ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
    2013/09/21
    تهران
    1,122
    728

پاسخ : کسایی که تو الکترونیک هنوز هستن بازار کار چطوره ؟ چه میکنید؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam_M

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

خودت چرا نمیری همون کارها رو بکنی اگر کنتور درآمد اشونم داری؟
    شما اطلاع داری من چکار میکنم ؟
    و البته تواناییهای من در آن سطح نیست .... و همواره هم تلاش میکنم قابلیتهای بیشتری کسب کنم ... هر چند دیگه در سن بازنشستگی هستم

2013/12/21
    بابل-ایمن آباد
    2,002
    995

سلام به همه دوستان ،
    من معمولا وقت نمیکنم پست بذارم و بیشتر مطالب تاپیک ها رو دنبال میکنم ، اما حیفم اومد این تجریه ی کوچیک رو با بقیه اشتراک نذارم ،

ببینید ، ما ها شاید مهندس های خوبی باشیم (که اکثرا سیاهی لشکریم و واقعا تو طراحی ها کم میاریم) اما به هیچوحه بازاریاب های خوبی نیستیم ، تو صنعت لوازم جانبی خودرو که به الکترونیک مرتبط هست خلا های زیادی هست که میتونیم اون رو پر کنیم اما کدوم یکی از ماها رفتیم محله چراغ برق تهران که بورس لوازم جانبی هست؟
    افراد زیادی هستن که از الکترونیک درآمد خوبی دارند ، اما به هیچ وجه به زبون نمیارن (شاید به خاطر ترس از اینکه دست زیاد بشه) پس نباید انتظار داشته باشیم حقیقت رو بشنویم ، واقعیت اینه که ماها هنوز تو بازار نبودیم و اصلا از تجارت چیز زیادی متوجه نیستیم (به جز افراد محدودی که واقعا زحمت کشیدن و زیر و بم بازار رو در آوردن).
    توصیه من به شما :
    1- وقت بذارید و تویک موضوع به خصوص متخصص بشید بازار نیاز به افراد متخصص داره و نه افرادی که آچار فرانسه هستن.....
    2-سعی کنید ارتباطات خودتون رو با افراد بازاری گسترش بدید
    3-نا امید نشید ، اگر کاری به نتیجه نرسید مقصر اصلی خودتون هستید و باید بگردید مشکل رو حل کنید
    4- از چندبار امتحان کردن(تلاش مستمر) هراس نداشته باشید ، هر کاری هزینه داره ، از هزینه کردن و شکست خوردن نا امید نشید ! حتما مشکل از خودتون هست!
    5- کسی بهتون نمیگه چه کاری خوبه ، باید بگردید خودتون کار مناسب رو پیدا کنید
    6- از این شاخه به اون شاخه نپرید که جز اتلاف وقت ازتون چیزی نمیگیره
    7- پارتی و آشنا رو باید خودتون برای خودتون درست کنید ! فک نکنید هر کسی از اولش پارتی داشته
    8- خیلی ها فکر میکنن همه کار ها رو خودشون انجام بدن بهتره ، اما برای اوایل کار که هیچ تجربه و ابزاری ندارید بهتر برون سپاری کنید....
    9- با افراد با تجربه تر مشورت کنید! خیلی ها رو دیدم (حتی خودم ) اول جنسی رو تولید کردن و بعد رفتن سراغ بازاریابی! این کار اشتباهه ، اول بررسی بازار و بعد تولید!
    10- و نکات دیگه ای که فعلا به ذهنم نمیرسه و باید خودتون با تفکر و هوشیاری اون رو پیدا کنید
    11- امپراطوی ها بزرگ یک شبه ساخته نمیشن ! باید براشون تلاش کنی و وقت بذاری ، نباید انتظار داشت تو ماه اول در آمد میلیونی داشته باشیم (مگر اینکه نانوایی بزنیم که از فرداش درآمد زایی داشته باشه
    )
    __________________________________________________ __________

به دوستان تهرانی و حتی شهرستانی پیشنهاد میکنم برید با وارد کننده ها ارتباط برقرار کنید (که کار سختی هم هست اما باید زیرک باشید) خیلی هاشون تو انبارهاشون جنس های مرجوعی چینی دارن براشون میصرفه که تعمیر کنین ، یا حتی خیلی هاشون حاضر هستن رو طرح هاتون سرمایه گذاری کنن (به شرط بازده اقتصادی) حواستون جمع باشه که گربه برای رضای خدا موش نمیگیره!!!

