ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2019/08/23
    34
    17

درخواست نرمافزار بازیابی اطلاعات

سلام
    چند وقت پیش برای کمک به یکی از دوستان انجمن فایلش رو که در پوشهmy library بود دانلود و نصب کردم و پوشه my library خودم از ویندوز پاک شد.همه نقشه هایی که خودم کشیده بودم همه در این فایل بود.چندتا نرمافزار ریکاوری دانلود و نصب کردم اکثرا برمیگردوندند ولی موقه بازکردن چیزی نمایش داده نمیشد.اگه کسی به مشکل من برخورده ممنون میشم راهنمایی کنه.ایا با نرم افزار خاصی بازگردانی میشه؟
    2011/05/07
    تبریز
    862
    186

پاسخ : درخواست نرمافزار بازیابی اطلاعات

اگه با نرمافزار هایی مثل active undelete نتونستید برگردونید میتونید GetdataBack رو امتحان کنید این نرمافزار بعد از اسکن معمولا چند سناریو نمایش میده و بنظرم احتمال برگشتن فایل ها بیشتره

البته اگه پوشه my library در درایو ویندوز بوده احتمال اوررایت شدنش خیلی بالاس چون فضای خالی (جایی که فایلهای قبلیتون اونجا بوده ) به احتمال زیاد خود ویندوز یه چیزایی نوشته و...
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...
    2017/04/30
    849
    342

نقل قول نوشته اصلی توسط ویرا

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام
    چند وقت پیش برای کمک به یکی از دوستان انجمن فایلش رو که در پوشهmy library بود دانلود و نصب کردم و پوشه my library خودم از ویندوز پاک شد.همه نقشه هایی که خودم کشیده بودم همه در این فایل بود.چندتا نرمافزار ریکاوری دانلود و نصب کردم اکثرا برمیگردوندند ولی موقه بازکردن چیزی نمایش داده نمیشد.اگه کسی به مشکل من برخورده ممنون میشم راهنمایی کنه.ایا با نرم افزار خاصی بازگردانی میشه؟
    سلام
    نرم افزار Active File Recovery خیلی میتونه کمکتون کنه
    من هاردم فرمت شد کلی توش اطلاعات داشتم 300 گیگ اطلاعاتمو 2 -3 بار با این نرم افزاربرگردوندم و همشون هم درست برگردونده میشد
    این نرم افزار روی ویندوز های 98 / ME / NT / 2000 / XP / XP Professional x64/ XP Home x64 / 2003 Server x64 / Vista و 7 و 8 و 8.1 و 10 به خوبی کار میکنه
    موفق باشید
    2019/08/23
    34
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط afceaglee2013

اگه با نرمافزار هایی مثل active undelete نتونستید برگردونید میتونید GetdataBack رو امتحان کنید این نرمافزار بعد از اسکن معمولا چند سناریو نمایش میده و بنظرم احتمال برگشتن فایل ها بیشتره

البته اگه پوشه my library در درایو ویندوز بوده احتمال اوررایت شدنش خیلی بالاس چون فضای خالی (جایی که فایلهای قبلیتون اونجا بوده ) به احتمال زیاد خود ویندوز یه چیزایی نوشته و...
    سلام
    نرم افزار Active File Recovery خیلی میتونه کمکتون کنه
    من هاردم فرمت شد کلی توش اطلاعات داشتم 300 گیگ اطلاعاتمو 2 -3 بار با این نرم افزاربرگردوندم و همشون هم درست برگردونده میشد
    این نرم افزار روی ویندوز های 98 / ME / NT / 2000 / XP / XP Professional x64/ XP Home x64 / 2003 Server x64 / Vista و 7 و 8 و 8.1 و 10 به خوبی کار میکنه
    موفق باشید
    دوستان عزیز ممنونم.متاسفانه با ctive undelete و Active File Recovery هردو نشد.یعنی فایل رو بر میگردوند ولی در التیوم چیزی نشون داده نمیشد.البته یکی دوتا فایل جدید رو بازیابی کرد.احتمالا فضای ذخیره فایلها پرشده.نرماقزار GetdataBack رو هم نصب کردم اما یا من بلد نیستم یا بد نصب شده نمیتونم باهاش کار کنم.
    ویرایش توسط ویرا : 2020/01/13 در ساعت 23:00
    2017/04/30
    849
    342

نقل قول نوشته اصلی توسط ویرا

دوستان عزیز ممنونم.متاسفانه با ctive undelete و Active File Recovery هردو نشد.یعنی فایل رو بر میگردوند ولی در التیوم چیزی نشون داده نمیشد.البته یکی دوتا فایل جدید رو بازیابی کرد.احتمالا فضای ذخیره فایلها پرشده.نرماقزار GetdataBack رو هم نصب کردم اما یا من بلد نیستم یا بد نصب شده نمیتونم باهاش کار کنم.

سلام
    وقتی که اطلاعاتتون حذف شد دوباره توی اون پارتیشن چیزی نریختید؟
    این نرم افزار ها وقتی کمکتون میکنن که وقتی هارد یا پارتیشنتون فرمت میشه روش اطلاعات نریزید و به صورت خالی اسکن کنید
    در مورد اطلاعاتتون چون ویندوز ریختین دیگه قابل بازیابی نیست
    موفق باشید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5