اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دوستان و اساتید عزیز سلام.پخش فابریک پراید مدلme-n402روشن نمیشه.ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.با تشکر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دوستان و اساتید عزیز سلام.پخش فابریک پراید مدلme-n402روشن نمیشه.ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.با تشکر

روشن نشدن پخش ،خودرو مدلme-n401

پاسخ : دوستان و اساتید عزیز سلام.پخش فابریک پراید مدلme-n402روشن نمیشه.ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.با تشکر

نوشته اصلی توسط Hasannasrolahi نمایش پست ها
    روشن نشدن پخش ،خودرو مدلme-n401
    سلام
    جعبه فیوز و فیوز پشت ضبط چک شود. این فیوز به رنگ آبی با آمپر 15 آمپر هست
    چه اتفاقی افتاد که دیگه ضبط روشن نشد؟

دیدگاه

پاسخ : دوستان و اساتید عزیز سلام.پخش فابریک پراید مدلme-n402روشن نمیشه.ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.با تشکر

سلام قربان
      ایشون یکی از مشتریها هستن که با برداشتن قسمت سی دی بوسیله برد مخصوص پخش را فلش خور کرده بودند.قسمت مربوطه از کار افتادن بود.بنده هم هین تعمیر و کد دهی متوجه شدم که پخش صدا نداره.و بعد پخشدیگه روشن نشد اما بمحض اتصال برق قسمت q505وq603خیلی داغ میشن.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط ksra نمایش پست ها
      سلام
      جعبه فیوز و فیوز پشت ضبط چک شود. این فیوز به رنگ آبی با آمپر 15 آمپر هست
      چه اتفاقی افتاد که دیگه ضبط روشن نشد؟
      سلام قربان
      ایشون یکی از مشتریها هستن که با برداشتن قسمت سی دی بوسیله برد مخصوص پخش را فلش خور کرده بودند.قسمت مربوطه از کار افتادن بود.بنده هم هین تعمیر و کد دهی متوجه شدم که پخش صدا نداره.و بعد پخشدیگه روشن نشد اما بمحض اتصال برق قسمت q505وq603خیلی داغ میشن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Hasannasrolahi نمایش پست ها
        سلام قربان

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام قربان
        سلام
        از داخل پخش یه عکس با کیفیت قرار بدید.
        دلیل داغ کردن اونا اینه که یجای مدار اتصال کوتاهه
        موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X