هی دور خودتون نچرخید که بعد از چندسال میفهمید خیلی دیر شده و نا امیدی و استیصال میاد جلوی چشمتون!
    __________________________________________________ _________________________

برای شروع کار تعمیرات یه توصیه بکنم ،
    یه وقت نرید تعمیرگاه باز کنید و هرچی پیش آمد خوش آمد بگید!
    تعمیرات رو تخصصی انجام بدید ، مثلا فقط تعمیرات بردهای لوازم خانگی ، یا فقط تعمیرات لامپ های کم مصرف ، یا فقط تعمیرات ECU یا فقط تعمیرات لوازم صوتی خودرو .....
    این کار ها هم تو محله های کوچیک جواب نمیده ، باید جایی انتخاب کنید که بورس اون کار باشه ،
    از شاگردی کردن هم غافل نشید ، شاگردی کردن میتونه یه دوره ی آموزشی باشه که بدون هیچ هزینه ای براتون مفیده (شاید هم حقوق بگیرید)

__________________________________________________ ___________

خیلی از همکارامون فکر میکنن تولید فقط بردهای آموزشی و تولید محافظ برق و بالاست لامپ مهتابی هست اما این ظاهر قضیه هست..... خیلی چیزهای دیگه هم وجود داره که باید بگردید پیدا کنید ، خیلی از افراد حاضر هستن بابت خدماتی که ارائه میدید پول خوبی بپردازن ، خلاصه اینکه بگردید دنبال نیاز های بازار و اون رو با تمام قدرت قبضه کنید ،

قبول دارم خیلی سخته ! قبول دارم وقتی یک بستنی فروش دور میدون شهر ماشین میلیاردی داره رو که میبینید از این اوضاع افسرده میشید ، اما نا امید نشید !
    موفق باشید
    ویرایش توسط hoseyni emeni : 2019/11/28 در ساعت 16:53
    به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.

---------------------BMCELEC@-------------------
    ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
    ---------------www.bmc-elec.com--------------
    ---------------www.bmc-elec.ir--------------
    2017/06/13
    636
    328

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseyni emeni

سلام به همه دوستان ،
    من معمولا وقت نمیکنم پست بذارم و بیشتر مطالب تاپیک ها رو دنبال میکنم ، اما حیفم اومد این تجریه ی کوچیک رو با بقیه اشتراک نذارم ،

ببینید ، ما ها شاید مهندس های خوبی باشیم (که اکثرا سیاهی لشکریم و واقعا تو طراحی ها کم میاریم) اما به هیچوحه بازاریاب های خوبی نیستیم ، تو صنعت لوازم جانبی خودرو که به الکترونیک مرتبط هست خلا های زیادی هست که میتونیم اون رو پر کنیم اما کدوم یکی از ماها رفتیم محله چراغ برق تهران که بورس لوازم جانبی هست؟
    افراد زیادی هستن که از الکترونیک درآمد خوبی دارند ، اما به هیچ وجه به زبون نمیارن (شاید به خاطر ترس از اینکه دست زیاد بشه) پس نباید انتظار داشته باشیم حقیقت رو بشنویم ، واقعیت اینه که ماها هنوز تو بازار نبودیم و اصلا از تجارت چیز زیادی متوجه نیستیم (به جز افراد محدودی که واقعا زحمت کشیدن و زیر و بم بازار رو در آوردن).
    توصیه من به شما :
    1- وقت بذارید و تویک موضوع به خصوص متخصص بشید بازار نیاز به افراد متخصص داره و نه افرادی که آچار فرانسه هستن.....
    2-سعی کنید ارتباطات خودتون رو با افراد بازاری گسترش بدید
    3-نا امید نشید ، اگر کاری به نتیجه نرسید مقصر اصلی خودتون هستید و باید بگردید مشکل رو حل کنید
    4- از چندبار امتحان کردن(تلاش مستمر) هراس نداشته باشید ، هر کاری هزینه داره ، از هزینه کردن و شکست خوردن نا امید نشید ! حتما مشکل از خودتون هست!
    5- کسی بهتون نمیگه چه کاری خوبه ، باید بگردید خودتون کار مناسب رو پیدا کنید
    6- از این شاخه به اون شاخه نپرید که جز اتلاف وقت ازتون چیزی نمیگیره
    7- پارتی و آشنا رو باید خودتون برای خودتون درست کنید ! فک نکنید هر کسی از اولش پارتی داشته
    8- خیلی ها فکر میکنن همه کار ها رو خودشون انجام بدن بهتره ، اما برای اوایل کار که هیچ تجربه و ابزاری ندارید بهتر برون سپاری کنید....
    9- با افراد با تجربه تر مشورت کنید! خیلی ها رو دیدم (حتی خودم ) اول جنسی رو تولید کردن و بعد رفتن سراغ بازاریابی! این کار اشتباهه ، اول بررسی بازار و بعد تولید!
    10- و نکات دیگه ای که فعلا به ذهنم نمیرسه و باید خودتون با تفکر و هوشیاری اون رو پیدا کنید
    11- امپراطوی ها بزرگ یک شبه ساخته نمیشن ! باید براشون تلاش کنی و وقت بذاری ، نباید انتظار داشت تو ماه اول در آمد میلیونی داشته باشیم (مگر اینکه نانوایی بزنیم که از فرداش درآمد زایی داشته باشه
    )
    __________________________________________________ __________

