اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

'گیت درایو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

'گیت درایو

سلام.یه سوال داشتم درباره گیت درایو ماسفت
    من میخوام یه irf150 رو درایو کنم که rise time اون 200 نانو ثانیه و جریان ماسفت رو نذاره از دو آمپر بیشتر بشه یه محدودیتی هم که برامون تعریف شده اینه که نمیتونیم بیشتر از چهار تا ترانزیستور یرای درایو استفاده کنیم همه ی مدارا که پیدا کردم دو تا ماسفت توشون هس
    بودن دوتا ماسفت ضروریه یا داره دو تا ماسفت رو درایو میکنه ممنون میشم اگه تحلیل مدار رو هم توظیح بدین

پاسخ : 'گیت درایو

نوشته اصلی توسط z_amanat نمایش پست ها
    سلام.یه سوال داشتم درباره گیت درایو ماسفت
    من میخوام یه irf150 رو درایو کنم که rise time اون 200 نانو ثانیه و جریان ماسفت رو نذاره از دو آمپر بیشتر بشه یه محدودیتی هم که برامون تعریف شده اینه که نمیتونیم بیشتر از چهار تا ترانزیستور یرای درایو استفاده کنیم همه ی مدارا که پیدا کردم دو تا ماسفت توشون هس
    بودن دوتا ماسفت ضروریه یا داره دو تا ماسفت رو درایو میکنه ممنون میشم اگه تحلیل مدار رو هم توظیح بدین
    دو تا ماسفت در این مدار بصورت پوش پول عمل می کنند تا بلندگو را در هر دو سیکل جریان تغذیه کنند. برای درایو هر ماسفت هم بهتر است از یک ترکیب پوش پول استفاده کرد تا هم در زمان روشن کردن و هم در زمان قطع ماسفت در سرعت سویچینگ بالا مشکل پیش نیاد. یک مدار ساده در لینک زیر نشان داده شده است.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X