اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

همه چیز در مورد دوربین مداربسته CCTV

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

همه چیز در مورد دوربین مداربسته CCTV

سلام دوستان و اساتید گرامی....
    در این تاپیک بر روی این موضوعات به کمک دوستان بحث خواهیم کرد.... :
    1- دوربین مدار بسته آنالوگ و دیجیتال و تحت شبکه و دوربین های بیسیم....و برندهای آن....
    2- انواع DVR و NVR و برندهای مختلف آنها ....
    3- منابع تغذیه و UPS و سیستم اضطراری و باتری بکاپ دوربین و بررسی برندهای مختلف...
    4- سیستمهای آلارم و آژیر متصل به DVR و انتقال صوت و ذخیره آن.....
    4- انواع اتصالات و سیم و فیش و مبدلهای دوربین مداربسته و برندهای آنها...
    5- سیستم انتقال تصویر بیسیم رادیویی و اینترنتی و آی پی استاتیک و روشهای جایگزین انتقال تصویر....
    6- سیستمهای ذخیره اطلاعات و تصاوری از قبیل هادر و فلش وبررسی مدلهای مورد نیاز ..... و بحث برندهای آنها...
    7- مونتاژ و سیمکشی و روش نصب صحیح دوربین..... و هر چیزی که برای آب بندی و آفتاب خوردگی.... سیم و دوربین لازم است...
    8- سیستمهای دید در شب و LED ها و نور افکن های مادون قرمز و طول موج این سری از LED ها....

جدیدترین ویرایش توسط sina1359; ۱۷:۱۶ ۱۳۹۸/۱۰/۱۲.
    آموزش ساخت دستگاه برف ساز خانگی : https://www.eca.ir/forums/thread55009.html
    مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام: https://www.eca.ir/forums/thread31760.html
    _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_

پاسخ : همه چیز در مورد دوربین مداربسته

دوستان عزیز برای شروع کار.....
    دوربین محل کارم به تدریج خراب شده بود و مدتی است که در زمانهای بیکاری سر وقتش رفته و کم کم در حال تعمیر و آپگریت آن هستم و کلی چیز یاد گرفتم.....
    برند DVR محل کار که آنالوگ هم است.... برندی بی کیفیت و بدون نام به نام ZEEG است.... حتی یک فن هم نداشته و یا دکمه خاموش و روشن در پشتش.... هاردش هم سوخته بود...
    دوربین ها هم همه پرش دار شده بودند که اشکال از آداپتورهای 12 ولت یک آمپری داخل باکس دوربین بود.... کمک کم فن نصب کردم و هارد یک کامپیوتر بدرد نخور را جایگزین کردم...
    سیستم انتقال تصویر و آی پی ولید یا همان استاتیک را راه انداختم..... هیتسینک داخلی روی چیپ ضعیف بود و داغ میکرد که یک بزرگ پدر مادر دار را روی آن چسباندم....
    حالا برای ویلای شمال پدر هم به فکر قرار دادن یک چهار کاناله ساده هستم با انتقال تصویر... دوستان ... چی بخرم؟؟؟؟؟ چی بخرم که ارزان شود و خوب.... دوربین را چه بگیرم
    دی وی آر چی بگیرم.... آنالوگ .... دیجیتال .... چه برندهایی؟ خوبهایش کدام است و ارزانهای با کیفیت کدام... انتقال تصویر را چه کنم.... DVR سیمکارتی داریم؟
    کلا مدلهای دیجیتال بر دو نوع هستند (تحت شبکه و معمولی) یا خیر و همه دیجیتالها تحت شبکه هستند؟؟؟؟... هارد چی بگیرم.... آیا دوربین بیسیم ارزان است که نیاز به
    سیمکشی نباشد؟.... راستی سیستم های آلارم و آژیر و ... هم داشته باشد.... کلا به چه صورت آلارم را نصب کنیم؟؟ انتقال صدای میکروفن و بلندگو برای انتقال صدا که بتواند با سرایدار حرف بزند...
    سیستم های آژیر اگر روی DVR باشد بهتر است تا دزدگیر را جمع کند.... راستی فرق DVR با NVR در چیست..... ممنون که راهنمایی میکنید....
    مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام: https://www.eca.ir/forums/thread31760.html
    _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_

