اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جریان پایین منبع تغذیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جریان پایین منبع تغذیه

با سلام.میخواستم بدونم ماژول های lm2596 مگه جریان خروجیشون ۳ آمپره.برای من چرا ۱.۲ آمپره؟چطور میتونم تقویتش کنم؟

پاسخ : جریان پایین منبع تغذیه

نوشته اصلی توسط shahkar.gharn نمایش پست ها
    با سلام.میخواستم بدونم ماژول های lm2596 مگه جریان خروجیشون ۳ آمپره.برای من چرا ۱.۲ آمپره؟چطور میتونم تقویتش کنم؟
    حنسشون خوب نیست کلا این ایسی مشکلا خیلی زیادی داره تا 1 امپر درست حسابی جواب میده بیشتر از اون انتظار نداشته باش و اصلا هم سعی نکن روش کار کنی من کار کردم با این ایسیای داخل ایران نتیجه ای ب دست نمیاد
    عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
    مخترع برتر شمال غرب سال 96
    مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armin_gera نمایش پست ها
      حنسشون خوب نیست کلا این ایسی مشکلا خیلی زیادی داره تا 1 امپر درست حسابی جواب میده بیشتر از اون انتظار نداشته باش و اصلا هم سعی نکن روش کار کنی من کار کردم با این ایسیای داخل ایران نتیجه ای ب دست نمیاد
      ممنون از جوابتون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahkar.gharn نمایش پست ها
        ممنون از جوابتون
        خواهش میکنم
        البته اینم بگما احتمالا شما ورودیت کم میاره و نمیتونه جریان بده. تحتبار ورودیتو بگیر ببین افتش چقدره
        عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
        مخترع برتر شمال غرب سال 96
        مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

سلام خسته نباشید
          یه ترانس لامپ زنونه تا ولتاژ بهش میدم ترانزیستور irf540 اینقد داغ میشه که نمیشه دست زد خروجی هم
          نداره میشه راهنمایی کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sajadzalaghi نمایش پست ها
            سلام خسته نباشید
            یه ترانس لامپ زنونه تا ولتاژ بهش میدم ترانزیستور irf540 اینقد داغ میشه که نمیشه دست زد خروجی هم
            نداره میشه راهنمایی کنید
            سلام ، ماسفت Irf540 سوخته اونو اگر عوض کنید هم امکان داره دوباره بسوزه
            به دو دلیل :
            دلیل اول اینه که احتمالا ماسفت که اتصال کوتاه شده آی سی اسیلاتور هم سوخته و موج نمیده و گیت ماسفت رو تحریک نمیکنه (اگر ماسفت نو هم بزارید روی برد و گیتش تحریک نشه دوباره میسوزه!) آی سی اسیلاتور به کار رفته در ترانس های لامپ زنون معمولا TL494 هست یا مشابه آن که KA7500 هست!
            دلیل دوم هم سوختن درایور گیت ترانزیستوری هست (درایور گیت به کار رفته در ترانس زنون یک درایور گیت ترانزیستوری تاتم پل هست با ترانزیستور های MMBT5551 و MMBT5401 که پکیج اس ام دی ترانزیستور های 2N5401 و 2N5551 هستند)
            درکل شما قبل از تعویض ماسفت سوخته با ماسفت نو از سلامت و سالم بودن آی سی اسیلاتور و درایور گیت ترانزیستوری مطمئن بشید!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X