اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عدم شناسایی کارتریج نیمه کاره ی اورجینال اپسون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عدم شناسایی کارتریج نیمه کاره ی اورجینال اپسون

سلام
    من پرینتر epson photo stylus R240 خریدم.
    بعد از یه مدت استفاده کارتریج جوهر مشکیش زیر 10 درصد رفت.
    برا اینکه کار چاپ تحقیقاتم لنگ نمونه قبل از اینکه تموم شه رفتم یه دونه نوی مادایرانشو خریدم تا وقفه ای تو چاپ پیش نیاد.
    بعد رفتم مشکی رو در آوردم (هنوز 10 درصدش مونده) بود ، تکونش دادم دیدم هنوز واقعا توش یه کم جوهر هست ، گفتم همینقدرم استفاده کنم ، دوباره اونو جا زدم .
    ولی پرینتر همه ی کارتریجامو خالی شناسایی کرد. :cry:
    لازم به ذکره که بقیه ی جوهرام همه شون بالای 50 درصد بودن. ولی مشکی فقط 10 درصد بود. از طرفی من فقط مشکیمو در آوردم و به بقیه حتی دست هم نزدم.
    عجیبه . ولی هیچکدوم شناسایی نمیشن. کسی به این مشکل برخورده؟
    راستی جوهر جدیدو میزنم . میشناسه.
    :cry: :cry2:
    واقعا که مسخره ست.

Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

پاسخ : عدم شناسایی کارتریج نیمه کاره ی اورجینال اپسون

سلام عابد جان منم یه همچین مشکلی با دستگاه چند کاره hp واسم پیش اومد کارتریج رو واسه اینکه تمیزش کنم از دسنگاه خارج کردم بعد گذاشتن تو دستگاه دیگه کارترج رو نشناخت پیش چند تا تعمیر کار بردم همشون گفتن کارترج سوخته و باید 11 میل جوهر تاقابل رو 28 هزار تومن بخرم منم حالم گرفته شد به همون دست دیگه خونه نبردمش فروختمش با پولش یه لیزری گرفتم :mrgreen:
    کمتر به سایت میام .....

دیدگاه

سلام
      آخه من فقط مشکی رو دراوردم صورتی و رد و فیروزه ای رو اصلا دست نزدم.
      مرضشون گرفت.
      من میگم یواشکی شارژشون کنم ببینم کار میکنن. آخه ادم دلش میشوه کارتریج پر اورجینال فابریک پرینترو بندازه دور. :cry2:
      البته میدونیکه برا کارتریجای جدید معمولا قبل از اینکه سنسورشون تشخیص بده که کارتریج تموم کرده باید جوهرشونو شارژ کرد وگرنه شارژ فایده ای نداره.
      Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

کارتریج ها رو روی یه دستگاه دیگه امتحان کن ببین کار میکنه اگه کار کنه که ایراد از پرینتر اگه کار نکرد که از شانس بدت بلای من به سرت اومده و کارتریج ها سوختن oo:
        کمتر به سایت میام .....

دیدگاه

سلام
          من راه حل خوبی پیدا کردم. بزودی بعد از رفع مشکل اینجا میذارم تا بقیه م (اونایی که اپسون دارن) حالشو ببرن . :applause: :wow:
          فقط قبل از اون یه سوال از برو بچ تهرانی یا جاهای دیگه:
          اونجا تانک های جوهر مشکی و صورتی و زرد و فیروزه ای که داخلش جوهر اپسون هست برا شارژ چقدره؟
          فکر کنم قبلا یکی از دوستام اومده بود نمایشگاه الکامپ دونه ای رو 7000 تومن خرید . (برا اچ پی میخواست.)
          این خیلی به صرفه ست. چون هر تانک حدود 200 سی سی هست در صورتی که هیچ کارتریجی از 30 سی سی بالاتر نیست.
          برا من که 14 سی سی هست. :nerd:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X