به دوستان تهرانی و حتی شهرستانی پیشنهاد میکنم برید با وارد کننده ها ارتباط برقرار کنید (که کار سختی هم هست اما باید زیرک باشید) خیلی هاشون تو انبارهاشون جنس های مرجوعی چینی دارن براشون میصرفه که تعمیر کنین ، یا حتی خیلی هاشون حاضر هستن رو طرح هاتون سرمایه گذاری کنن (به شرط بازده اقتصادی) حواستون جمع باشه که گربه برای رضای خدا موش نمیگیره!!!

هی دور خودتون نچرخید که بعد از چندسال میفهمید خیلی دیر شده و نا امیدی و استیصال میاد جلوی چشمتون!
    __________________________________________________ _________________________

برای شروع کار تعمیرات یه توصیه بکنم ،
    یه وقت نرید تعمیرگاه باز کنید و هرچی پیش آمد خوش آمد بگید!
    تعمیرات رو تخصصی انجام بدید ، مثلا فقط تعمیرات بردهای لوازم خانگی ، یا فقط تعمیرات لامپ های کم مصرف ، یا فقط تعمیرات ECU یا فقط تعمیرات لوازم صوتی خودرو .....
    این کار ها هم تو محله های کوچیک جواب نمیده ، باید جایی انتخاب کنید که بورس اون کار باشه ،
    از شاگردی کردن هم غافل نشید ، شاگردی کردن میتونه یه دوره ی آموزشی باشه که بدون هیچ هزینه ای براتون مفیده (شاید هم حقوق بگیرید)

__________________________________________________ ___________

خیلی از همکارامون فکر میکنن تولید فقط بردهای آموزشی و تولید محافظ برق و بالاست لامپ مهتابی هست اما این ظاهر قضیه هست..... خیلی چیزهای دیگه هم وجود داره که باید بگردید پیدا کنید ، خیلی از افراد حاضر هستن بابت خدماتی که ارائه میدید پول خوبی بپردازن ، خلاصه اینکه بگردید دنبال نیاز های بازار و اون رو با تمام قدرت قبضه کنید ،