دیدگاه

پاسخ : همه چیز در مورد دوربین مداربسته CCTV

انگار دوستان نمیخواهند در بحث شرکت کنند..... خوب خودم شروع میکنم.... بر اساس تحقیقاتی که کردم.... سه نوع دوربین در بازار وجود داد:
      1-
      آنالوگ 2- دیجیتال 3- HD
      1-
      آنالوگ : که همان دوربینهای آنالوگ قدیمی و با تصویر بی کیفیت است... و بر روی سیمها بر بستر آنالوگ تصاویر ارسال میشود (تک سیم).... قیمت این
      دوربین ها کم بوده و نقطه قوت آنها محصوب میشود.... دستگاهی که دوربین ها به آن متصل میشود DVR نام دارد.....
      2-
      دیجیتال: دوربینهایی که بر بستر دیجیتال میباشد به صورت صفر و یک است... واحد هر تصویر پیکسل میباشد... کیفیت خیلی خوبی داشته ولی قیمت بالاست
      انتقال تصویر با کابل شبکه یا اترنت انجام شده و هر دوربین مجزا عمل کرده و به دستگاهی که به نام NVR معروف است وصل شده که همانند هاب برای
      دوربین عمل میکند...هر دوربین IP مخصوص خود را داشته و به شبکه داخلی هم میتواند متصل شود ویا حتی WiFi ..... اما عرض کردم که قیمتی بالا دارد...
      3- دوربین
      HD که در حقیقت همان دوربین آنالوگ بوده و انتقال بر روی کابل آنالوگ انجام شده (یک سیم) ولی تصویر در دوربین به صورت دیجیتال ساخته شده
      و به صورت فشرده در آمده و بر روی کابل به صورت آنالوگ ارسال میشود...و دستگاه دریافت کننده DVR مخصوصی میباشد که تصویر را از فشردگی خارج و به
      تصویر حقیقی تبدیل کرده و با کیفیت زیاد در اختیار مصرف کننده قرار میدهد... قیمت این دوربین ها هم پایین بوده و تصویری در حد دیجیتال دارد و حتی واحد
      تصویر پیکسل میباشد (همانند دیجیتال)..... نیازی به جمع کردن کابلهای قدیمی آنالوگ هم نمیباشد (درحقیقت دوربین دیجیتال بر بستر آنالوگ)...
      دوربین های HD دارای 3 نوع میباشد که بر اساس شرکت توسعه دهنده نامگذاری شده ولی در حقیقت سیستم یکی میباشد.... :
      CVI - AHD -TVI که هر کدام را اگر خریدید باید DVR همان را بخرید .... زیرا سیستم فشرده سازی آنها با هم فرق دارد....
      پ.ن: برای بهتر متوجه شدن فرق بین این 3 نوع دوربین یک مثال بزنم....: دوربین دیجیتال را اگر کابل نوری در نظر بگیریم و تکنولوژی ارسال اینترنت بر پایه فیبر نوری...
      که هم نیاز به کابل کشی جدید و هم پرداخت هزینه بسیار.... دوربین آنالوگ را سیستم دایل آپ بر روی کابل مسی و دوربین HD همان ADSL بر روی کابل مسی ولی
      با تکنولوژی و سرعتی خیلی بالاتر و بهتر از دایل آپ.......

دیدگاه

سلام
        سینا جان به واسطه دوستی که دارم و 4-5تا محل دوربین مدار بسته نصب کرده یک سری اطلاعات جزی دارم .
        دوستم با همین سرچ اینترنت و خواندن راهنمای نصب دستگاه ها این 4-5پروژه را انجام داد و خوبم از کار دراومد پس شما هم بخواهید میشه.

در تحقیقی که کرده بود بهترین مارک دوربین و dvrبه نسبت قیمت و خدمات و.....داهوا است .داهوا بهترین نیست اما به نسبت قیمت خوبه مثلا بوش آلمان جز بهترینهای دنیا است اما قیمتش سر به فلک میکشه .

یا برای سیستم دوربین و.....هزینه نکنید یا اگر دارید هزینه می کنید جنس خوب بخرید این اجناس بی نام و نشان اصلا فایده نداره .یکی از همین محلهایی که دوستم رفته بود دوربین نصب کنه چندسال قبلش کلی هزینه کردند.دوربین نصب کردند .بعد موقعی که دزد زده به خونه دوربین خراب بوده و dvrسوخته بوده مثل این بوده که اصلا خونه دوربین نداشته

همون سیستم ahdجز بهترین انتخابها برای پروژه های معمولی است .نیازی به هزینه کردن برای تحت شبکه و.......نیست.بی سیم های ارزون هم به درد نمی خوره و عمر مفیدش کمه.

