اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل تغیر باود ریت ماژول HM-TRP (نقص ماژول)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل تغیر باود ریت ماژول HM-TRP (نقص ماژول)

با سلام
    بنده در یک پروژه ای از 10 عدد ماژول HMTRPاستفاده کردم
    همه چیز به خوبی پیش میرفت تا اینکه یکی از ماژول ها دیگه در خروجی سریال خود اطلاعاتی نداد
    با اسیلسکوپ تحلبل کردم و دیدم که باورد ریت ماژول خیلی بیشتر از چیزی هست که بود و خیلی زیاد شده در حالی که اصلا من تغیری تو باود ریت نمیدم
    سیستم که درست کردم 10 عدد دما سنج هست
    تغدیه ترانس 12 ولت رو بردی 125 میلی امپر
    رگلاتور ها TPS54331 ;که یکی روی 5 ولت و دیگری برای تغذیه ماژول روی 3.3 ولت فیکس شده
    تطبیق لول ولتاژ بین میکرو و ماژول انجام شده
    بخش دستی و هندهل از ماژول افزایش ولتاژ 3.7 به 5 ولت پاور بانک تشکیل شده که مشکلی نداره و هیچ خرابی نداشته
    ولی فرستنده های دما به صورت اتفاقی ماژولشون کانفیگ میپرونه
    چیزی که به ذهنم رسید و تغیرشون دادم شاید مشکل حل بشه
    تغذیه هزار بار چک کردم مشکلی پیدا نکردم اعم از نویز کمبود جریان ریپل ولتاژ خازن 10 نانو 100 نانو همه جای برد هست تو ورودی خروجی رگلاتور
    برنامه رو چک کردم موقه دریافت اطلاعات برای جلوگیری از تداخل هیچ ارسالی نداریم 38 کاراکتر ارسال داریم و 10 کاراکتر دریافت
    الان 12 تا ماژول تا الان این مشکل براش پیش اومده و مجبور به تعویض ماژول شدم
    از هر شرکتی هم که میشد خرید م ولی بازم این طوری میشه !!
    خلاصه دیگه کم اوردم و میخوام قرار داد رو کنسل کنم
    کسی نظری داره ؟
    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

پاسخ : سئوال از ماژول HM-TRP

سلام
    یه سئوالی داشتم در مورد ماژول HM-TRP و او اینکه اگه بخوام جریان مصرفی را به حد اقل برسونم آیا میتونم در حالت عادی پین EN را یک کنم و هرموقع نیاز به ارسال یا دریافت دیتا بود اونو صفر کنم؟
    اگه اینکار درست باشه حد اقل چه مدت زمان لازمه که از لحظه ENABLE شدن ماژول بگذره تا به حالت پایدار برسه و بتونم دیتا را ارسال یا دریافت کنم؟
    ممنون میشم از دوستانی که تجربه کار با این ماژول را داشتن راهنمایی کنن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X