قبول دارم خیلی سخته ! قبول دارم وقتی یک بستنی فروش دور میدون شهر ماشین میلیاردی داره رو که میبینید از این اوضاع افسرده میشید ، اما نا امید نشید !
    موفق باشید
    سلام
    به نظر من بهترین دیدگاه رو شما ارائه کردید. متاسفانه ما ایرانیا کمی عجول و بعضا تنبل هستیم! اول از همه هم خودم رو میگم که چند سالی رو بیخودی به بیکاری گذروندم و تقریبا کار مفیدی نداشتم (ادعا ی زیادی هم داشتم!).به قول شما ما ایرانیا بازاریاب های ضعیفی هستیم و اول انجام میدیم بعد به عواقب اون فکر میکنیم؛ وگرنه کمپانی های چینی با صادرات چادر نماز و تسبیح به ایران پول در نمی آوردن! بدون تخصص انتظار بهترین در آمد رو داریم و...
    متاسفانه صنعت و مهندسی توی مملکت ما غریب و مهجور هستش و به مهندسین بهای کمی داده میشه؛ در عوض دکترایی که حتی بعضا فرق سرما خوردگی و سرطان رو نمیدونن چه بسا درآمد چند برابر مهندسین با تجربه داشته باشن ( قصد بی احترامی به جامعه پزشکان ندارم؛ منظور عده ی خاصی بودن که با پول و پارتی یا بخاطر اونها این حرفه رو به نجاست کشیدن). حالا باز همون پزشکان زحمت چندین سال درس خوندن به جون خریدن ولی به قول شما یکی با دوزار سواد به خاطر بستنی فروشی ماشین چند صد ملیونی سوار میشه و انگیزه ی آدم رو به باد میده! همونطوری که دوستان هم گفتن یا باید سختی های راه رو به جون خرید، یا به فکر کارهای دیگه بود. دوران کیت مونتاژ کردن و فروختن هم به سر رسیده و کسی پول مفت به کسی نمیده. در کل منم پیشنهاد میکنم یا به فکر کسب تجاربی باشید که اشباع نشده باشه، یا برید سراغ همون بستنی فروشی که دردسر کمتری هم داره...
    2012/12/23
    تهران
    817
    505

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseyni emeni

سلام به همه دوستان ،
    من معمولا وقت نمیکنم پست بذارم و بیشتر مطالب تاپیک ها رو دنبال میکنم ، اما حیفم او.......
    سلام حسین جان، خوبی؟ چه خبر برادر؟
    آقا بسیار زیبا نوشتی اگر اطلاعاتی داری برای این مسائل هم راه حل ارائه بدید:
    1-رکودی که تو بازار هست و به تبعیت از اون خواب سرمایه در انبار و پشت ویترین و در نتیجه گردش مالی پایین و تا جایی که کار به جایی برسه که درآمد کند کفاف هزینه های اولیه رو نمیده و کم کم کار سمت ورشکستی میره.
    2- خوب شما خودت هم تو بازار بودی و دیدی، معمولا قسمت هایی از بازار که گردش مالی زیاد تری دارند و یا ارزش افزوده خوبی دارند، معمولا خیلی جاذب هستند و بخصوص دلال های خرید و فروش از چین به سمت این بازار ها هدایت می شوند ، تا جایی که هزینه های تولیدویا حتی تعمیر با قیمت های فروش دستگاه های آماده یکی میشه و کم کم اون قسمت از بازار دست افراد خاصی میافته(به عبارت ساده تر افراد ترجیح میدند با یک معامله 100 هزار تومان سود کنند به جای اینکه با 10 معامله 10 هزارتومنی...) پس ناچارا خیلی از ماها مجبور هستیم در بازاری با گردش مالی پایین تر و همچنین ارزش افزوده کمتر فعالیت کنیم، با توجه به اینکه توی این مملکت هر روز افزایش نرخ ارز و تورم بالایی داریم و اقتصاد خیلی ضعیفی وجود داره، چجوری میشه با سود کم تولید و یا تعمیر ( حدود 30 الی 50 درصد) که مثلا برای تولید طی دو ماه از خرید قطعه تا... QC و بسته بندی و پخش طول میکشه در مقابل این تورم ایستاد که طی یک شب همه چیز سه برابر می شود؟

نمودار ارزش پول ایران در ده سال گذشته که همونطور که می بینید به سمت صفر میل می کنه و اما چارت بالا با ارز دولتی به نمایش گذشته شده،که این شیب با ارز آزاد بسیار بسیار تند است( حدود 4 برابر)

https://www.xe.com/currencycharts/?from=IRR&to=USD&view=10Y
    3- در مورد بحث تامین قطعه هست، که خوب تولید انبوه و یا خرید انبوه برای تعمییرات به دلایلی که خودتون می دونید زیاد کار جالبی نیست پس خرید تعداد زیاد هم جذابیتی نداره و از طرفی قیمت های بی حساب و کتاب و از طرف دیگه جنس های فیک و مهمتر از همه گاهی پیدا نشدن بعضی قطعات ( همونطور که خودتون می دونید حتی یک قطعه ساده هم می تونه یک برد چند میلیون تومانی رو کاملا غیر قابل استفاده بکنه)
    4-رقیب ها
    أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ ﴿۳۹حج﴾
    به كسانى كه جنگ بر آنان تحميل شده رخصت [جهاد] داده شده است چرا كه مورد ظلم قرار گرفته ‏اند و البته خدا بر پيروزى آنان سخت تواناست