هارد فقط و فقط هاردهای مخصوص سیستم امنیت بخرید یکی از بهترینهای بازار وسترن دیجیتال بنفش است که مخصوص همین کار ساخته شده

برای سیم کارت باید مودم سیم کارتی بخرید شاید دستگاهی باشه که مستقیم سیمکارت بخوره اما احتمالا مدلهای محدودی است و انتخاب شما را محدود می کنه.

تا اونجا که من اطلاع دارم این dvrهای جدید داهوا نیازی به ipثابت ندارند و روی تمام اینترنتها انتقال تصویر دارند

بعضی dvrها خروجی آژیر دزد گیر دارند اما چه طوری نصب میشه و......اطلاع ندارم.بعید می دونم چیز پیچیده ای باشه.

اکثر dvrها چندتا ورودی میکروفن هم دارند که جدا باید میکرون بخرید و سیم کشی کنید

در مورد اینکه سیستم بلندگو داشته باشه تا حالا نشنیدم (خوب تلفن بزنید به سرایدارچه کاریه تو این بستر نت داغون ایران مکالمه کنید)
        جدیدترین ویرایش توسط Mohamadh14; ۲۲:۴۸ ۱۳۹۸/۱۰/۱۲.
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mohamadh14 نمایش پست ها
          سلام
          سینا جان به واسطه دوستی که دارم و 4-5تا محل دوربین مدار بسته نصب کرده یک سری اطلاعات جزی دارم .
          سلام
          محمد جان بینهایت ممنون و متشکرم که همیشه در همه موضوعات من را راهنمایی میکنید...
          پس هارد وسترن صورتی برای دوربین طراحی شده یا حداقل پارامتر های لازم را داره....
          دیدم تمام فروشنده های بازار پشت ویترین همین هارد وسترن صورتی را قرار داده اند...
          پس برند داهوا جزو برندهای خوب است ... یک برنی به نام HIK VISION هم بود که به نظر
          خوب میامد... یک برند دیگر هم AVEX بود که خیلی تبلیغ میکرد... تازه مثلا همین AVEX
          دوربینهایش در دو رنج 120 و 250 هزار تومان بود که یکی را برند و با کد روی جعبه معرفی
          میکرد و دومی را طرح و بدون کد میفروخت.... بیسیم هم پس پیشنهاد نمیدهید مگر برند خوب

دیدگاه

معروف ترین برندهای دوربین مدار بسته....
            1- هایک ویژن (Hik Vision)
            2- داهوا (Dahua)
            همان برند که محمد عزیز معرفی کردند
            3- یونی ویو (Uniview)
            4-سامسونگ (Samsung)
            5- سونی (Sony)
            6- پاناسونیک (Panasonic)
            7- ال جی (LG)
            8- بوش (Bosch)
            باز برندی که محمد عزیز به آن اشاره کرد
            9- اکسیس (Axis)
            10- پلکو (Pelco)

دیدگاه

سلام جناب سینا.
              اگه ممکنه در مورد ابزار های مورد نیاز این که هم توضیح بدین.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sina1359 نمایش پست ها
                سلام
                محمد جان بینهایت ممنون و متشکرم که همیشه در همه موضوعات من را راهنمایی میکنید...
                پس هارد وسترن صورتی برای دوربین طراحی شده یا حداقل پارامتر های لازم را داره....
                دیدم تمام فروشنده های بازار پشت ویترین همین هارد وسترن صورتی را قرار داده اند...
                پس برند داهوا جزو برندهای خوب است ... یک برنی به نام HIK VISION هم بود که به نظر
                خوب میامد... یک برند دیگر هم AVEX بود که خیلی تبلیغ میکرد... تازه مثلا همین AVEX
                دوربینهایش در دو رنج 120 و 250 هزار تومان بود که یکی را برند و با کد روی جعبه معرفی
                میکرد و دومی را طرح و بدون کد میفروخت.... بیسیم هم پس پیشنهاد نمیدهید مگر برند خوب
                خواهش می کنم
                سینا جان من گفتم هارد وسترن بنفش .صورتی نداریم .فکر کنم هارد صورتی مخصوص دوربین مدار بسته سالن های زیبایی خانم ها باشه

هایک ویژن اتفاقا تو تحقیقات دوست من از داهوا هم در بعضی موارد بهتره اما ظاهرا قیمتش بالاتره و همون داهوا را انتخاب کرد.

