اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برق رایگان با شمع موتورسیکلت؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برق رایگان با شمع موتورسیکلت؟

سلام دوستان آیا این واقعیت داره؟

پاسخ : برق رایگان با شمع موتورسیکلت؟

نوشته اصلی توسط آبرنگ نمایش پست ها
    https://www.mfilmz.com/v/tgf3n1028581
    سلام
    سال نو مبارک
    خیر دوست عزیز ، چیزی به اسم برق رایگان وجود نداره

دیدگاه

من از شما میپرسم..
      ... نظر خود شما چی هست ... ؟؟؟؟

دیدگاه

دیدگاه

سلام دوست عزیز وقت خودتون رو برای این جور چیزها هدر ندهید
          قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

با سلام
            متاسفانه کلیپهای زیادی در اینترنت از جمله آپارات و یوتیوب در مورد برق رایگان چه با شمع چه با اهنربا و .....منتشر شده که هیچکدوم صحت نداره و هزینه الکی به گردن محققان میزارن
            مشخصم نیست بخاطر چی همچین کاری میکنن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehrdad549 نمایش پست ها
              بالا بردن بازدید -> دریافت تبلیغات -> کسب درآمد
              یه ویدیو توی یوتیوب هست روی سطح CD تعدادی دیود زنر نصب می کنه و اینجوری میگه در برابر نور برق رایگان تولید میشه یکی از دوستان که معلم دبستانه اومده بود پیشم می گفت این پروژه رو می خواد برای جشنواره ی جابربن حیان بده شاگرداش بسازن
              کی به کیه با خیلی از مسوولینی که ما داریم و در علوم انسانی تحصیل کردن بعید نبود رتبه هم بیاره !
              مثل اون ماجرای کشف انرژی اتمی توی آشپزخونه توسط یه دختر ۱۴ ساله که احمدی نژاد عنوان کرد
              جدیدترین ویرایش توسط eca.ir/forums; ۰۷:۰۹ ۱۳۹۹/۰۱/۰۲.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehrdad549 نمایش پست ها
                با سلام
                متاسفانه کلیپهای زیادی در اینترنت از جمله آپارات و یوتیوب در مورد برق رایگان چه با شمع چه با اهنربا و .....منتشر شده که هیچکدوم صحت نداره و هزینه الکی به گردن محققان میزارن
                پس کلا اینجور کلیپ ها کلاهبرداری هستن پس خودش توی کلیپ چجوری روشن میکنه لامپ رو؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط eca.ir/forums نمایش پست ها
                  بالا بردن بازدید -> دریافت تبلیغات -> کسب درآمد
                  یه ویدیو توی یوتیوب هست روی سطح CD تعدادی دیود زنر نصب می کنه و اینجوری میگه در برابر نور برق رایگان تولید میشه یکی از دوستان که معلم دبستانه اومده بود پیشم می گفت این پروژه رو می خواد برای جشنواره ی جابربن حیان بده شاگرداش بسازن
                  کی به کیه با خیلی از مسوولینی که ما داریم و در علوم انسانی تحصیل کردن بعید نبود رتبه هم بیاره !
                  مثل اون ماجرای کشف انرژی اتمی توی آشپزخونه توسط یه دختر ۱۴ ساله که احمدی نژاد عنوان کرد

یا قمر احمدی نژاد

دیدگاه

بله واقعیت داره و به صورت امواج الکترو مغناطیسی جریان برقرار میشه مانند کارکرد سلف و ترانس اما این برق به صورت رایگان نیست و به شمع اسیب میزنه و همچنین از باتری جریان میکشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sajadm475 نمایش پست ها
                      بله واقعیت داره و به صورت امواج الکترو مغناطیسی جریان برقرار میشه مانند کارکرد سلف و ترانس اما این برق به صورت رایگان نیست و به شمع اسیب میزنه و همچنین از باتری جریان میکشه
                      سلام
                      دوست عزیز لطفا توی یوتیوب چنل electroboomرو جست و جو کنید تا توضیحات آقای مهدی صدقدار رو در باره این جور مدار ها ببینید
                      همه این مدار ها فیک هستند و هیچ کدوم واقعیت ندارند
                      اون لامپ داخل ویدیو هم از نوع نور دادنش معلومه که با ی چیزی مثل کویل تسلا داره از دور روشن میشه
                      یا با یک مدار های ولتاژ ساده (مثل فلش دوربین) اونو روشن میکنن که داخل خود لامپ جایگذاری شده
                      کلا هیچ وقت به یک ویدیو که سازنده ی اون هندی باشه اعتماد نکنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sajadm475 نمایش پست ها
                        بله من هم با شما موافقم خودمم نمونشو دارم ازش استفاده میکنم خیلی هم عالیه ولی فقط شبا ازش استفاده میکنم فقط یبار توی اروز استفاده کردم باهاش جوشکاری کردم ولی سیمها داغ شدن
                        تنها دوتا چیز رو باید رعایت کرد یک اینکه سیمهایی که به تیر برق وصل کردین رو کسی نبینه چون ممکنه گزارشتون بدن و دوم هم اینکه رایگان باشه یعنی از پشت کنتوذ یا مستقیم از تیر برق بگیریدش
                        برا من تیر برق نزدیک بالکن خونس راحت هر شب سیمهارو به بستهای روی کابل قلاب میکنم
                        برای روشن کردن یخچال و اجاق برقی ازش استفاده میکنم کاملا هم مجانی مجانی
                        ولی توی روز قطش میکنم

