اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دعوت به همکاری در ساخت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دعوت به همکاری در ساخت

سلام
    من میخوام یه تعدادی دستگاه بر پایه میکرو آرم یا pic بسازم من بیشتر تو تامین سرمایه و فروش میتونم کار کنم . آیا کسی هست تو ساخت اونها به من کمک کنه . بصورت پروژه ای یا پارت تایم یا ..
    ساخت برد با ورودی آنالوگ
    ساخت برد با استفاده از ماژول های بازار

پاسخ : دعوت به همکاری در ساخت

سلام
    می خای بسازی یا می خای سرمایه گذاری کنی ؟
    کدوم شهری ؟

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط semnani نمایش پست ها
      سلام
      من میخوام یه تعدادی دستگاه بر پایه میکرو آرم یا pic بسازم من بیشتر تو تامین سرمایه و فروش میتونم کار کنم . آیا کسی هست تو ساخت اونها به من کمک کنه . بصورت پروژه ای یا پارت تایم یا ..
      ساخت برد با ورودی آنالوگ
      ساخت برد با استفاده از ماژول های بازار
      سلام این پستی که شما قرار دادین رو خوندیم سوالی برام پیش
      اومد و اینکه چرا avr نه نظرتون در این مورد چی هست؟؟
      قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

سلام
        من آرم و pic رو میشناسم ولی avr رو نمی شناسم .

دیدگاه

سلام تهران هستم یه چیزی بین ساخت و سرمایه گذاری . به یک همکار نیاز دارم که تقریبا ماهیانه ۴۰ ساعت وقت صرف کنه
          جدیدترین ویرایش توسط semnani; ۰۸:۵۸ ۱۳۹۸/۱۱/۲۶.

دیدگاه

سلام مجدد
            درحقیقت نوع میکرو مهم نیست . من نیاز به یک همکار نیمه وقت در زمینه میکرو دارم.

دیدگاه

خوب اینجوری که کسی نمیادجلو
              اول از همه توضیح بده که می خوای چیکار کنی ، یا اگر دوست ندایر توضیح بدیف حداقل باید دقیق بگی که چه فردی با چه توانایی می خوای
              همکار بصورت دورکاری می خوای یا توی شهر خودت (که باید شهرتم بگی)
              هدف چیه ؟؟
              الان کسی اومد همکاری، تو این همکاری نفع مالی داره ؟ چجوری میشه

این اطلاعات رو بدی، حتما خیلی ها بهت پیشنهاد میدن

دیدگاه

سلام دوستان
                من میخوام کالاهایی را بر اساس نیاز بازار بسازم . بنابراین یه همکار نیاز دارم که طراحی کنه و بسازه و در آینده به مشتری خدمات بده . چون این همکاری کوتاه مدت نیست بنابراین اگه همکار ما مثلا با آرم کار نکرده باشه میتونه به موازات کار ؛ بره آموزش ببینه . کالاهایی که میخواد ساخته بشه نسبتا ساده است . اما چون دیدگاه روشنی از کالایی که میخواد ساخته بشه نداریم و همچنین نمی دونم چقدر تو فروشش موفق خواهم بود . پس بنابراین بهتره با همکار آینده بصورت ساعتی یا پروژه ای کار کنم و ایشون را درگیر آینده این کار نکنم . بنابراین همکار آینده من میتونه بر اساس ساعت کار صرف شده یا حجم کار انجام شده دستمزد دریافت کنه ,, بدون توجه به اینکه این محصولات بفروش میرسه یا نه . دستمزد و نحوه کار هم میتونه توافقی باشه . من دوست دارم همکار من ساکن تهران باشه اما اگه تو شهرهای دیگه هم باشه میشه کار رو پیش برد . ولی اولویت شهر تهرانه چون خودم ساکن تهران هستم . هدف من از این کار تولید محصولاتیه که فکر می کنم مورد نیاز صنعته . هدف همکار آینده من میتونه در درجه اول کسب درامد باشه و بعد کسب تجربه. البته من دوره آرم و pic رو گذروندم اما اولا توانایی لازم رو ندارم و دوم اینکه این کار به صرف وقت زیادی نیاز داره . لازمه بگم من فروشنده لوازم صنعتی هستم .
                از توجه شما متشکرم
                ضمنا من اجازه دارم شماره تلفنم رو بنویسم ؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

همکار آینده من باید توانایی طراحی و ساخت برد بر اساس میکرو کنترولر باشه . بردهای مد نظر من نسبا ساده است .

دیدگاه

سلام. وقتتون بخیر
                  من یک طراح و تولید کننده تجهیزات و دستگاه های الکترونیک هستم و دوست دارم با شما همکاری کنم و بتونم از طریق شما تجهیزاتم رو به فروش برسونم ولی نمیدونم باید چه کاری انجام بدم. من شماره تماسم رو خدمتتون میدم لطف بفرمایید و من رو راهنمایی کنید.
                  09138955090

دیدگاه

سلام.
                    بطور کلی هدف از تولید هرمحصولی در صنعت ، فروشه.
                    در بحث الکترونیک ، شناخت بازار ، تشخیص و تفکیک قطعات فیک از اروجینال در این آشفته بازاری که هیچ متولی نداره کار بسیار سخت و طاقت فرسایی هست.
                    هر محصول بکری هم که تولید کنید شرکتهای توانمند سه سوته کپیش میکنند و باز دست خالی همون ایده پردازشه.
                    اگرم کسی فک میکنه با ثبت وضبط و نامه نگاری میتونه جلوی کپی کاری رو بگیره باید بگم که از بازار ایران هیچ اطلاعی نداره .
                    با این حال هیچ تلاش برنامه ریزی شده ای بدون نتیجه نخواهد بود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X