اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تقویت صدای بیس باند کواکسیال پایونیر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تقویت صدای بیس باند کواکسیال پایونیر

سلام .
    من رو ماشینم یه جفت باند پایونیر مدل ts-g6930f دارم که همراه با باند های جلو فابریک خود ماشین به طور مستقیم به پخش ویلیون مدل 8840
    وصل شده.
    مشکلی که من دارم صدای بیس خیلی کم حتی تو ولم های پایین هست.ولی صدای زیر کیفت و شفافیت خوبی داره ولی با رفتن ولوم به بالای ۴۰ اونم خراب میشه.
    یعنی تقریبا میتونم بگم که وقتی اهنگ سیستمی پخش می کنم اصلا صدا های بم رو ندارم یا خیلی محدود دارم.
    وقتی از سیستم فروشی ها سوال کردم گفتن پخشت مونو هست و حتما باید پخش خوب مثل پایونیر نصب کنی تا جواب بگیری.
    من دنبال حجم صدای زیاد نیستم ولی برای این که بتونم تو همون حجم صدای کم ، کیفیت خوبی داشته باشم چیکار بکنم؟
    ایا ممکنه همین پخشمو تبدیل به استریو بکنم؟
    ایا با نصب کردن امپلی فایر هایی که مداراشون تو انجمن ها گذاشته شده می تونم نتیجه خوب بگیرم؟
    ایا برای هر کدوم از باند ها باید یه امپلی جدا در نظر بگیرم؟
    در کل باید چیکار کنم.

باند پایونیرhttps://www.digikala.com/product/dkp...9%84-ts-g6930f

پخش ویلیونhttps://www.digikala.com/product/dkp...%AF%D9%84-8840
    جدیدترین ویرایش توسط sajjad7311; ۰۱:۲۲ ۱۳۹۹/۰۱/۰۳.

پاسخ : تقویت صدای بیس باند کواکسیال پایونیر

نوشته اصلی توسط sajjad7311 نمایش پست ها
    سلام .
    من رو ماشینم یه جفت باند پایونیر مدل ts-g6930f دارم که همراه با باند های جلو فابریک خود ماشین به طور مستقیم به پخش ویلیون مدل 8840
    وصل شده.
    مشکلی که من دارم صدای بیس خیلی کم حتی تو ولم های پایین هست.ولی صدای زیر کیفت و شفافیت خوبی داره ولی با رفتن ولوم به بالای ۴۰ اونم خراب میشه.
    یعنی تقریبا میتونم بگم که وقتی اهنگ سیستمی پخش می کنم اصلا صدا های بم رو ندارم یا خیلی محدود دارم.
    وقتی از سیستم فروشی ها سوال کردم گفتن پخشت مونو هست و حتما باید پخش خوب مثل پایونیر نصب کنی تا جواب بگیری.
    من دنبال حجم صدای زیاد نیستم ولی برای این که بتونم تو همون حجم صدای کم ، کیفیت خوبی داشته باشم چیکار بکنم؟
    ایا با نصب کردن امپلی فایر هایی که مداراشون تو انجمن ها گذاشته شده می تونم نتیجه خوب بگیرم؟
    در کل باید چیکار کنم.

درود
    این مدل پخش ها دارای ic آمپیلی ضعیفی هستند!!!
    اگر پخش گارانتی ندارد عکس از داخل پخش بگذارید ....
    حجم خروجی صدا ربطی به استریو یا مونو بودن نداره و 99 درصد پخش صداها استریو میباشند....
    اگر باند پایونر را بصورت تکی (بدون باند فابریک ماشین) متصل بکنید ، صدا بیشتر میشود ، ولی انتظار معجزه را نداشته باشید!!!
    مدل پخش شما خروجی آمپ دارد ، میتوانید آمپ ماشین تهیه کرده و باند پایونر را به آمپ ماشین متصل بکنید....