پ ن میشه بگین اون شمعهای اونجا چیکارن !!!
                        پ ن اصلا به سیم بندی توجه کردی !!!
                        پ ن اصلا توجه کردی کلید خاموش روشن لامپ دست یکی دیگس چون هماهنگ نیستن تو فیلم !!!
                        پ ن شما جنگ ستارگان زیاد نگا میکنی ؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط EddyE4 نمایش پست ها
                          بله من هم با شما موافقم خودمم نمونشو دارم ازش استفاده میکنم خیلی هم عالیه ولی فقط شبا ازش استفاده میکنم فقط یبار توی اروز استفاده کردم باهاش جوشکاری کردم ولی سیمها داغ شدن
                          تنها دوتا چیز رو باید رعایت کرد یک اینکه سیمهایی که به تیر برق وصل کردین رو کسی نبینه چون ممکنه گزارشتون بدن و دوم هم اینکه رایگان باشه یعنی از پشت کنتوذ یا مستقیم از تیر برق بگیریدش
                          برا من تیر برق نزدیک بالکن خونس راحت هر شب سیمهارو به بستهای روی کابل قلاب میکنم
                          برای روشن کردن یخچال و اجاق برقی ازش استفاده میکنم کاملا هم مجانی مجانی
                          ولی توی روز قطش میکنم

پ ن میشه بگین اون شمعهای اونجا چیکارن !!!
                          پ ن اصلا به سیم بندی توجه کردی !!!
                          پ ن اصلا توجه کردی کلید خاموش روشن لامپ دست یکی دیگس چون هماهنگ نیستن تو فیلم !!!
                          پ ن شما جنگ ستارگان زیاد نگا میکنی ؟؟؟
                          سلام
                          عذر میخوام ولی خیلی زشته یه همچین جایی بیاییم و از دور زدن قوانین حرف بزنیم! اینجا محل بحث علمیه نه آموزشگاه دور زدن قانون! ضمنا اینجور پست ها مطمئنا به ضرر انجمن هستش و بهره مدیران این پست رو پاک کنن.
                          هرچی باشه خیر سرمون ما اسم خودمونو گذاشتیم جامعه علمی؛ این دوز و کلک بازیا برای ما خیلی خیلی زشته! اون برقی که شما میفرمایید همچینم رایگان نیست! پولش بالاخره از جیب مردم عادی صرف میشه و شما میمونید و دِینی که به گردن شماس!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein.m98 نمایش پست ها
                            سلام
                            عذر میخوام ولی خیلی زشته یه همچین جایی بیاییم و از دور زدن قوانین حرف بزنیم! اینجا محل بحث علمیه نه آموزشگاه دور زدن قانون! ضمنا اینجور پست ها مطمئنا به ضرر انجمن هستش و بهره مدیران این پست رو پاک کنن.
                            هرچی باشه خیر سرمون ما اسم خودمونو گذاشتیم جامعه علمی؛ این دوز و کلک بازیا برای ما خیلی خیلی زشته! اون برقی که شما میفرمایید همچینم رایگان نیست! پولش بالاخره از جیب مردم عادی صرف میشه و شما میمونید و دِینی که به گردن شماس!
                            بنظر من ایشون با مزاح خواستن بفهمونن که برق رایگان یعنی برق دزدی . حالت دومی نداره
                            فکر کنم سوء برداشت شد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط eca.ir/forums نمایش پست ها
                              بنظر من ایشون با مزاح خواستن بفهمونن که برق رایگان یعنی برق دزدی . حالت دومی نداره
                              فکر کنم سوء برداشت شد
                              خیلی ممنوم آره بخدا دقیقا همین بود منظورم بود آخه چرا شمع ماشین آخه
                              در جواب دوستمون هم باید بگم بله من عذر میخوام در واقعا خونه بنده اصلا بالکن و تراس هم نداره محض خنده گفتم ولی خداوکیلی آخه اینم اسمه میذارن روش
                              برق رایگان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X