نه تنها بیسیم، کلا دوربین مدار بسته نا شناخته خریدن مساوی است با دور ریختن پول به همون دلیلی که خدمتون مثال زدم (دزدی خانه)

پاناسونیک و سونی و بوش اصلا نیاز به تعریف ندارند چون برندهای جهانی و خوبی هستند اما برای باغ و ویلا و خونه و مغازه معمولی که سرمایه آنچنانی داخلش نیست به نظر من ارزش خرید ندارند .حالا یکی هست ویلاش داخلش 1میلیارد تومن جنس خوابیده میگه ارزش داره 20میلیون بدم برای دوربین مدار بسته اما اگر ارزش وسایل خیلی بالا نیست نیازی به هزینه خیلی زیاد نیست همین برندهای متوسط مثل داهوا جواب میده.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط A.I.E نمایش پست ها
                اگه ممکنه در مورد ابزار های مورد نیاز این که هم توضیح بدین.
                منظورتون وسایل نصب دوربین هست؟؟؟؟؟چیز خاصی نیاز نداره جز یک سری وسایل عمومی مثل سیم چین و.......پرس سوکت شبکه و دریل و پرس کابل کواکسیال .اگر بتن کن داشته باشید خوبه
                برای تست دوربین و تنظیم زاویه هم یه دستگاه کوچیک هست مانیتور داره وصل می کنید به دوربین از دوربین تصویر می گیرید .
                بخواهید حرفه ای و دوربین تحت شبکه هم کار کنید تسترهای شبکه و.....هم نیاز میشه.
                ولتر

دیدگاه

خواهش می کنم
                  سینا جان من گفتم هارد وسترن بنفش .صورتی نداریم .فکر کنم هارد صورتی مخصوص دوربین مدار بسته سالن های زیبایی خانم ها باشه

هایک ویژن اتفاقا تو تحقیقات دوست من از داهوا هم در بعضی موارد بهتره اما ظاهرا قیمتش بالاتره و همون داهوا را انتخاب کرد.
                  سلام و عرض ادب
                  منظور همان بنفش بود .... پشت ویترین فروشگاه های دوربین فروشی این هارد وسترن بفنش را دیده بودم....
                  پس هایک ویژن خیلی گران است.... فکر میکردم باید گران باشد....

منظورتون وسایل نصب دوربین هست؟؟؟؟؟چیز خاصی نیاز نداره جز یک سری وسایل عمومی مثل سیم چین و.......پرس سوکت شبکه و دریل و پرس کابل کواکسیال .اگر بتن کن داشته باشید خوبه
                  برای تست دوربین و تنظیم زاویه هم یه دستگاه کوچیک هست مانیتور داره وصل می کنید به دوربین از دوربین تصویر می گیرید .
                  بخواهید حرفه ای و دوربین تحت شبکه هم کار کنید تسترهای شبکه و.....هم نیاز میشه.
                  پس خیلی وسایل جانبی میخواهد آن هم برای یک بار استفاده..... به نظرتان چه کار کنم....
                  پ.ن: بهتر نیست کمی تاپیک را علمی و آموزشی تر کنیم.... باید خودمان محمد عزیز پیش ببریم....

دیدگاه

سلام و عرض ادب
                    منظور همان بنفش بود .... پشت ویترین فروشگاه های دوربین فروشی این هارد وسترن بفنش را دیده بودم....
                    پس هایک ویژن خیلی گران است.... فکر میکردم باید گران باشد....

پس خیلی وسایل جانبی میخواهد آن هم برای یک بار استفاده..... به نظرتان چه کار کنم....
                    پ.ن: بهتر نیست کمی تاپیک را علمی و آموزشی تر کنیم.... باید خودمان محمد عزیز پیش ببریم....
                    سلام
                    خیلی گران نیست از داهوا کمی گرون تر بود .(البته اطلاعات من مال حدود 3سال پیشه)