دوستانی که نیاز به قطعات خاص و نایاب دارن، پیام بدن در خدمتیم
    2013/12/21
    بابل-ایمن آباد
    2,002
    995

نقل قول نوشته اصلی توسط pencil

سلام حسین جان، خوبی؟ چه خبر برادر؟
    آقا بسیار زیبا نوشتی اگر اطلاعاتی داری برای این مسائل هم راه حل ارائه بدید:
    1-رکودی که تو بازار هست و به تبعیت از اون خواب سرمایه در انبار و پشت ویترین و در نتیجه گردش مالی پایین و تا جایی که کار به جایی برسه که درآمد کند کفاف هزینه های اولیه رو نمیده و کم کم کار سمت ورشکستی میره.
    2- خوب شما خودت هم تو بازار بودی و دیدی، معمولا قسمت هایی از بازار که گردش مالی زیاد تری دارند و یا ارزش افزوده خوبی دارند، معمولا خیلی جاذب هستند و بخصوص دلال های خرید و فروش از چین به سمت این بازار ها هدایت می شوند ، تا جایی که هزینه های تولیدویا حتی تعمیر با قیمت های فروش دستگاه های آماده یکی میشه و کم کم اون قسمت از بازار دست افراد خاصی میافته(به عبارت ساده تر افراد ترجیح میدند با یک معامله 100 هزار تومان سود کنند به جای اینکه با 10 معامله 10 هزارتومنی...) پس ناچارا خیلی از ماها مجبور هستیم در بازاری با گردش مالی پایین تر و همچنین ارزش افزوده کمتر فعالیت کنیم، با توجه به اینکه توی این مملکت هر روز افزایش نرخ ارز و تورم بالایی داریم و اقتصاد خیلی ضعیفی وجود داره، چجوری میشه با سود کم تولید و یا تعمیر ( حدود 30 الی 50 درصد) که مثلا برای تولید طی دو ماه از خرید قطعه تا... QC و بسته بندی و پخش طول میکشه در مقابل این تورم ایستاد که طی یک شب همه چیز سه برابر می شود؟

نمودار ارزش پول ایران در ده سال گذشته که همونطور که می بینید به سمت صفر میل می کنه و اما چارت بالا با ارز دولتی به نمایش گذشته شده،که این شیب با ارز آزاد بسیار بسیار تند است( حدود 4 برابر)

https://www.xe.com/currencycharts/?from=IRR&to=USD&view=10Y
    3- در مورد بحث تامین قطعه هست، که خوب تولید انبوه و یا خرید انبوه برای تعمییرات به دلایلی که خودتون می دونید زیاد کار جالبی نیست پس خرید تعداد زیاد هم جذابیتی نداره و از طرفی قیمت های بی حساب و کتاب و از طرف دیگه جنس های فیک و مهمتر از همه گاهی پیدا نشدن بعضی قطعات ( همونطور که خودتون می دونید حتی یک قطعه ساده هم می تونه یک برد چند میلیون تومانی رو کاملا غیر قابل استفاده بکنه)
    4-رقیب ها
    سلام جناب دوللو عزیز.

1-تورم تو بازار هست و گردش مالی کم شده ، اما تجربه نشون داده بعد از مدتی که نرخ دلار ثابت بشه بازار گردش خودش رو دوباره از سر میگیره ( الان خیلی از فروشنده ها چکی کار میکنن درصورتی که 3 ماه پیش فقط باید نقدا پرداخت میکردی)
    2-بله کاملا قبول دارم ، اما همین گوشه کنارهای بازار ( در اصطلاح اقتصادی جاویژه) ها هم برای یک مهندس متاهل کافیه ، به علاوه اینکه بعدا میشه تو اون کار پیشرفت کرد ، البته با ریسک عاقلانه!
    3- بهترین کار اینه که تو بازار باشین و ارتباطاتتون رو زیاد کنید ، هستن کسایی و جاهایی که قیمت مناسب حتی با تعداد کم میدن ، اما بهترین کار اینه که به جای چند محصول روی یک محصول کار کنید اما به صورت گسترده ، اینطوری تیراژتون بالا میره و هزینه ها معقول میشه ، در نظر داشته باشید اگر بتونید مستقیما با مشتری نهایی ارتباط برقرار کنید میشه رو دست چینی ها هم زد
    4- بهتره تو کاری برید که رقیب نداشته باشید! اولین باشید ، اما اگر رقیب دارید حتما باید نسبت به اون مزایا و پهن های مثبتی داشته باشید که مشتری ترقیب بشه از شما بخره.
    به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.

