اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک درساختن هویه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک درساختن هویه

سلام دوستان.
    باوجوداینکه من چندعددهویه دارم والبته هم نوع سرامیکی وهم المنتی رودارم اما چون اخیرا طی یک ماه چهارعددهویه چهل وات درطی کارسوخت،باخودم فکرکردم هویه بسازم.البته این یک کار جالب وشیرینه برام وگرنه میدونم که راحت میشه خرید.البته اینم بگم هرچی میخرم میسوزن چون جدیداهمه چینی هستن..خلاصه اینکه میخوام کمکم کنیدوبگیدکه اون طلق عایقیکه زیر وروی المنت قرارمیگیره روازکجامیشه تهیه کنم؟اگر طلق گیرنمیاد چه چیزی رو میشه جایگزینش کنم؟من میخام هویه المنتی ساده بسازم ولطفا راهنماییم کنید چون مشکل من در نبودن همین طلق هستش..ممنونم

پاسخ : کمک درساختن هویه

نوشته اصلی توسط aghamahdi-s نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    باوجوداینکه من چندعددهویه دارم والبته هم نوع سرامیکی وهم المنتی رودارم اما چون اخیرا طی یک ماه چهارعددهویه چهل وات درطی کارسوخت،باخودم فکرکردم هویه بسازم.البته این یک کار جالب وشیرینه برام وگرنه میدونم که راحت میشه خرید.البته اینم بگم هرچی میخرم میسوزن چون جدیداهمه چینی هستن..خلاصه اینکه میخوام کمکم کنیدوبگیدکه اون طلق عایقیکه زیر وروی المنت قرارمیگیره روازکجامیشه تهیه کنم؟اگر طلق گیرنمیاد چه چیزی رو میشه جایگزینش کنم؟من میخام هویه المنتی ساده بسازم ولطفا راهنماییم کنید چون مشکل من در نبودن همین طلق هستش..ممنونم
    سلام
    اینکه هویه شما سوخته ممکنه از جنس بد هویه باشه ممکنه از استفاده اشتباه شما باشه .اما در مجموع اگر یک عدد هویه خوب مثل gootژاپنی اصلی بخرید +پایه هویه استاندارد تا چند سال بهتون کار میده جز اینکه استفاده اشتباه کنید یا بد شانسی بیارید. همان هویه های معمولی را اگر بهشون دیمر متصل کنید که کمی دماشون پایین تر بیاد طول عمرشون بیشتر میشه .
    هویه ها اکثرا زمانی که شما ازشون استفاده نمی کنید و کنار می گذارید دماشون بالا میره و عمر المنتشون کم میشه.
    در مورد طلق هم فروشگاه های المنت فروشی ورقهای نسوز دارند اما دقیقا مشابه همون که در هویه استفاده شده ممکنه پیدا نکنید .طلق نسوز المنت را سرچ کنید فروشگاه های تخصصی که مواد نسوز می فروشند را میاره باید از اونها پی گیری کنید .احتمالا خرده هم نمی فروشند و کلی هزینه براتون خواهد داشت .پس بهتره یدونه المنت یدک هویه بخرید طلق همون را از روش باز کنید قطعا براتون ارزان تر خواهد شد.
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

پاسخ : کمک درساختن هویه

خیلی ممنونم ازراهنماییتون.ایده برداشت از المنت هویه خیلی نکته جالبی بود.اما ایکاش میشد اون رو بصورت خام وسایز دلخواه تهیه کرد تا میشد کارروبصورت دلخواهم انجام بدم.راستش من چندنوع هویه دارم حتی گورداک هیتربادوهویه روهم دارم اما بدلیل عشق به ساختن،هیتربادگرم ساختم واستفاده میکنم.برای برش قابهای پلاستیکی ازهویه بادیمراستفاده میکنم.میخام بگم که اصولی که فرمودید رو دقیقا اگاهم اما خب حتمابرای خوانندگانی که بعدا میخونن وتازه کارهستن نکات جالب وکاربردی ای هست.البته منم براساس تجربه این نکات رو یادگرفتم.بااینحال دوستان عزیز خیلی مایلم خودم بسازم.لذت استفاده ابزاری که بادستم میسازم برام خیلی زیاده..طلق نسوز تعمیزات موبایل که رنگ نارنجی مایل به قهوه ای هستش رو مدنظردارم ولی نمیدونم چقدرمقاوم هستش.چون برابربادگرم هیتر مقاومه ولی نمیدونم درون هویه میشه مصرف کرد یانه..
      جدیدترین ویرایش توسط aghamahdi-s; ۲۱:۳۶ ۱۳۹۸/۱۱/۱۶.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X