برای فردی مثل من و شما یا حتی دوستم که کارمون نصب دوربین نیست نه نیازی به پرس شبکه هست نه پرس کواکسیال نه دستگاه تست دوربین نه تست شبکه .
                    برای کواکسیال به جای مدل پرسی از فیش های پیچی استفاده می کنید .(همون پرسی هم با انبر دست یا سیم چین میشه پرس کرد مثل کابلشو که هم انبر مخصوص داره هم با انبردست میشه پرس کرد)
                    برای تست دوربین یا تنظیم زاویه دوربین هم شما وقتی همه دوربینها را به dvrوصل کردید هر دوربینی که زاویه مناسبی نداشت از داخل dvrمی بینید و زاویه راتنظیم می کنید.یا حتی dvrرا به نت وصل می کنید با گوشی می روید کنار دوربین و زاویه را تنظیم می کنید.
                    تست شبکه و انبر پرس سوکت شبکه هم که به کار نصب dvrنمیاد برای دوربینهای تحت شبکه نیازه. البته حتی برای نصب دوربین تحت شبکه هم نیازی به دستگاه تست شبکه نیست .دستگاه تست شبکه فقط برای افرادی نیازه که کارشون دائما با دوربین شبکه و عیب یابی اون باشه.

سینا جان با عرض شرمندگی با پ.ن موافق نیستم چون واقعا اطلاعات دیگه در این زمینه ندارم .همینها هم با گفتگو چندسال پیش با دوستم که خود اونم کارش نصب دوربین نیست یاد گرفتم .مطلب اضافه تر بخواهم بگم باید تو نت سرچ کنم بعد کپی پیست کنم که جالب نمیشه و بقیه دوستان هم خودشون حتما سرچ کردن بلد هستند.قطعا در این انجمن متخصص دوربین مداربسته داریم حالا چرا مشارکت نمی کنند نمی دونم.
                    اگر شما یا سایر دوستان سوالی داشتند چیزی به ذهنم برسه حتما پاسخ میدهم

الان یه چیزی یادم اومد حتما در محیطهای خارج ساختمان سیمها را از داخل لوله فلکسی(همون لوله خرطومی )رد کنید هزینه را بالا میبره اما جز الزامات هست .چند نفر نصاب دوربین گفته بودند لوله نکشید و همین طور سیم را زیر برف و باران و آفتاب رد کنید بعد یکی دوسال تمام دوربینها نویز میگیره یا کلا از کار می افته.در طولهای زیاد یا پر پیچ و خم حتما باید بین راه جعبه تقسیم بگذارید(البته نیازی به قطع کردن سیم در جعبه تقسیم نیست صرفا برای راحتر رد کردن سیم نیازه) اگر نه رد کردن سیم از داخل لوله فلکسی خودش داستان میشه و حتی ممکنه به خاطر کشش زیاد سیم در مسیر سیم قطع بشه بعد تازه باید به فکر پیدا کردن قطعی سیم باشیدمثلا حساب کنید 40متر سیم دارید باید پیدا کنید کجاش قطع شده
                    ولتر

دیدگاه

سلام.
                      یک pdf انگلیسی پیدا کردم برای نکات نصب دوربین مداربسته.اینجا
                      این سایت هم تقریبا ابزار های مورد نیاز رو نوشته. اینجا

یک لیست برای ابزار و یک لیست برای نکات نصب هم مینوشتیم دیگهتاپیک جامع میشد.

دیدگاه

الان یه چیزی یادم اومد حتما در محیطهای خارج ساختمان سیمها را از داخل لوله فلکسی(همون لوله خرطومی )رد کنید هزینه را بالا میبره اما جز الزامات هست .چند نفر نصاب دوربین گفته بودند لوله نکشید و همین طور سیم را زیر برف و باران و آفتاب رد کنید بعد یکی دوسال تمام دوربینها نویز میگیره یا کلا از کار می افته.در طولهای زیاد یا پر پیچ و خم حتما باید بین راه جعبه تقسیم بگذارید(البته نیازی به قطع کردن سیم در جعبه تقسیم نیست صرفا برای راحتر رد کردن سیم نیازه) اگر نه رد کردن سیم از داخل لوله فلکسی خودش داستان میشه و حتی ممکنه به خاطر کشش زیاد سیم در مسیر سیم قطع بشه بعد تازه باید به فکر پیدا کردن قطعی سیم باشیدمثلا حساب کنید 40متر سیم دارید باید پیدا کنید کجاش قطع شده
                        پس ولش کنیم... سخت شد..... برای همین عرض میکنم که بیسم باشه تا این مشکلات را نداشته باشیم... فقط برق را به دوربین برسانیم ...

