اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شارژ باطری مبدل 12به220

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شارژ باطری مبدل 12به220

سلام به دوستان
    یک مبدل 12 به 220 500وات
    راهی هست از طریق برق خروجی خود باطری شارز کرد با شارژر ترانس و سو یچینگ تست کردم نشد
    علت چیه ؟
    میشه باطری تو استار اول بکار برد بعدش از طریق خود مبدل تغذیه 12ولت بهش داد راهی هست؟

پاسخ : شارژ باطری مبدل 12به220

نوشته اصلی توسط A2013 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    یک مبدل 12 به 220 500وات
    راهی هست از طریق برق خروجی خود باطری شارز کرد با شارژر ترانس و سو یچینگ تست کردم نشد
    علت چیه ؟
    میشه باطری تو استار اول بکار برد بعدش از طریق خود مبدل تغذیه 12ولت بهش داد راهی هست؟

درود
    این کاری که شما میخواهید انجام بدهید به ماشین انرژی رایگان معروف میباشد!!!
    خیلیها عمر ، وقت و سرمایه خود را در اینکار به هدر داده اند و نتیجه ای نگرفتند!!!
    انرژی از هیچ بوجود نمی آید و فقط ما تبدیل انرژی داریم...

مسئول مرکز رشد شهید منصور عابدی به تشریح دلایل غلط بودن تصور امکان تولید «انرژی رایگان» پرداخت.
    جدیدترین ویرایش توسط hossein951ann; ۰۷:۲۷ ۱۳۹۸/۱۱/۰۴.

دیدگاه

پاسخ : شارژ باطری مبدل 12به220

نوشته اصلی توسط A2013 نمایش پست ها
      سلام به دوستان
      یک مبدل 12 به 220 500وات
      علت چیه ؟
      وقتی شما از باطری 500 وات میگیرید اکر فرض کنیم انرژی مورد نیاز شارژ باطری هم صد وات باشه
      پس برای شارژ همزمان باطری حین کار 600 وات لازم دارید
      و از اونجایی که خروجی 220 ولت شما فقط 500 وات توان داره پس عملا غییر ممکنه
      حالا فرض کنیم کل پونصد وات رو به باطری بدیم برای شارژ
      اینجوری ما هیچ خروجی دیگه ای نخواهیم داشت و فقط یک چرخه انرژی بوجود میاد یعنی کل خروجی برمیگرده به نقطه ی شروع و عملا باطری هم شارژ نمیشه
      در حالت ایده آل بصورت فرضی اگر فرض کنیم که کل سیستم بدون نقص باشه و تلفات انرژی صفر باشه این چرخش تا ابد ادامه داره
      اما از اونجایی که مقداری از انرژی بصورت گرما و یا موارد دیگ تلف میشه مقدار خروجی صد درصد 500 وات نیست بنابریان این سیستم تا زمانی کارشو ادامه میده که انرژی باطری به صفر برسه
      جدیدترین ویرایش توسط EddyE4; ۱۰:۰۴ ۱۳۹۸/۱۱/۰۴.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X