اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نرافزار STM32CubeIDE 1.1.0

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نرافزار STM32CubeIDE 1.1.0

سلام
    کسی با STM32CubeIDE 1.1.0 کار کرده ؟ (با STM32CubeMX اشتباه نگیرید)
    میدونید که یه نرم افزار رایگان از طرف شرکت ST برای برنامه نویسی ARM STM32 به زبان C و C++ هست (با استفاده از فیلت- شک-ن و ثبت نام در سایت ST دانلود میشه)
    ظاهرش میخوره IDE خوب و کاملی باشه و اگر اینطور باشه بهتر از keil و IAR میتونه باشه! نظرتون چیه؟؟؟
    من فقط یه برنامه چشمک زن نوشتم و کامپایل کردم جواب داد و بعد از اون کتابخانه ای آزمایشی و ساده ساختم (که اگر جواب داد سایر کتابخانه ها در این برنامه رو اعمال کنم) اما به هیچ وجه کتابخونه عمل نمیکرد!! انواع روش ها رو امتحان کردم و انواع تنظیمات رو اعمال کردم اما جواب نداد!؟!
    منتظر نظرات و تجربیاتتون هستم
    جدیدترین ویرایش توسط gh-m; ۱۵:۳۴ ۱۳۹۸/۱۲/۲۳.
    * *

پاسخ : نرافزار STM32CubeIDE 1.1.0

نوشته اصلی توسط gh-m نمایش پست ها
    سلام
    کسی با STM32CubeIDE 1.1.0 کار کرده ؟ (با STM32CubeMX اشتباه نگیرید)
    میدونید که یه نرم افزار رایگان از طرف شرکت ST برای برنامه نویسی ARM STM32 به زبان C و C++ هست (با استفاده از فیلت- شک-ن و ثبت نام در سایت ST دانلود میشه)
    ظاهرش میخوره IDE خوب و کاملی باشه و اگر اینطور باشه بهتر از keil و IAR میتونه باشه! نظرتون چیه؟؟؟
    من فقط یه برنامه چشمک زن نوشتم و کامپایل کردم جواب داد و بعد از اون کتابخانه ای آزمایشی و ساده ساختم (که اگر جواب داد سایر کتابخانه ها در این برنامه رو اعمال کنم) اما به هیچ وجه کتابخونه عمل نمیکرد!! انواع روش ها رو امتحان کردم و انواع تنظیمات رو اعمال کردم اما جواب نداد!؟!
    منتظر نظرات و تجربیاتتون هستم
    سلام.
    والا من نصب کردم ولی هیچی کیل و آی ای آر نمیشه.همون کیوب اس تی هفت جد و آبادمونو میاورد جلو چشمم چه برسه بخوای توش کد بزنی و کامپایل کنی.نمیدونم ایراد از کامپیوتر منه یا چی که وقتی چه کیوب و چه کیوب آی دی ای رو باز میکنم یک صفحه دانلود نصفه و نیمه با ایراد HTTP میاد که باید 20 بار بزنی تا بره.بعد کلی طول میکشه باز کنه و IDE اون از لحاظ برنامه نویسی و انعطاف به گرد پای KEIL هم نمیرسه.
    بالاخره اس تی تخصصش تولید نرم افزار نیست و همین هم برای اس تی زیاده ولی برای وجدان های بیدار بنظرم کیوب آی دی ای بهتره.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X