اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با برد فلش خور؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با برد فلش خور؟

سلام
    من هر موقع برد فلش خور خودم رو که به یه آمپیلی فایر 30*2 وصل میکنم موقعی که برد رو روشن میکنم روی hi خروجی دی سی میده به باند و یکبار باند جلو و عقب میشه
    آی سی آمپیلی فایر tda 7377 هستش آمپلی فایر رو تست کردم و خوب بوده مشکل از برد فلش خوره که یک لحظه روی hi دی سی میده
    چیکار میشه کرد ؟ یه مدار تأخیر 4-5 ثانیه ای برای ورودی آمپلی قرار بدم درست میشه؟
    اوباش مجازی یا ترول به انگلیسی):Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می*شود؛ که با رفتار مخرب در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین*آمیز هستند.

پاسخ : مشکل با برد فلش خور؟

سلام
    ماژول فلش پلیر دی سی نمیده حتی اگه هم دی سی بده توسط خازن های ورودی امپلی فایر دی سی حذف میشه

اون ک باند موقع اول اینجوری میشه طبیعیه
    این تست رو میگم انجامش بده
    یه خازن با باند سری کن خازن 2200 میکرو ببین بازم باند اینجوری میشه یا نه
    موفق باشی
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط real_ahmadi نمایش پست ها
      سلام
      ماژول فلش پلیر دی سی نمیده حتی اگه هم دی سی بده توسط خازن های ورودی امپلی فایر دی سی حذف میشه

موفق باشی
      سلام
      خازن رو سری کردم اما هنوز باند جلو عقب میشه
      مدار تأخیر 4-5 ثانیه ای برای آمپلی فایر بزارم چطوره ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط real_ahmadi نمایش پست ها
        سلام

موفق باشی
        سلام ، فکر کنم خازن باید طرفیت پایین باشه ، و قابل محاسبه ، شما چی فکر میکنی؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط EhsaN_ME2 نمایش پست ها
          سلام
          بله باید محاسبه بشه
          خازن ظرفیت پایین (حدود 6.8 نانوفاراد ) باید باشه تا این صدا دیگه پخش نشه که صدا کاملا بیسش رو از دست میده و یک نوع فیلتر بالا گذر میشه
          خازن ظرفیت بالا هم بیس رو عبور میده و فیلتر صدای زیر هستش که کاری از مشکل مارو پیش نمی بره
          بهترین راه حل همون تأخیر 4-5 ثانیه ای بعداز وصل برق هستش که آمپلی فایر خاموشه و وقتی برد فلش خور این سیگنال رو میده آمپلی فایر خاموشه و بعداز اینکه hi تموم میشه تازه آمپلی فایر فعال میشه
          مشکل اصلی من یک مدار عملی تأخیر هستش که از تلف شدن وقت و هزینه بیشتر جلوگیری کنه واسه اینکه عملی باشه و توسط یک نفر دیگه امتحان شده باشه
          موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ksra نمایش پست ها
            سلام
            خازن رو سری کردم اما هنوز باند جلو عقب میشه
            مدار تأخیر 4-5 ثانیه ای برای آمپلی فایر بزارم چطوره ؟
            دادا اصلا نیاز نیست اون صدا بلوپ هست دی سی نیست خیالت راحت اگه دی سی میبود اون خازن ک گذاشتی باید حذفش میکرد
            موفق باشی

نوشته اصلی توسط EhsaN_ME2 نمایش پست ها
            خازن با ظرفیت پایین باعث حذف فرکانس های پایین شده این خازن ظرفیت پایین رو واسه تیوتر و میدرنج میزارن(بر حسب فرکانس )
            موفق باشید
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سللم.
              من برد فلش خور بلوتوثی زدم به خروجیrca پشت پخش ماشین همه اصول رعایت کردم که سیم ها دقبق وصل بشه و حابجا نباشه الان مشکلم اینه که هنگام استفاده از برد بلوتوثی فقط از بلندگوهای عقب صدا میاد و پیچ ولوم روی پنل هم هیچ تاثیری روی بلندی یا کمی صدا نداره و وقتی روی صفر هست صدا قطعه و بیشتر از صفر صدا داره ولی تاثیری رو بلندی نداره و صدا حداکثر از روی ماژول میزارم که بازم خیلی کوتاهه،از سی دی و رادیو خود پخش صدا خوب و بلنده.ممنونم اگه راهنمایی کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hesam1368 نمایش پست ها
                سللم.
                من برد فلش خور بلوتوثی زدم به خروجیrca پشت پخش ماشین همه اصول رعایت کردم که سیم ها دقبق وصل بشه و حابجا نباشه الان مشکلم اینه که هنگام استفاده از برد بلوتوثی فقط از بلندگوهای عقب صدا میاد و پیچ ولوم روی پنل هم هیچ تاثیری روی بلندی یا کمی صدا نداره و وقتی روی صفر هست صدا قطعه و بیشتر از صفر صدا داره ولی تاثیری رو بلندی نداره و صدا حداکثر از روی ماژول میزارم که بازم خیلی کوتاهه،از سی دی و رادیو خود پخش صدا خوب و بلنده.ممنونم اگه راهنمایی کنید
                درود
                برد فلش خور باید به ورودی صدا(aux) متصل باشد....
                مدل دقیق پخش چه میباشد؟؟؟؟

