اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دیتاشیت این ترانزیستور رو کسی میتونه پیدا کنه ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دیتاشیت این ترانزیستور رو کسی میتونه پیدا کنه ؟

سلام من یه لامپ کم مصرف ال ای دی که خراب شده بود رو باز کردم روی مدارش یه ترانزیستور هست به شماره 9621e8 ولی وقتی سرچ میکنم چیزی نمیاره . میخوام بدونم مشباهش چی هست . لامپ 5 وات هست از نوع شمعی .

با تشکر .

پاسخ : دیتاشیت این ترانزیستور رو کسی میتونه پیدا کنه ؟

سلام بی زحمت یک عکس واضح از ترانزیستور و نوشته روش برامون بزارید تا بتونیم راحت تر کمکتون کنیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinortechla نمایش پست ها
      سلام بی زحمت یک عکس واضح از ترانزیستور و نوشته روش برامون بزارید تا بتونیم راحت تر کمکتون کنیم
      یه عکس مشابه از یه سایت روسی پیدا کردم (خودم امکان گرفتن عکس به این وضوحی ندارم ) :

این کاملا شبیه به برد و ترانزیستور لامپی هست که من دارم و شماره ترانزیستور هم یکیه فقط در ترانزیستور من عدد قسمت پایین به جای 7AB1J نوشته شده 6M80J

اینم عکس برد که شبیه برد لامپ من هست :

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Blanco نمایش پست ها
        یه عکس مشابه از یه سایت روسی پیدا کردم (خودم امکان گرفتن عکس به این وضوحی ندارم ) :

این کاملا شبیه به برد و ترانزیستور لامپی هست که من دارم و شماره ترانزیستور هم یکیه فقط در ترانزیستور من عدد قسمت پایین به جای 7AB1J نوشته شده 6M80J

اینم عکس برد که شبیه برد لامپ من هست :
        http://uupload.ir/files/j7z_1vbyksi3ey.jpg
        با سلام
        شما مطمئنی ترانزیستور مشکل داره؟ال ای دی هارو تست کردی؟الان برد شما خروجی داره یا نه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mindhunter نمایش پست ها
          با سلام
          شما مطمئنی ترانزیستور مشکل داره؟ال ای دی هارو تست کردی؟الان برد شما خروجی داره یا نه؟
          اگه این قطعه ای که گفتم ترانزیستور هست اره مشکل داره چون رفتار ترانزیستور نداره در تست با مولتی متر . روی برد هم ً ًQ زده پس ترانزیستور باید باشه . ال ای دی ها رو تست کردم سالم هستن . مشکل لامپ این بود که گاهی وقت ها روشن نمیشد که بعد از مدتی کلا دیگه روشن نشد .
          جدیدترین ویرایش توسط Blanco; ۱۳:۴۰ ۱۳۹۸/۱۱/۲۸.

دیدگاه

مشکل حل شد . ظاهرا قطع وصلی داشته سیم های برد به سرپیچ لامپ . اون قطعه هم سالمه ولی ترانزیستور نیست . با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X