اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

** تقویت دامنه PWM **

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

** تقویت دامنه PWM **

سلام
    من یه موج PWM دارم که فرکانسش 250KHz هست و از آردوینو/میکرو خروجی گرفتم که حداکثر 5v میتونه داشته باشه .
    میخوام دامنه این موج رو به 12 ولت برسونم و مستقیم به ماسفت بدم . چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

>>> با ترانزیستور BC337 انجام دادم ولی شکل موج افتضاح بود و جواب درستی نداد . (ترانزیستور تو حالت لوساید و مقاومت 3.3کیلو در کلکتور ترانزیستور)
    >>> با آپ امپ LM324 و LM339 نتونستم موج خروجی بگیرم فکر کنم مداربندیم مشکل داره چون بلد نیستم با آپ امپ کار کنم .

== کمککککک ===
    *** کمترین توقع از یک فرد تحصیل کرده، دانستن املاءِ صحیحِ کلمات است ***

پاسخ : ** تقویت دامنه PWM **

نوشته اصلی توسط shahinb007 نمایش پست ها
    سلام
    من یه موج PWM دارم که فرکانسش 250KHz هست و از آردوینو/میکرو خروجی گرفتم که حداکثر 5v میتونه داشته باشه .
    میخوام دامنه این موج رو به 12 ولت برسونم و مستقیم به ماسفت بدم . چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

>>> با ترانزیستور BC337 انجام دادم ولی شکل موج افتضاح بود و جواب درستی نداد . (ترانزیستور تو حالت لوساید و مقاومت 3.3کیلو در کلکتور ترانزیستور)
    >>> با آپ امپ LM324 و LM339 نتونستم موج خروجی بگیرم فکر کنم مداربندیم مشکل داره چون بلد نیستم با آپ امپ کار کنم .

== کمککککک ===

پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

پاسخ : ** تقویت دامنه PWM **

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها

دوست عزیز اولا سلام (علیک سلام بر شما)
      دوما اگر متن نوشته شده بنده رو با دقت خونده باشید(ک بنظر نخوندید) میبینید من این روش رو انجام دادم ولی جواب نداده و شکل موج بهم ریخته بوده . این مدار برای فرکانس پایین جواب میده نه برای فرکانس 250kHz ...
      *** کمترین توقع از یک فرد تحصیل کرده، دانستن املاءِ صحیحِ کلمات است ***

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X