دیدگاه

سلام
      این پخش ها اپشن های کمی واسه پخش صدا دارن
      این کارو بکن ببین چی میشه (این که میخوام بگم فقط یه احتماله)
      مثبت و منفی یکی از باند هاتو بر عکسش کن(اینو میگم چون اگه باند هارو یه جور نبسته باشی بیس کاملا از بین میره)که اگه اشتباه باشه بر عکس کنی بیس بهتر میشه
      در کل صدای خوب میخوای پخشتو باید عوض کنی . . . سعی کن در کنار باند حرفه ای از باند های فابریکی ماشین استفاده نکنی
      موفق باشی
      Proudly @real_ahmadi
      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
        درود
        این مدل پخش ها دارای ic آمپیلی ضعیفی هستند!!!
        اگر پخش گارانتی ندارد عکس از داخل پخش بگذارید ....
        حجم خروجی صدا ربطی به استریو یا مونو بودن نداره و 99 درصد پخش صداها استریو میباشند....
        اگر باند پایونر را بصورت تکی (بدون باند فابریک ماشین) متصل بکنید ، صدا بیشتر میشود ، ولی انتظار معجزه را نداشته باشید!!!
        مدل پخش شما خروجی آمپ دارد ، میتوانید آمپ ماشین تهیه کرده و باند پایونر را به آمپ ماشین متصل بکنید....

این عکسای داخل پخش هست
        باندا رو بدون باند فابریک جلو وصل کردم توفیقی نداشت.
        میخوام خودم یه امپیلی درست کنم براش مداری دارین که برام بفرستیم از روش درست کنم.
        بعد می خوام که چهار کاناله باشه چون می خوام باندای جلو هم کار کنن .
        جدیدترین ویرایش توسط sajjad7311; ۱۲:۱۱ ۱۳۹۹/۰۱/۰۳.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط real_ahmadi نمایش پست ها
          سلام
          این پخش ها اپشن های کمی واسه پخش صدا دارن
          این کارو بکن ببین چی میشه (این که میخوام بگم فقط یه احتماله)
          مثبت و منفی یکی از باند هاتو بر عکسش کن(اینو میگم چون اگه باند هارو یه جور نبسته باشی بیس کاملا از بین میره)که اگه اشتباه باشه بر عکس کنی بیس بهتر میشه
          در کل صدای خوب میخوای پخشتو باید عوض کنی . . . سعی کن در کنار باند حرفه ای از باند های فابریکی ماشین استفاده نکنی
          موفق باشی
          جای فیش های مثبت و منفی رو عوض کردم اون یه ذره بیسی هم که داشت قطع شد.
          درست بسته بودمشون فکر کنم.
          من کلا کرم دارم .نمی خوام پخش بخرم می خوام خودم درستش کنم . کلا کیف وحالش به همون درست کردنشه.
          حالا نمیشه با نصب امپیلی روبراهش کرد؟
          اگه مداری هم برا امپیلی خوب و مناسب باندارم داری میشه برام بفرستی؟

دیدگاه

جای فیش های مثبت و منفی رو عوض کردم اون یه ذره بیسی هم که داشت قطع شد.
            درست بسته بودمشون فکر کنم.
            من کلا کرم دارم .نمی خوام پخش بخرم می خوام خودم درستش کنم . کلا کیف وحالش به همون درست کردنشه.
            حالا نمیشه با نصب امپیلی روبراهش کرد؟
            اگه مداری هم برا امپیلی خوب و مناسب باندارم داری میشه برام بفرستی؟
            سلام
            اگه بیسش کم تر شده پس درست بسته بودیش . . .
            امپلی نصب کنی میشه ساب بزاری مثلا یا...صدا نرم تر میشه البته اینم بگم بیس بیشتر به خود باند هم بستگی داره . . . (محصولات پایونیر کلا بیس وحشی دارن تن صداشون قدرتیه)
            یه راه دیگم هست خروجی امپ پخش رو بدی یه فیلتر یا یه پری امپلی فایر حالا صدارو جوری ک میخوای تنظیم کنی و بدی به یه امپلی فایر . . .
            موفق باشی
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

این عکسای داخل پخش هست
              باندا رو بدون باند فابریک جلو وصل کردم توفیقی نداشت.
              میخوام خودم یه امپیلی درست کنم براش مداری دارین که برام بفرستیم از روش درست کنم.
              بعد می خوام که چهار کاناله باشه چون می خوام باندای جلو هم کار کنن .

