اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عدم شناسایی پروگرامر st link v2 در رایانه و چشمک زدن led قرمز پروگرامر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عدم شناسایی پروگرامر st link v2 در رایانه و چشمک زدن led قرمز پروگرامر

در زمان کار با st link V2 و پروگرام کردن میکرو stm32f030 که خودم بردش رو زدم بهو چراغ قرمز روی پروگرامر شروع کرد به چشمک زدن و دیگه حتی تو device manager هم پورت st موجود نیست و همینطور ارتباط keil هم طبیعتا برقرار نمیشه
    کسی میدونه چه بلایی سرش اومده؟
    خراب شده و باید یکی دیگه بخرم آیا؟

پاسخ : عدم شناسایی پروگرامر st link v2 در رایانه و چشمک زدن led قرمز پروگرامر

سلام. با نرم افزار stm32 cube programmer هم تست کنید. دقت کید چاپ روی بعضی پروگرمرهای st link v2 معکوس هست. منفی و مثبت رو درست متصل کنید.
    در نرم افزار مذکور اگر پروگرمر سالم باشه شماره سریال رو نشون میده
    STM32 واقعا یه چیز دیگه است...

دیدگاه

پاسخ : عدم شناسایی پروگرامر st link v2 در رایانه و چشمک زدن led قرمز پروگرامر

سلام به همه
      یه سوال داشتم راجع به ST-Link V2
      من قبلا برای پروگرام کردن میکروهای STM با پروگرامر Wigler کار میکردم (که به پورت پارالل وصل میشن و با H-JTAG پروگرام میکنند)، که خیلی عالی کار میکرد!
      ...
      الان مجبور شدم با
      ST-Link V2 کار کنم، که یک ماه پیش از ECA خریدم.
      ...
      پروگرام میکنه! ولی مشکلی که داره اینه که بعد از هر بار پروگرام کردن، مجبورم میکرو رو با قطع و وصل تغذیه، ریست کنم تا برنامه تست بشه!
      و پروگرامر رو هم دیگه نمیشناسه و باید حتما از پورت USB جداش کنم و دوباره وصلش کنم به کامپیوتر تا شناسایی بشه! حتی اگر قبل از ریست کردن میکرو،
      پروگرامر رو Disconect کنم باز هم با بالا اومدن میکرو، پروگرامر شناسایی نمیشه! کلی حالت دیگه هم تست کردم و با تنظیمات Utility هم کلی ور رفتم، جواب نمیده؟!

امیدوارم سریع نگید برم Firmware دانگرید کنم! که کار خطرناکیه و ممکنه کلا از کار بیافته و اصلا شک میدونم ربطی به این داشته باشه!!!
      جدیدترین ویرایش توسط ubub; ۲۲:۴۱ ۱۳۹۸/۱۱/۲۰.
      ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X