اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدرک معادل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدرک معادل

سلام دوستان شبتون بخیر خواستم ببینم کسی اطلاعات داره در این مورد که
    من که کارشناس مهندس برق مخابرات هستم
    میتونم با برداشتن واحد اضافی مثلا کنترل یا قدرت مدارک کارشناسی برق
    قدرت یا کنترل را هم بگیرم ممنون از پاسخگوییتان

پاسخ : مدرک معادل

نوشته اصلی توسط caliph نمایش پست ها
    سلام دوستان شبتون بخیر خواستم ببینم کسی اطلاعات داره در این مورد که
    من که کارشناس مهندس برق مخابرات هستم
    میتونم با برداشتن واحد اضافی مثلا کنترل یا قدرت مدارک کارشناسی برق
    قدرت یا کنترل را هم بگیرم ممنون از پاسخگوییتان
    سلام.
    شب شما هم به خیر.
    تا جایی که من میدونم اصلا در مدرک کارشناسی گرایش دانشجو ثبت نمیشه. و فقط مدرک کارشناسی مهندسی برق هست.
    و تعداد محدودی واحد میشه برداشت و این طور نیست که هرچه قدر خواستید واحد بردارید.
    در ضمن اینکه شما مدرک چند گرایش مختلف رو داشته باشید چه ارزشی داره ؟ من نمیگم که اون کلاس ها رو شرکت نکنید یا یاد نگیرید . بلکه بهتر هم هست یاد بگیرید چون دید خوبی بهتون میده ولی دنبال اینکه مدرکش رو داشته باشید نرید.

دیدگاه

ممنونم. در مدرک خودم کارشناسی برق مخابرات ثبت شده . برا آزمونای استخدامی میگم مثلا مینویسن که مهندس برق با گرایش الکترونیک یا قدرت میخوایم و دیگه ما هم نمیتونیم ثبت نام کنیم تو اون آزمون حالا گفتم اگه دانشگاهها میزارن واحد برداریم برم لااقل یه مدرک دیگه بردارم

دیدگاه

ممنونم. در مدرک خودم کارشناسی برق مخابرات ثبت شده . برا آزمونای استخدامی میگم مثلا مینویسن که مهندس برق با گرایش الکترونیک یا قدرت میخوایم و دیگه ما هم نمیتونیم ثبت نام کنیم تو اون آزمون حالا گفتم اگه دانشگاهها میزارن واحد برداریم برم لااقل یه مدرک دیگه بردارم
        اینکه برای شما گرایشتون ثبت شده برای قدیم بود.
        جدیدا که من پرسیدم گفتن ثبت نمیشه. تازه الان که شما مدرک کارشناسی دارید چه طور میخوایید برید کلاس ؟ مگه فارغ التحصیل نشدید؟

دیدگاه

بله فارغ التحصیل شدم خواستم ببینم به صورت آزاد نمیتونم
          واحد بردارم برا رشته های دیگر(البته در دانشگاهها)؟

دیدگاه

بله فارغ التحصیل شدم خواستم ببینم به صورت آزاد نمیتونم
            واحد بردارم برا رشته های دیگر(البته در دانشگاهها)؟
            این که شما فارغ التحصیل شدید و دوباره بخوایید برید دانشگاه ( بدون کنکور ) سر کلاس بشینید و مدرک بهتون بدن که به نظر من نشدنی هست. اگر این طور بود هرکسی یک بار کنکور میداد و یه عالمه مدرک میگرفت.
            باز هم جهت اطمینان باید با مسولین دانشگاه صحبت کنید شاید تبصره ای ، قانونی و ... داشته باشن.
            موفق باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saati.sms نمایش پست ها
              این که شما فارغ التحصیل شدید و دوباره بخوایید برید دانشگاه ( بدون کنکور ) سر کلاس بشینید و مدرک بهتون بدن که به نظر من نشدنی هست. اگر این طور بود هرکسی یک بار کنکور میداد و یه عالمه مدرک میگرفت.
              باز هم جهت اطمینان باید با مسولین دانشگاه صحبت کنید شاید تبصره ای ، قانونی و ... داشته باشن.
              موفق باشید.
              ممنونم از راهنمایی هاتون عزیزم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X