دیدگاه

پس ولش کنیم... سخت شد..... برای همین عرض میکنم که بیسم باشه تا این مشکلات را نداشته باشیم... فقط برق را به دوربین برسانیم ...
                          من دوستم کمی فنی بود اما هیچ زمینه ای در دوربین مداربسته و....نداشت یک هفته تو نت سرچ کرد کلا از صفر تا صد کار را رفت انجام داد .خیلی از این چیزها که من می نویسم شاید درست منظورم را انتقال ندهم اما در عمل زیاد پیچیده نیست
                          الان که دوباره حرف بی سیم شده در دیجی سرچ کردم اینو دیدم

42ماه هم گارانتی داره البته اگر واقعی باشه. از اون مهمتر سرچ کردم در ظاهر برند داغونی نیست چون تو فروشگاه های آمریکایی مثل neweggهم فروش داره البته باید تحقیق کنید شاید هم برند خیلی بیخودی باشه .خلاصه شاید از 3سال پیش تا حالا هم بی سیمهای خوب به بازار اومده باشه هم اینکه قیمتها افت کرده باشه (به نسبت قیمت دلار جهانی)
                          اصلا یه بحثی چرا کار را نمی دهید نصاب انجام بدهد؟؟؟؟
                          ولتر

دیدگاه

سلام مجدد
                            بله مشکلی که دوربینهای مدار بسته بیسیم قدیمی داشت.... راحت میتوانستند تصویر را هک کرده و
                            افراد دیگر هم تصویر را دریافت کنند.... فقط فرکانس را اگر داشتند... راحت تصاویر را دریافت میکردند...
                            نسلهای جدید بیسیم باید این مشکل برطرف شده باشد.... اما قیمت بالاست.... DVR اچ دی در بازار
                            در چهار کانال حدود 150 تا 400 قیمت داشته و هر دوربین 230 که میشود جمعا حدود 1500 ....
                            4500 قیمت بالاست...... پ.ن: خوب در شمال نصاب کم است و در هر کاری هم کیفیت کارشان پایین است
                            و هم چند برابر بقیه جاها پول میگیرند .... آن هم باید بارها بروید و التماس کنید تا تشریف فرما شوند...

دیدگاه

سلام مجدد
                              بله مشکلی که دوربینهای مدار بسته بیسیم قدیمی داشت.... راحت میتوانستند تصویر را هک کرده و
                              افراد دیگر هم تصویر را دریافت کنند.... فقط فرکانس را اگر داشتند... راحت تصاویر را دریافت میکردند...
                              نسلهای جدید بیسیم باید این مشکل برطرف شده باشد.... اما قیمت بالاست.... DVR اچ دی در بازار
                              در چهار کانال حدود 150 تا 400 قیمت داشته و هر دوربین 230 که میشود جمعا حدود 1500 ....
                              4500 قیمت بالاست...... پ.ن: خوب در شمال نصاب کم است و در هر کاری هم کیفیت کارشان پایین است
                              و هم چند برابر بقیه جاها پول میگیرند .... آن هم باید بارها بروید و التماس کنید تا تشریف فرما شوند...
                              سلام
                              دوربینهای مداربسته جدید بیسیم حتی ارزون ترینش اصلا اون مشکل را ندارند چون تمام روی بستر شبکه کار می کنند با اون سیستم قدیمی که آنالوگ بود کاملا متفاوته .
                              مشکلی که یادمه برای این دوربینهای بیسیم ارزان عنوان میشد این بود که بعد از مدتی مثل مودم های ارزان و بی کیفیت سیگنالشون افت می کنه و کلا از کار می افته .البته این موارد که چه مارکی زود خراب میشه و....را باید بچه هایی که تو بازار هستند و تجربه دارند عنوان کنند.
                              این مثلا 1900قیمت داره اما حتی برند روش چاپ نشده!!!!
                              پک وایرلس 4 تایی نایس ویژن بدون نیاز به تنظیمات خاصی با وصل کردن آداپتور دوربین وایرلس به صورت Play & Plug خودکار ، قیمت ۱،۶۵۰،۰۰۰

اینم در نظر بگیرید dvrبه درد بخور حدود 800 قیمت داره اون 400تومنی به درد نمی خوره بعد هارد یک ترای بنفش هم حدود 560تومن از اینها گذشته فقط خود سیم کواکسیال به درد بخور متری حدود 1500تومن قیمت داره هزینه سیم کشی و داکت گذاری و فلکسی و جعبه تقسیم و........هم هست .

واجب شد بیام شمال نصاب دوربین بشماصفهان که نصاب هرچی بخواهید هست بندگان خدا از بیکاری و نبودن پروژه ناراحت هستند.
                              جدیدترین ویرایش توسط Mohamadh14; ۰۸:۵۹ ۱۳۹۸/۱۰/۱۴.
                              ولتر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X