اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

امتیاز دهی به خریداران فروشگاه و در نظر گرفتم امتیازات ویژه برای افراد فعال فروشگاه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

امتیاز دهی به خریداران فروشگاه و در نظر گرفتم امتیازات ویژه برای افراد فعال فروشگاه

با سلام و خسته نباشید
    میبخشید یه نکته ای بود الان تو اکثر ساینتا اگه خریدت یشتر از 100 یا حالا 200 تومن بشه هزینه ارسال رو حده اعقل حساب نمیکنن یا پیشفته ترش دیجی کالا که مثلا یکی اگه ازش تا حالا 4 تومن چیز گرفته باشه دیگه ارسال یه کارت صدای یو اس بی 20 تومنی هم رایگانه تخفیفاتی هم بضعضی مواقع بهت میده / حالا ما نمیگیم در اون حد ولی خوب خداییش یه فکری به حال این قضیه بکنید .
    ممنون تشکر از خدمات خوبتون

پاسخ : امتیاز دهی به خریداران فروشگاه و در نظر گرفتم امتیازات ویژه برای افراد فعال فروشگاه

من یه مشتری معمولی هستم و هیچ نفعی در فروشگاه ندارم و حتی یکبار هم فروشگاه و پرسنل اش رو از نزدیک ندیدم.
    هر مجموعه ای که آفر خاصی بهت میده اطمینان داشته باش که جای دیگه باهات حساب کرده. قیمت های اینجا به نسبت فروشگاه های دیگه کاملا منطقی هست. شما همین سبد خرید رو در اینجا و همزمان در فروشگاه دیگه ای که بهت آفر میده ببند. یقین داشته باش با احتساب هزینه ارسال، خرید از eca برات منطقی تر به نظر میاد. در عالم تجارت و بخصوص تجارت این مملکت که قیمت های تثبیت نداره هیچ آفری وجود نداره مگر اینکه قبلش دوبله ازت گرفته باشن.

دیدگاه

پاسخ : امتیاز دهی به خریداران فروشگاه و در نظر گرفتم امتیازات ویژه برای افراد فعال فروشگاه

خرید بالای 300 تومن در حال حاضر 11 تومن کمک هزینه ارسال با پست سفارشی میگیره.
      قبلا هم 150 بوده، و یه مدت هم 200 و الان هم 300.
      Si vis pacem, para bellum

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliarani نمایش پست ها
        من یه مشتری معمولی هستم و هیچ نفعی در فروشگاه ندارم و حتی یکبار هم فروشگاه و پرسنل اش رو از نزدیک ندیدم.
        هر مجموعه ای که آفر خاصی بهت میده اطمینان داشته باش که جای دیگه باهات حساب کرده. قیمت های اینجا به نسبت فروشگاه های دیگه کاملا منطقی هست. شما همین سبد خرید رو در اینجا و همزمان در فروشگاه دیگه ای که بهت آفر میده ببند. یقین داشته باش با احتساب هزینه ارسال، خرید از eca برات منطقی تر به نظر میاد. در عالم تجارت و بخصوص تجارت این مملکت که قیمت های تثبیت نداره هیچ آفری وجود نداره مگر اینکه قبلش دوبله ازت گرفته باشن.
        قبل بالا آوردن تاپیک قدیمی به تاریخ پست دقت کن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط eca.ir/forums نمایش پست ها
          قبل بالا آوردن تاپیک قدیمی به تاریخ پست دقت کن
          حالا شما خودت رو ناراحت نکن!!!!
          ایشون هم خواستی یه نظری بده و نظرش اتفاقا به جا هم بوده!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده نمایش پست ها
            حالا شما خودت رو ناراحت نکن!!!!
            ایشون هم خواستی یه نظری بده و نظرش اتفاقا به جا هم بوده!
            دلیلی نداره خودمو ناراحت کنم
            به ایشون که تازه وارده و به تاریخ تاپیکا نگاه نمی کنه خواستم یه آموزشی داده باشم
            مث شما نیستیم که اون زمان که زور بازو داشتی کمین می کردی بابت این مسائل جزئی فرت و فرت کاربرا رو اخراج می کردی و باعث شد خیلی کاربرهای خوب و فعال بابت همون دست رفتارها انجمن رو ترک کنن و اینطور متروک بشه. الان که زوری نداری فقط کمین می کنی که یکی پست بذاره بپری وسط لیچار بندازی به کاربرها
            بقول مرحوم پدرم : نیش عقرب نه از ره کین است/اقتضای طبیعتش اینست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط eca.ir/forums نمایش پست ها
              دلیلی نداره خودمو ناراحت کنم
              به ایشون که تازه وارده و به تاریخ تاپیکا نگاه نمی کنه خواستم یه آموزشی داده باشم
              مث شما نیستیم که اون زمان که زور بازو داشتی کمین می کردی بابت این مسائل جزئی فرت و فرت کاربرا رو اخراج می کردی و باعث شد خیلی کاربرهای خوب و فعال بابت همون دست رفتارها انجمن رو ترک کنن و اینطور متروک بشه. الان که زوری نداری فقط کمین می کنی که یکی پست بذاره بپری وسط لیچار بندازی به کاربرها
              بقول مرحوم پدرم : نیش عقرب نه از ره کین است/اقتضای طبیعتش اینست
              چقدر عصبانی هستی اخوی
              من از سال 93 اینجام چون پستام کمه اونجا می نویسه تازه وارد. شما عضویت خودت مال 6 ماه پیشه . متوجه تاریخ هستم ولی اول موضوعی که تو تاپیک مطرح شده محدود در چارچوب تاریخ و زمان نیست. مسئله ای هست که همیشه قابل بحثه. اگه نظر شما باشه پس من تو تاپیک تغذیه خطی که مال چند سال پیش هست هم نباید سوال می کردم. دوم موضوع مال 6 ماه پیشه. مال 6 سال پیش نیست.

همونطور که بالا هم عرض کردم هیچ دیدار حضوری با مجموعه eca نداشتم ولی متوسط خرید اینترنتی ماهانه ام حدود دو میلیون تومن هست. عاشق چشم و ابروی کسی نیستم و آگاهانه این خرید رو انجام میدم و می دونم خدمات eca بهتر از اونی هست که بخوام خودم رو با دوتا آفر الکی و پول پست گول بزنم. از همین سایت های معروف که همه میشناسیم میکرو 34 تومنی اینجا رو میده 41 تومن بعد 15 تومن پول پست رو تخفیف میده. یعنی من 10 تا میکرو بخرم 70 تومن اضافی پرداخت کردم بعد خوشحالم که ارسال مجانی بوده.
              نظر من این بود. شما دوست نداری از جایی خرید کن که هزار تومن از جیبت بردارن و پونصد تومنش رو بهت بدن که خوشحال باشی. من یه نظر ساده و مودبانه دادم شما پای عقرب و نیش و لیچار و کینه و اقتضای طبیعت رو باز کردی. مگه جنگ شده؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X