دیدگاه

تبدیل auxبهrca زدم یعنی خودم سیم ها رو وصل کردم و درستم وصل کردم،مگهrcaفرقی باauxدر کارایی داره؟پخش از این سی دی خورهای jvd قدیمی،مدل دقیق نمیدونم.اگه میشه توضیح بدین بهم که چرادفقط از دوتا بلندگو عقب صدا داره و پیچ ولوم کار نمیکنه و صدا کمه ولی درحالت عادی همه چیز خوبه رو سی دی مثلا هم صدا هم پیچ ولوم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

پشت ضبطم فقط دوتا فیش rcaابی و سفید داره برای ورودی،پنلشم جدا میشه،مدل دقیقش نمیدونم.ممنونم

دیدگاه

تبدیل auxبهrca زدم یعنی خودم سیم ها رو وصل کردم و درستم وصل کردم،مگهrcaفرقی باauxدر کارایی داره؟پخش از این سی دی خورهای jvd قدیمی،مدل دقیق نمیدونم.اگه میشه توضیح بدین بهم که چرادفقط از دوتا بلندگو عقب صدا داره و پیچ ولوم کار نمیکنه و صدا کمه ولی درحالت عادی همه چیز خوبه رو سی دی مثلا هم صدا هم پیچ ولوم

پشت ضبطم فقط دوتا فیش rcaابی و سفید داره برای ورودی،پنلشم جدا میشه،مدل دقیقش نمیدونم.ممنونم
                    درود.
                    آنها خروجی صدای اولیه برای نصب آمپلی فایر در ماشین هستند...... اصولا خروجی های rca مستقیم از خروجی پری پخش می آید!!!!!!
                    در واقع کار نادرستی کرده اید!!!!!! باید پخش را باز بکنید و خروجی های تیونر رادیو را قطع بکنید و سپس بجای خروجی تیونر رادیو خروجی برد فلش خور را بزنید !!!!!
                    اوباش مجازی یا ترول به انگلیسی):Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می*شود؛ که با رفتار مخرب در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین*آمیز هستند.

دیدگاه

اون دوتاrca ورودی بودند برادر..اگر خروجی باشند که اصلا صدا نمیداد..الان صدا میاد لز بلند گوهای پشت ولی کم هست و مشکلان که گفتم..
                      در پخش های قدیمی همینrcaها کارauxرو نمیکرد مگر

Rca ورودی هستند در این پخش که کارauxمیکنه وگرنه اصلا صدا نمییومد که الان از دوتا باند عقب صدا میاد..این مشکلات چرا پیش اومده اخه؟

دیدگاه

اون دوتاrca ورودی بودند برادر..اگر خروجی باشند که اصلا صدا نمیداد..الان صدا میاد لز بلند گوهای پشت ولی کم هست و مشکلان که گفتم..
                        در پخش های قدیمی همینrcaها کارauxرو نمیکرد مگر

Rca ورودی هستند در این پخش که کارauxمیکنه وگرنه اصلا صدا نمییومد که الان از دوتا باند عقب صدا میاد..این مشکلات چرا پیش اومده اخه؟
                        درود.
                        همانطور که عرض کرده ام آنها مستقیم از خروجی پری آمپلی فایر پخش می آیند!!!!! یعنی شما به آنها خروجی صدایی میدهید در واقع به پایه های آی سی آمپلی فایر پخش سیگنال اعمال میکنید!!!!
                        که اینکار اصولی نمیباشد و اصولی اش رو در چند پست قبل عرض کرده ام!!!!

دیدگاه

سلام.دوستان راهنمایی بفرمایید.
                          پخش ماشین گزینه لاین این داره با دکمه مود.
                          خب من خروجی بردفلش خور رو وصل کردم بهrcaپشت پخشjvcقدیمی سی دی خور؟
                          خب وقتی مود لاین این داره یعنی ورودیه دیگه این دوتاrca,ولی صدا کم هست و ولوم هم کار نمیکنه و روی صفر قطعه صدا ووازیک تا پنجاه صدا یک حده و باحداکثر صدا روی برد بازم صدا کمه تقریبا از دوتا بلندگو پشت هم فقط صدا میاد و جلو نمیاد ولی درحالت سی دی و رادیو هم چهارتا بلندگو صدا داره هم ولوم کار میکنه و هم صدا بلنده..بک راهنمایی اساسی بفرمایید لطفا من راه بندازمش این رو

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X