اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عدم نمایش نتیجه کامپایل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عدم نمایش نتیجه کامپایل

سلام
    من حتی مثالهای خود آردوینو رو که اجرا میکنم خطا نمیگیره ولی فقط مینویسه فلان چیزبرنامه شما اینقدر از حافظه رو اشغال کردهو حداکثرش اینقدره وجالبه درصد اشغال شده توسط برنامه من از 15 درصد چیزی که اون اعلام میکنه کمتره باید چه کار کنم نتیجه رو ببینم
    برنامه ای که من نوشتم یک برنامه ساده و محاسباتی است نه برنامه ای که مثلا باهش بخوام یک ال ای دی رو روشن و خاموش کنم یا یک وسیله برقی رو راه بندازم
    این هم متن لاتین پیام
    Sketch uses 516 bytes (1%) of program storage space. Maximum is 32256 bytes.
    Global variables use 13 bytes (0%) of dynamic memory, leaving 2035 bytes for local variables. Maximum is 2048 bytes.
    جدیدترین ویرایش توسط charkhzarrinhadi; ۰۸:۲۰ ۱۳۹۹/۰۱/۰۵.

پاسخ : عدم نمایش نتیجه کامپایل

نوشته اصلی توسط charkhzarrinhadi نمایش پست ها
    سلام
    من حتی مثالهای خود آردوینو رو که اجرا میکنم خطا نمیگیره ولی فقط مینویسه فلان چیزبرنامه شما اینقدر از حافظه رو اشغال کردهو حداکثرش اینقدره وجالبه درصد اشغال شده توسط برنامه من از 15 درصد چیزی که اون اعلام میکنه کمتره باید چه کار کنم نتیجه رو ببینم
    برنامه ای که من نوشتم یک برنامه ساده و محاسباتی است نه برنامه ای که مثلا باهش بخوام یک ال ای دی رو روشن و خاموش کنم یا یک وسیله برقی رو راه بندازم
    این هم متن لاتین پیام
    Sketch uses 516 bytes (1%) of program storage space. Maximum is 32256 bytes.
    Global variables use 13 bytes (0%) of dynamic memory, leaving 2035 bytes for local variables. Maximum is 2048 bytes.
    برید به منوی file بعد preferences بعد جلوی آپشن show verbose output during ، تیک مربوط به compile رو بزنید
    Si vis pacem, para bellum

دیدگاه

درقسمتی که گفته بودین اون تیک رو زدم اما فرآیند کامپایل شدن رو نمایش میده نه نتیجه رو مثلا در این برنامه می خواد به من بگه که c درسته یا غلطه void loop () { int a=9,b=4 bool c = false; if(a==b) c=true; else c=false; if(a!=b) c=true; else c=false; if(ab) c=true; else c=false; if(a=b) c=true; else c=false; } که نتیجه صحیحی که باید برای من نمایش بده اینه c=false c=true c= false c=true c= false c= false اما این رو نمینویسه یا اگر از دستور serial.println هم استفاده کنیم باز هم چیزی نمایش نمیده فقط فرآیند کامپایل رو نمایش میده بعد هم همون پیام قبلی

دیدگاه

درقسمتی که گفته بودین اون تیک رو زدم اما فرآیند کامپایل شدن رو نمایش میده ولی نتیجه رو نه مثلا در این برنامه می خواد به من بگه که c درسته یا غلطه ضمنا کل برنامه ای که نوشته شده همینه
        void loop ()
        { int a=9,b=4
        bool c = false;
        if(a==b)
        c=true;
        else
        c=false;
        if(a!=b)
        c=true;
        else
        c=false;
        if(a<b)
        c=true;
        else
        c=false;
        if(a>b)
        c=true;
        else
        c=false;
        if(a<=b)
        c=true;
        else
        c=false;
        if(a>=b)
        c=true;
        else
        c=false;
        }
        که نتیجه صحیحی که باید برای من نمایش بده اینه
        c=false c=true c= false c=true c= false c= false
        اما این رو نمینویسه
        یا اگر از دستور serial.print هم استفاده کنیم باز هم چیزی نمایش نمیده فقط فرآیند کامپایل رو نمایش میده بعد هم همون پیام قبلی
        اگر بهتر بخوام بگم هدف من از این برنامه فقط محاسبه نیست میخوام برام بنویسه که مثلا c غلطه برای این منظور از چه دستور یا تابعی باید استفاده کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط charkhzarrinhadi نمایش پست ها
          درقسمتی که گفته بودین اون تیک رو زدم اما فرآیند کامپایل شدن رو نمایش میده ولی نتیجه رو نه مثلا در این برنامه می خواد به من بگه که c درسته یا غلطه ضمنا کل برنامه ای که نوشته شده همینه
          void loop ()
          { int a=9,b=4
          bool c = false;
          if(a==b)
          c=true;
          else
          c=false;
          if(a!=b)
          c=true;
          else
          c=false;
          if(a<b)
          c=true;
          else
          c=false;
          if(a>b)
          c=true;
          else
          c=false;
          if(a<=b)
          c=true;
          else
          c=false;
          if(a>=b)
          c=true;
          else
          c=false;
          }
          که نتیجه صحیحی که باید برای من نمایش بده اینه
          c=false c=true c= false c=true c= false c= false
          اما این رو نمینویسه
          یا اگر از دستور serial.print هم استفاده کنیم باز هم چیزی نمایش نمیده فقط فرآیند کامپایل رو نمایش میده بعد هم همون پیام قبلی
          اگر بهتر بخوام بگم هدف من از این برنامه فقط محاسبه نیست میخوام برام بنویسه که مثلا c غلطه برای این منظور از چه دستور یا تابعی باید استفاده کنم

اون چیزی که مد نظر شماس نتیجه کامپایل نیست. سریال مانیتوره. اگر تو کدتون از serial.print یا serial.println استفاده کردید، متن رو تو اون قسمت کامپایل نمینویسه. توی سریال مانیتور مینویسه. از منوی tools، گزینه serial monitor رو انتخاب کنید و دقت کنید که baudrate مطابق کد باشه.
          Si vis pacem, para bellum

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X