اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک درتقویت پاورpc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک درتقویت پاورpc

سلام دوستان
    ازدوستانی که واردوباتجربه هستن کمک میخام بازبان ساده واسان به من مبتدی یادبدن چطور پاورم رو تقویت کنم وتبدیل به منبع تغذیه باامپربالاکنم.یعنی مثلا ولتاژ12 ولت روکه میتونه12امپربهم بده(طبق برچسب روی پاور)رو میشه بکنم مثلا18ولت 12امپر؟
    2-اگرهم بخام کاری کنم که همین پاور قوی تربشه یعنی توانش بیشتربشه وزیربارداغ نکنه شدید_بایدچکارکنم؟ مثلا هیت سینک روبزرگترکنم وایامیشه مثلا ترانس زرد روی مداررو دوبله کنم باکمک یک ترانس دیگه ؟مثلا بااوراق کردن یک پاور بخام قطعاتی روکه لازمه تقویت بشن رو دوبل کنم..
    ممنون میشم واقعاساده ولی مفیدراهنماییم کنید.

پاسخ : کمک درتقویت پاورpc

راهنمایی لا موجود؟؟؟

دیدگاه

پاسخ : کمک درتقویت پاورpc

نوشته اصلی توسط aghamahdi-s نمایش پست ها
      سلام دوستان
      ازدوستانی که واردوباتجربه هستن کمک میخام بازبان ساده واسان به من مبتدی یادبدن چطور پاورم رو تقویت کنم وتبدیل به منبع تغذیه باامپربالاکنم.یعنی مثلا ولتاژ12 ولت روکه میتونه12امپربهم بده(طبق برچسب روی پاور)رو میشه بکنم مثلا18ولت 12امپر؟
      2-اگرهم بخام کاری کنم که همین پاور قوی تربشه یعنی توانش بیشتربشه وزیربارداغ نکنه شدید_بایدچکارکنم؟ مثلا هیت سینک روبزرگترکنم وایامیشه مثلا ترانس زرد روی مداررو دوبله کنم باکمک یک ترانس دیگه ؟مثلا بااوراق کردن یک پاور بخام قطعاتی روکه لازمه تقویت بشن رو دوبل کنم..
      ممنون میشم واقعاساده ولی مفیدراهنماییم کنید.
      اگر امکاناتی که شما میخواهید به همین سادگی بود ..
      دیگه پاور قوی تر انقدر قیمتش بالا نبود و شرکت ها پاورهای
      قبلی خودشونو یکم هیتسینک میزاشتند و میفروختند !!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X