ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2020/03/24
    3
    0

عدم نمایش نتیجه کامپایل

سلام
    من حتی مثالهای خود آردوینو رو که اجرا میکنم خطا نمیگیره ولی فقط مینویسه فلان چیزبرنامه شما اینقدر از حافظه رو اشغال کردهو حداکثرش اینقدره وجالبه درصد اشغال شده توسط برنامه من از 15 درصد چیزی که اون اعلام میکنه کمتره باید چه کار کنم نتیجه رو ببینم
    برنامه ای که من نوشتم یک برنامه ساده و محاسباتی است نه برنامه ای که مثلا باهش بخوام یک ال ای دی رو روشن و خاموش کنم یا یک وسیله برقی رو راه بندازم
    این هم متن لاتین پیام
    Sketch uses 516 bytes (1%) of program storage space. Maximum is 32256 bytes.
    Global variables use 13 bytes (0%) of dynamic memory, leaving 2035 bytes for local variables. Maximum is 2048 bytes.
    ویرایش توسط charkhzarrinhadi : 2020/03/24 در ساعت 06:20
    2018/07/30
    اهواز
    143
    78

پاسخ : عدم نمایش نتیجه کامپایل

نقل قول نوشته اصلی توسط charkhzarrinhadi

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام
    من حتی مثالهای خود آردوینو رو که اجرا میکنم خطا نمیگیره ولی فقط مینویسه فلان چیزبرنامه شما اینقدر از حافظه رو اشغال کردهو حداکثرش اینقدره وجالبه درصد اشغال شده توسط برنامه من از 15 درصد چیزی که اون اعلام میکنه کمتره باید چه کار کنم نتیجه رو ببینم
    برنامه ای که من نوشتم یک برنامه ساده و محاسباتی است نه برنامه ای که مثلا باهش بخوام یک ال ای دی رو روشن و خاموش کنم یا یک وسیله برقی رو راه بندازم
    این هم متن لاتین پیام
    Sketch uses 516 bytes (1%) of program storage space. Maximum is 32256 bytes.
    Global variables use 13 bytes (0%) of dynamic memory, leaving 2035 bytes for local variables. Maximum is 2048 bytes.
    برید به منوی file بعد preferences بعد جلوی آپشن show verbose output during ، تیک مربوط به compile رو بزنید
    2020/03/24
    3
    0

درقسمتی که گفته بودین اون تیک رو زدم اما فرآیند کامپایل شدن رو نمایش میده نه نتیجه رو مثلا در این برنامه می خواد به من بگه که c درسته یا غلطه void loop () { int a=9,b=4 bool c = false; if(a==b) c=true; else c=false; if(a!=b) c=true; else c=false; if(ab) c=true; else c=false; if(a=b) c=true; else c=false; } که نتیجه صحیحی که باید برای من نمایش بده اینه c=false c=true c= false c=true c= false c= false اما این رو نمینویسه یا اگر از دستور serial.println هم استفاده کنیم باز هم چیزی نمایش نمیده فقط فرآیند کامپایل رو نمایش میده بعد هم همون پیام قبلی
    2020/03/24
    3
    0

درقسمتی که گفته بودین اون تیک رو زدم اما فرآیند کامپایل شدن رو نمایش میده ولی نتیجه رو نه مثلا در این برنامه می خواد به من بگه که c درسته یا غلطه ضمنا کل برنامه ای که نوشته شده همینه
    void loop ()
    { int a=9,b=4
    bool c = false;
    if(a==b)
    c=true;
    else
    c=false;
    if(a!=b)
    c=true;
    else
    c=false;
    if(a<b)
    c=true;
    else
    c=false;
    if(a>b)
    c=true;
    else
    c=false;
    if(a<=b)
    c=true;
    else
    c=false;
    if(a>=b)
    c=true;
    else
    c=false;
    }
    که نتیجه صحیحی که باید برای من نمایش بده اینه
    c=false c=true c= false c=true c= false c= false
    اما این رو نمینویسه
    یا اگر از دستور serial.print هم استفاده کنیم باز هم چیزی نمایش نمیده فقط فرآیند کامپایل رو نمایش میده بعد هم همون پیام قبلی
    اگر بهتر بخوام بگم هدف من از این برنامه فقط محاسبه نیست میخوام برام بنویسه که مثلا c غلطه برای این منظور از چه دستور یا تابعی باید استفاده کنم

2018/07/30
    اهواز
    143
    78

نقل قول نوشته اصلی توسط charkhzarrinhadi

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

درقسمتی که گفته بودین اون تیک رو زدم اما فرآیند کامپایل شدن رو نمایش میده ولی نتیجه رو نه مثلا در این برنامه می خواد به من بگه که c درسته یا غلطه ضمنا کل برنامه ای که نوشته شده همینه
    void loop ()
    { int a=9,b=4
    bool c = false;
    if(a==b)
    c=true;
    else
    c=false;
    if(a!=b)
    c=true;
    else
    c=false;
    if(a<b)
    c=true;
    else
    c=false;
    if(a>b)
    c=true;
    else
    c=false;
    if(a<=b)
    c=true;
    else
    c=false;
    if(a>=b)
    c=true;
    else
    c=false;
    }
    که نتیجه صحیحی که باید برای من نمایش بده اینه
    c=false c=true c= false c=true c= false c= false
    اما این رو نمینویسه
    یا اگر از دستور serial.print هم استفاده کنیم باز هم چیزی نمایش نمیده فقط فرآیند کامپایل رو نمایش میده بعد هم همون پیام قبلی
    اگر بهتر بخوام بگم هدف من از این برنامه فقط محاسبه نیست میخوام برام بنویسه که مثلا c غلطه برای این منظور از چه دستور یا تابعی باید استفاده کنم

اون چیزی که مد نظر شماس نتیجه کامپایل نیست. سریال مانیتوره. اگر تو کدتون از serial.print یا serial.println استفاده کردید، متن رو تو اون قسمت کامپایل نمینویسه. توی سریال مانیتور مینویسه. از منوی tools، گزینه serial monitor رو انتخاب کنید و دقت کنید که baudrate مطابق کد باشه.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5