اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال چراغ پاور به آمپلی فایر XH-M510

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال چراغ پاور به آمپلی فایر XH-M510

با سلام.
    بر روی برد آمپلی فایر ها یک چراغ کوچک ال*-ای-دی است که وقتی به برق میزنیم روشن میشه. حالا من چگونه این ال-ای-دی را با سیم از روی برد به بدنه باکس چوبی انتقال دهم؟ برای متوجه بودن از اینکه امپلی روشن است.
    ممنون می شوم راهنمایی نمایید
    جدیدترین ویرایش توسط miraziz; ۰۱:۳۸ ۱۳۹۸/۱۱/۲۱.

پاسخ : اتصال چراغ پاور به آمپلی فایر XH-M510

نوشته اصلی توسط miraziz نمایش پست ها
    با سلام.
    بر روی برد آمپلی فایر ها یک چراغ کوچک ال*-ای-دی است که وقتی به برق میزنیم روشن میشه. حالا من چگونه این ال-ای-دی را با سیم از روی برد به بدنه باکس چوبی انتقال دهم؟ برای متوجه بودن از اینکه امپلی روشن است.
    ممنون می شوم راهنمایی نمایید
    درود
    باید ال ای دی مذکور را از روی برد بردارید و به یک سر سیم لحیم کنید و اون سر دیگه سیم رو به جای ال ای دی لحیم کنید.
    موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365 نمایش پست ها
      درود
      باید ال ای دی مذکور را از روی برد بردارید و به یک سر سیم لحیم کنید و اون سر دیگه سیم رو به جای ال ای دی لحیم کنید.
      موفق باشید
      محمد عیز بابت پاسخ خیلی ممنون.
      آیا امکانش است که یک دیود نوری دیگری را با سیم به دو سر همان ال-ای-دی روی برد لحیم کنم؟ و ال-ای-دی روی برد هم جای خودش باقی بمونه.

دیدگاه

محمد عیز بابت پاسخ خیلی ممنون.
        آیا امکانش است که یک دیود نوری دیگری را با سیم به دو سر همان ال-ای-دی روی برد لحیم کنم؟ و ال-ای-دی روی برد هم جای خودش باقی بمونه.
        بله امکانش هست یه ال ای دی دیگه با اون ال ای دی موازی کنی ولی نورش کم میشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365 نمایش پست ها
          بله امکانش هست یه ال ای دی دیگه با اون ال ای دی موازی کنی ولی نورش کم میشه.
          پس اون وقت به جای موازی کردن، ال-ای-دی روی برد را برمیدارم تا نورش کم نشه. فقط از این دیود نوری ها که عکسش را فرستادم میتونم استفاده کنم؟ وات*های متفاوتی دارند؟ چون متاسفانه نمی دونم دقیقا چه نوع ال-ای-دی باید بخرم

دیدگاه

پس اون وقت به جای موازی کردن، ال-ای-دی روی برد را برمیدارم تا نورش کم نشه. فقط از این دیود نوری ها که عکسش را فرستادم میتونم استفاده کنم؟ وات*های متفاوتی دارند؟ چون متاسفانه نمی دونم دقیقا چه نوع ال-ای-دی باید بخرم
            بله اگر اون ال ای دی روی برد رو بر دارید بهتره.
            بستگی داره به رنگی که مورد نظرتونه. مثلا می تونید از ال ای دی قرمز مات 5 میلی متری استفاده کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X