اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چطوری میتوان بتای ترانزیستور را تغییر داد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چطوری میتوان بتای ترانزیستور را تغییر داد؟

چطوری در پروتئوس میتوان بتای ترانزیستور را تغییر داد؟
    یا چطوری میشه بتا یا پارامترهای دیگه ی ترانزیستور رو تغییر داد؟

پاسخ : چطوری میتوان بتای ترانزیستور را تغییر داد؟

سلام دوست عزیز امیدوارم بعد از این همه مدت جوابی گرفته باشی اما چون من تازه عضو شدم وسوال تازه دیدم جوابشو می ذارم:

ترانزیستوری که می خواید (بتا) اونو عوض کنید با ماوس انتخاب کنید

Edit

PSpice Model

Bf همان بتا ترانزیستور مورد نظر است که می توان انرا تغییر داد.از این صفحه می توان اطلاعات المان ها را ویرایش کرد
    موفق باشید

دیدگاه

دوست عزیز توی قسمت سرچ قطعات نام npn یا pnp رو وارد کن و در سمت راست npn ای بردار که جلوش نوشته asimmdls.پس از انتخاب این قطعه روش کلیک راست کن و edit propertise رو بزن و برو به فیلد سمت چپ وپایین.گزینه ی تغییر بتا اینه:ideal forward beta

دیدگاه

نوشته اصلی توسط motorolal6 نمایش پست ها
        دوست عزیز توی قسمت سرچ قطعات نام npn یا pnp رو وارد کن و در سمت راست npn ای بردار که جلوش نوشته asimmdls.پس از انتخاب این قطعه روش کلیک راست کن و edit propertise رو بزن و برو به فیلد سمت چپ وپایین.گزینه ی تغییر بتا اینه:ideal forward beta
        مساله ای که کسی در موردش صحبت نکرد اینکه اگر این کتابخونه موجود نبود از چه قطغه ای باید استفاده کرد که این قابلیتو داشته باشه. خود من اول نا امید شدم اما بعد از امتحان کردن کلی ترانزیستور متوجه شدم فقط بعضی از ترانزیستورها این قابلیتو دارند . حالا اینکه بر چه اساسی باید دنبالش باشیم حتما توضیحی وجود داره . اگه اطلاعات بیشتری دارید لطفا راهنمایی کنید و بفرمایید کتابخانه هایی که ممکنه موجود نباشه از کجا میشه دانلود کرد . ممنون.
        فعلا اگه کسی کارش گیر بود من اتفاقی این قطعه رو پیدا کردم Q2N4400
        هستم اگر می روم، گر نروم نیستم :rolleyes:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X