اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اارتباط اولیه باsim800c با رابط AT command

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اارتباط اولیه باsim800c با رابط AT command

بنده الان سه تا چیپست از مدل sim800c گرفتم روی هر سه تا امتحان کردم و روی پورت tx و rxولتاژ دقیق ۲.۸ رو در آوردم و گراند کابل با چیپست رو هم بهم وصل کردم ولی at میفرستم جوابی نمیاد .هم با ttl هم با rs232 نمیدونم دیگه باید چکار کنم دوستان اگر به این موضوعع اشراف دارن لطفا کمک کنن که یه ماهه گیرم

پاسخ : اارتباط اولیه باsim800c با رابط AT command

سلام ، روی برد برد بستین مدارتون ؟ تغذیه مدارتون به چه صورت؟ با چه نرم افراری دیتا میفرستین؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hhbn نمایش پست ها
      سلام ، روی برد برد بستین مدارتون ؟ تغذیه مدارتون به چه صورت؟ با چه نرم افراری دیتا میفرستین؟
      درود برشما ممنون که جواب دادید سه تا چیپست رو خارج از برد تست کردم نشد یه بورد آماده خریدم بازم جواب نمیده تغذیه رو خود کاتالوگ گفته ۱۲ وصل کن و از نرم افزار هایپرترمینال x-ctu استفاده میکنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hhbn نمایش پست ها
        خداییش الان دوتا ۲.۸ تمیز رفته سر rx tx هرچی at میفرستم جواب نمیگیرم یه بورد خودم زدم نشد سه تا چیپست بیرون از بورد امتحان کردم نشد الانم یه بورد اماده گرفتم بازم نمیشه ، فک نکنم از برنامه وکابل باشه چون دوسر کابلو که به هم میزنم میفرستم از اونورم میگیرم . برای گیرنده ماژول فرستنده ttlرو با تقسیم مقاومتی از ۵ به ۲.۸ رسوندم و برای فرستنده ماژول ازv.extماژول استفاده کردم طبق دیتا شیت و با مدار ترانزیستوری بستم نمیدونم چرا جواب نمیده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X