سلام
              دوست عزیز این پخش یک پخش استریو هست و فقط برای 2 باند خروجی داره که هر خروجی هم فقط 8 وات قدرت داره(آی سی YD1028)
              این قدرت حتی برای باند های فابریک ماشین هم بسیار کمه
              باید به فکر یک پخش دیگه یا تقویت خروجی اون باشید

دیدگاه

سلام .
                وصل شده.
                در کل باید چیکار کنم.

سلام
                به نظر من دستکاری پخش رو کلا بیخیالش شو چون چیزی درست نمیشه .
                اگر دنبال دردسر نیستی پخش رو بفروش و یه پخش x1853 پایونیر بگیر واقعا پخش معرکه ای هست و منم یدونه از این پخشا دارم که دادم به پدر و بسته رو ماشینش و با یه جفت 9675 واقعا میترکونه .
                اما اگر دنبال دردسر هستی باید رو بیاری به مدارات ترانزیستوری و گسسته و یا آسونش tda 7294 که باید ازش دوتا بسازی تا استریو در بیاد .
                مدار آمپلی فایر ترانزیستوری توی انجمن هم که فراوان هستش
                موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ksra نمایش پست ها
                  سلام
                  به نظر من دستکاری پخش رو کلا بیخیالش شو چون چیزی درست نمیشه .
                  اگر دنبال دردسر نیستی پخش رو بفروش و یه پخش x1853 پایونیر بگیر واقعا پخش معرکه ای هست و منم یدونه از این پخشا دارم که دادم به پدر و بسته رو ماشینش و با یه جفت 9675 واقعا میترکونه .
                  اما اگر دنبال دردسر هستی باید رو بیاری به مدارات ترانزیستوری و گسسته و یا آسونش tda 7294 که باید ازش دوتا بسازی تا استریو در بیاد .
                  مدار آمپلی فایر ترانزیستوری توی انجمن هم که فراوان هستش
                  موفق باشید
                  اگه پخش رو به یه امپلی با ار ام اس 90 وات 8 اهم مونو وصل کنم و باندای پایونیر رو به صورت سری بهش ببندم ولی باندای جلو رو که فابریک هستن بزارم از امپیلی خود پخش تغذیه بشن به نظرت بهتر میشه؟
                  یا این که از یه امپلی 120 وات استریوبه این صورت که به یه کانال باندای جلو و عق سمت چپ و به یه کانال باندای جلو و عقب سمت راست رو سری کنم؟
                  جدیدترین ویرایش توسط sajjad7311; ۱۸:۵۱ ۱۳۹۹/۰۱/۰۳.

دیدگاه

اگه پخش رو به یه امپلی با ار ام اس 90 وات 8 اهم مونو وصل کنم و باندای پایونیر رو به صورت سری بهش ببندم ولی باندای جلو رو که فابریک هستن بزارم از امپیلی خود پخش تغذیه بشن به نظرت بهتر میشه؟
                    یا این که از یه امپلی 120 وات استریوبه این صورت که به یه کانال باندای جلو و عق سمت چپ و به یه کانال باندای جلو و عقب سمت راست رو سری کنم؟
                    سلام
                    شما فعلا سری و موازی و .... رو فراموش کن کلا.
                    شما استیج جلو رو فعلا بیخیال شو چون باندای فابریکی کنار سیستم صوتی جدید اصلا بهم نمیان .
                    شما عقب رو به یه آمپلی فایر 2 کانال وصل کنید خوب میشه ساب هم میخواید وصل کنید آمپلی فایر 4 کانال باید باشه یا 2 عدد آمپلی فایر یکی مونو و یکی هم استریو 2 کانال .
                    شما فعلا باندای عقب رو راه بنداز تا برسیم به استیج جلو ببینیم چیکار میشه کرد.
                    موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X