ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مشکل کجاست

رأی دهندگان
1. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ترانس

1 100.00%
  • برق مقازه

1 100.00%
  • اتصالی

1 100.00%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2019/09/08
    شیراز
    9
    1

Exclamation اتش سوزی مغازه

سلام خسته نباشید میگم به مدیران سایت من سه روز پیش مغازه ام اتیش گرفت در اثر اتصالی کردن نمیدونم چی شد 600 تا اس ام دی گلکسی وصل کرده بودم برا تست ترانس ترانس 12 ولت 33.3 امپر بود نمیدونم مقازه ما امپر کم میاره وقتی لیزر رو همزمان با یه چیز دیگه وصل میکنیم برق میره یا استاب لیزر میسوزه 20 تا اس ام دی 20 تا اس ام دی رو با هم موازی کردم اس ام دی ها هم زیاد داغ نمیشه 2000 اس ام دی گلکسی رو میز بوده لب تابم هم رو میز بوده 3 تا ترانس گلکسی 400 هم بوده فکگ میکنم مال ترانس یا برق هس ترانسی که از نمایشگاه اوردم ساخت ایران بود نمیدونم چرا فن هم نداشت خیلی ضرر بهم وارد شده برا بیمه چی بگم که خصارت بهم بدن خی لی ضرر کدم لطفا بگید چی بگم به بیمه
    2014/07/21
    194
    122

پاسخ : اتش سوزی مغازه

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinjafarian

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام خسته نباشید میگم به مدیران سایت من سه روز پیش مغازه ام اتیش گرفت در اثر اتصالی کردن نمیدونم چی شد 600 تا اس ام دی گلکسی وصل کرده بودم برا تست ترانس ترانس 12 ولت 33.3 امپر بود نمیدونم مقازه ما امپر کم میاره وقتی لیزر رو همزمان با یه چیز دیگه وصل میکنیم برق میره یا استاب لیزر میسوزه 20 تا اس ام دی 20 تا اس ام دی رو با هم موازی کردم اس ام دی ها هم زیاد داغ نمیشه 2000 اس ام دی گلکسی رو میز بوده لب تابم هم رو میز بوده 3 تا ترانس گلکسی 400 هم بوده فکگ میکنم مال ترانس یا برق هس ترانسی که از نمایشگاه اوردم ساخت ایران بود نمیدونم چرا فن هم نداشت خیلی ضرر بهم وارد شده برا بیمه چی بگم که خصارت بهم بدن خی لی ضرر کدم لطفا بگید چی بگم به بیمه
    والا من که نفهمیدم چی نوشتید شما خودتون متوجه میشید؟متاسفم بابت مغازتون.
    2017/04/30
    706
    294

نقل قول نوشته اصلی توسط mindhunter

والا من که نفهمیدم چی نوشتید شما خودتون متوجه میشید؟متاسفم بابت مغازتون.
    سلام
    ایشون آشفته هستن و درکشون میکنم و بابت مغازشون متأسفم.
    ایشون منظورشون اینه که چه چیزی به بیمه بگن که یه مقدار خسارت رو بیمه بده؟
    زدن دکمه سپاس کار خیلی سختی نیست!
    بزرگ ترین مصیبت اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشی نه شعور کافی برای سکوت ......آدما سیگار میکشن تا بوی شیر دهنشون رو از بین ببرند........
    به امید پیروزی .............
    با سپاس پارسا بهرامی
    2019/09/08
    شیراز
    9
    1

اصبا میخوام بدونم چرا ادش گرفته سوییچینگ 12ولت 33امپر و 600تا اس ام دی 12ولت
    2014/07/21
    194
    122

من فکر نکنم منبع تغذیه سوییچینگ آتش بگیره نه اینچه چینی درجه 5 بوده بازم احتمالش کم هست فوقش قطعه ای میسوزه و منبع خاموش میشه.اون 600 تا اس ام دی نیاز به دفع حرارتی نداشتن؟شاید زیرشون چیزی بوده که اون آتش رفته.شما بهتر از ما میدونی چه کارایی انجام شده
    2008/12/29
    1,726
    337

سلام
    منم راستش متوجه نشدم دقیقا شما چی نوشتید اما بیمه کاری به حرف شما نداره کارشناس دارند خودش میاد بررسی می کنه.مثل وقتی که تصادف می کنید پلیس کاری به حرف من و شما نداره اون خودش حادثه را بررسی می کنه .

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نقل قول نوشته اصلی توسط mindhunter

من فکر نکنم منبع تغذیه سوییچینگ آتش بگیره نه اینچه چینی درجه 5 بوده بازم احتمالش کم هست فوقش قطعه ای میسوزه و منبع خاموش میشه.اون 600 تا اس ام دی نیاز به دفع حرارتی نداشتن؟شاید زیرشون چیزی بوده که اون آتش رفته.شما بهتر از ما میدونی چه کارایی انجام شده
    علی جان من قبلا که پاور گرین 330-380زیاد تعمیر می کردم بین چندهزار مورد تعمیر، 3-4مورد بود که کاملا منبع آتیش گرفته بود و برد کاملا سوخته بود .سویچینگها مخصوصا فن دار اگر در محیطهایی مثل خونه(روی فرش) یا کارگاه نساجی باشند در بلند مدت داخلشون میشه پر از الیاف کافیه یه جرقه ایجاد بشه یا یک قطعه حرارتش بره بالا کاملا آتیش می گیرند اما این آتش داخلشون می ماند (چون ماده قابل سوختن زیادی داخل پاور نیست) و به جایی انتقال پیدا نمی کنه جز اینکه کنار پاور چیزی قابل اشتعال قرار داشته باشه.
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر
    2017/11/05
    Amol
    823
    375

تجربه ی من اینگونه بوده که بیشتر خازن ها به حد فجیع داغ میشن وگاز متصاعد شده آتشگیر هست. همچنین دوستان هم اشاره کردن جمع شدن پرز و .../
    مواد قابل اشتعال مثل چوب و ام دی اف نباید اطراف این مبدل ها باشن چون این مبدل ها دماشون تا 120 درجه هم میره(اگه فنشون به دلیلی متوقف بشه)

امیرحسین ضیا
    2019/09/08
    شیراز
    9
    1

Lightbulb پاسخ : اتش سوزی مغازه

مرسی بابت همکاری، اتش نشانی و پلیس اومد و گذارشش رو داد منم همه چیز رو انداختم تقصیر برق محله و اینکه گرم شده هم مال این بوده که همکاری که اینا رو گذاشته تست روی هم گذاشته و اس ام دی ها هم تا 160 درجه داغ میشن و جنس اس ام دی و ترانس هم درجه 1 بوده قط کن هم داشته واقعا نمیدونم چرا غط نکرده بیمه هم میاد حالا یه کاریش میکنیم دمتون گرم ترانس های ما هم هیت سینک داره هم فن و ضد اب واقعا تعجب کرم بابت اینکه اتش گرفته حالا فردا بیمه بیاد ببینم چی میشه
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8