اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در ساخت سنسور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در ساخت سنسور

سلام دوستان من می خوام سنسور شکل زیر رو که مربوط به انقباضات رحمی هست رو بسازم کسی میتونه کمکم کنه ؟؟

[IMG][/IMG]

پاسخ : کمک در ساخت سنسور

با سلام
    توضیح دهید که این سنسور چه چیزی را باید سنس کند .مثلا فشار را ، حرکت را، و بعد به چه ورودی متصل میشود، و خروجی آن با چه مشخصاتی به کجا میرود، ابعاد آن چقدر است ؟ مشخصات هسته فریت آن چیست ؟ اگر فقط این شکل شما مبنا باشد که کاری ندارد ولی من فکر میکنم پیچیده تر از این شکل ساده ای باشد که شما ارائه کرده اید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
      با سلام
      توضیح دهید که این سنسور چه چیزی را باید سنس کند .مثلا فشار را ، حرکت را، و بعد به چه ورودی متصل میشود، و خروجی آن با چه مشخصاتی به کجا میرود، ابعاد آن چقدر است ؟ مشخصات هسته فریت آن چیست ؟ اگر فقط این شکل شما مبنا باشد که کاری ندارد ولی من فکر میکنم پیچیده تر از این شکل ساده ای باشد که شما ارائه کرده اید.
      سلام دوست عزیز صفحه 88 این مقاله فارسی تمام توضیحات مربوط به این سنسور داده شده یه لطفی بکن مطالعه کن

دیدگاه

با سلام
        ببخشید من وقت ندارم مقاله بخوانم برای اینکه شما را راهنمایی کنم . شما که میخواهید مشکل حل شود وقت بگذارید توضیح کامل ارائه دهید تا راهنمایی شوید .
        نابرده رنج گنج میسر نمیشود / مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
          با سلام
          ببخشید من وقت ندارم مقاله بخوانم برای اینکه شما را راهنمایی کنم . شما که میخواهید مشکل حل شود وقت بگذارید توضیح کامل ارائه دهید تا راهنمایی شوید .
          نابرده رنج گنج میسر نمیشود / مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد.
          دقیقا درست می فرمایید ولی من به خاطر اینکه مطالب دقیق در اون صفحه نوشته شده بود مقاله رو فرستادم ولی به هر حال شما لطف داری و قصد کمک به من را دارید :

1-این سنسور برای تشخیص انقباضات رحم استفاده می شود یعنی در زنان بارادار زمانی که انقبا صورت گیرد این سنسور وظیفه تشخیص آن را دارد (زمانی که انقبا صورت میگیرد شکم در حد پوست هندوانه سفت می گردد )
          2-خروجی این سنسور فرکانس می باشد که با جابجایی هسته فریتی اندوکتانس سلف تغییر کرده و باعث تغییر فرکانس اسیلاتور می شود
          3-ابعاد 5*4 سانتیمتر و با ارتفاع3 سانتیمتر می باشد
          4-این سنسور به یک اردینو وصل خواهد شد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X