب این صفحه بود:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X