اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آی سی tda8588

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آی سی tda8588

یک پخش ماشین سونی دارم پنلش کار نمیکنه .فقط بردش سالمه.ولتاژ به پایه های سوئیچ آی سی میرسه ولی روشن نمیشه.چجوری میتونم روشن کنم آی سی رو.میخام فقط از آی سیش استفاده کنم و رو برد ضبط باشه.آی سیش tda 8588 هست*.از دیتاشیتش سر در نیاوردم.

پاسخ : آی سی tda8588

ایا کسی نیست مرا یاری کند؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط reza_asd22 نمایش پست ها
      ایا کسی نیست مرا یاری کند؟
      سلام
      ببین رو پایه های 7 و 21 آی سی ولتاژ 12 هست ؟ (منفی پراپ مشکلی مولتی متر به بدنه پخش و مثبت پراپ قرمز هم به پایه های 7 و 21 آی سی )
      بعداز اینکه ولتاژ داشت ورودی صدا های آی سی پایه 16 و 15 ورودی R و پایه شماره 13و12 هم ورودی L هستش و منفی کابل AUX هم به پایه شماره 14 آی سی وصل کنید.
      موفق باشید

دیدگاه

ممنون از راهنماییتون.مشکل اینه که ضبط مشکل داره و برد درآوردم روزمینه.فقط میخاستم از آی سی استفاده کنم و بزارم رو برد دیگه که خودم طراحیش کنم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط reza_asd22 نمایش پست ها
          یک پخش ماشین سونی دارم پنلش کار نمیکنه .فقط بردش سالمه.ولتاژ به پایه های سوئیچ آی سی میرسه ولی روشن نمیشه.چجوری میتونم روشن کنم آی سی رو.میخام فقط از آی سیش استفاده کنم و رو برد ضبط باشه.آی سیش tda 8588 هست*.از دیتاشیتش سر در نیاوردم.
          سلام
          این ای سیو از کجا پیدا کنم؟من ضبط سونی دارم که رگولاتوراش سوختن
          میتونم از شما بگیرم؟

دیدگاه

سلام این ای سی کم یابی هست فکر نکنم گیرت بیاد میتونی نمونه های مشابهشو که تو سایتا گیر میان دیتاشیتشونو دانلود کنید و در صورت تشابه پایه ها و کانال ها و ظرایب استفاده کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sajadm475 نمایش پست ها
              سلام این ای سی کم یابی هست فکر نکنم گیرت بیاد میتونی نمونه های مشابهشو که تو سایتا گیر میان دیتاشیتشونو دانلود کنید و در صورت تشابه پایه ها و کانال ها و ظرایب استفاده کنید
              شما ای سی مدنظر دارید که به این شباهت داشته باشه؟
              درضمن 37 پین TDA8588AJ هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdisabeti نمایش پست ها
                شما ای سی مدنظر دارید که به این شباهت داشته باشه؟
                درضمن 37 پین TDA8588AJ هست
                این دو ایسی با ۸۵۸۸ شباهت دارند اما از لحاظ وات و امپر کمی تفاوت دارند میتوانید دیتاشیت این دوتا رو هم مطالعه کنید :
                TDA7560
                TDA7388
                البته این دوتا هم کمیابند البته اگر کمی بگردید این دوتا گیرتون میاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sajadm475 نمایش پست ها
                  این دو ایسی با ۸۵۸۸ شباهت دارند اما از لحاظ وات و امپر کمی تفاوت دارند میتوانید دیتاشیت این دوتا رو هم مطالعه کنید :
                  TDA7560
                  TDA7388
                  البته این دوتا هم کمیابند البته اگر کمی بگردید این دوتا گیرتون میاد.
                  این دوتا که 25 پایه دارن میشه جایگزین این 8588 کرد؟

دیدگاه

این دوتا که 25 پایه دارن میشه جایگزین این 8588 کرد؟
                    سری به فروشگاه آیسی کالا بزنید سری tda انواع خیلی زیادی موجوده مقایسه کنید ببینید مشابه نمونه شما پیدا میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط EddyE4 نمایش پست ها
                      سری به فروشگاه آیسی کالا بزنید سری tda انواع خیلی زیادی موجوده مقایسه کنید ببینید مشابه نمونه شما پیدا میشه
                      امکانش هست به جای رگولاتور های داخلی از رگولاتور ثابت خارجی استفاده کنم؟
                      یعنی به جای 5 تا رگولاتور داخلی از رگولاتور خارجی استفاده کنم؟!

دیدگاه

امکانش هست به جای رگولاتور های داخلی از رگولاتور ثابت خارجی استفاده کنم؟
                        یعنی به جای 5 تا رگولاتور داخلی از رگولاتور خارجی استفاده کنم؟!

درود
                        یک عدد ic tda8588 اورجینال موجود دارم(از روی پخش سونی باز شده است) ...
                        ققط یکی از خروجیهای بلندگو کار نمیکند ، ولی 3خروجی دیگر بلندگو و رگولاتور سالم بود و کار میکرد!!!
                        اگر خلاف قوانین انجمن نباشدودر صورت تمایل بصورت توافقی بفروش میرسد....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
                          درود
                          یک عدد ic tda8588 اورجینال موجود دارم(از روی پخش سونی باز شده است) ...
                          ققط یکی از خروجیهای بلندگو کار نمیکند ، ولی 3خروجی دیگر بلندگو و رگولاتور سالم بود و کار میکرد!!!
                          اگر خلاف قوانین انجمن نباشدودر صورت تمایل بصورت توافقی بفروش میرسد....
                          کجا تشریف دارین و چند مدنظرتونه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X