---------------------BMCELEC@-------------------
    ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
    ---------------www.bmc-elec.com--------------
    ---------------www.bmc-elec.ir--------------
    2005/12/28
    تبريز
    4,230
    1,209

واقعا درآمد داشتن در الکترونیک بسیار سخت هست ولی الان در اکثر زمینه ها همین وضع وجود دارد.
    من تولید کننده های خیلی زیادی رو میبینم که واقعا درآمد های خوبی دارند. کارگاه کوچکی رو میبینم که خیلی خوب رشد میکنن ولی همه اینها یک نکته اشتراک بزرگ دارند و اون هم نوع دیدشون هست.
    آقای ایمنی که در بالا این نکات رو گفتند یکی از همین کارگاه های نوپای بسیار خوب هستند که وقتی حرفاشو اینجا خوندم دلیل موفقیتشون کامل برام مشخص شد.

من در خیلی تاپیک ها سعی کردم مسیر حرکتی به تولید صحیح ایجاد کنم امیدوارم این مسیر همیشه پاینده باشه و مطمئن باشید قیمت دلار و بنزین هیچ وقت نمیتونه جلوی رشد و سوددهی تولیدی های با حساب کتاب رو بگیره.
    2014/12/11
    8
    5

دوستان توجه داشته باشیم اگر تولید/فروش سخت باشه برای همه سخته و اگر راحت باشه برای همه آسونه...

پس اونها که "به سختی عادت دارند/از سختی هراسی ندارند" همیشه برنده اند...

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

برای موفقیت در تولید باید نیاز بازار را دانست، علاقه من مهم نیست...
    2017/04/30
    745
    297

سلام
    واقعا حرف های خیلی جالبی زدید مخصوصا آقای ایمنی
    واقعا باید افسوس خورد از پایه کسایی که 1 درصد سواد اون کارو ندارن الان لیدر اون کارن
    اما کسی که خیلی درس خونده و واقعا تلاش کرده تو خیابون همینطوری میگرده و افسوس میخوره
    مشکل ما آشنا ها و پارتی ها هستن .......... اگر اینجوری نبود وضع مملکت اینجوری نمیشد و هرکس هم الکی و بدون حساب و کتاب تصمیم نمیگرفت و یه شبه همه چیز رو عوض نمیکرد...
    زدن دکمه سپاس کار خیلی سختی نیست!
    بزرگ ترین مصیبت اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشی نه شعور کافی برای سکوت ......آدما سیگار میکشن تا بوی شیر دهنشون رو از بین ببرند........
    به امید پیروزی .............
    با سپاس پارسا بهرامی
    2017/04/30
    745
    297

تاپیک خوابید ......
    بازم شرکت کنید تا دست به دست هم بدیم یه فکری کنیم..........
    زدن دکمه سپاس کار خیلی سختی نیست!
    بزرگ ترین مصیبت اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشی نه شعور کافی برای سکوت ......آدما سیگار میکشن تا بوی شیر دهنشون رو از بین ببرند........
    به امید پیروزی .............
    با سپاس پارسا بهرامی
    2005/12/28
    تبريز
    4,230
    1,209

نقل قول نوشته اصلی توسط ksra

مشکل ما آشنا ها و پارتی ها هستن .........
    این تفکر بسیار کشنده است !
    مشکل کم بودن سواد و توان فنی هست و لاغیر. من حدود 7 سال در تبریز دارم تولید میکنم .... واقعا نبود طراح خوب (دارای دید وتوان مناسب) بزرگترین مشکل تولیدی های دانشبنیان هست.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24