اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

باطری گوشی سامسونگ روی گوشی سونی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

باطری گوشی سامسونگ روی گوشی سونی

سلام
    یه گوشی سونی قدیمی دارم که باطری اون بد گیر میاد . یکی هم که خریدم معلوم نبود مال کی بود که 3 ماه هم جواب نداد
    یه باطری سامسونگ گیر اوردم و سیم های باطری به سوکت گوشی لحیم کردم ولی گوشی وظعیت باطری نمیتونست تشخیص بده که چند درصد شارژ داره .
    البته این هم بگم که باطری خود گوشی 1750 میلی آمپر هست و باطری هم اندازه سامسونگی که خریدم 2200 میلی آمپر
    فکر میکنید اگه مدار سر باطری سونی با مدار سر باطری سامسونگ عوض کنم مشکل حل میشه یا نه ؟؟؟

پاسخ : باطری گوشی سامسونگ روی گوشی سونی

نوشته اصلی توسط sepehr63 نمایش پست ها
    سلام
    یه گوشی سونی قدیمی دارم که باطری اون بد گیر میاد . یکی هم که خریدم معلوم نبود مال کی بود که 3 ماه هم جواب نداد
    یه باطری سامسونگ گیر اوردم و سیم های باطری به سوکت گوشی لحیم کردم ولی گوشی وظعیت باطری نمیتونست تشخیص بده که چند درصد شارژ داره .
    البته این هم بگم که باطری خود گوشی 1750 میلی آمپر هست و باطری هم اندازه سامسونگی که خریدم 2200 میلی آمپر
    فکر میکنید اگه مدار سر باطری سونی با مدار سر باطری سامسونگ عوض کنم مشکل حل میشه یا نه ؟؟؟
    سلام من فکر میکنم مدار رو عوض کنی مشکل حتما حل میشه

امیرحسین ضیا

دیدگاه

سلام بدنه باتری اول را باز کنید باتری جدید را هم از بدنه خارج کنید و داخل ان قرار دهید و متصل کنید.احتمالا مشکل حل بشه فقط اگر باتری با همان امپر باتری اولیه پیدا میکردید خیلی بهتر بود چون که در دراز مدت به قطعات گوشی میتونه اسیب بزنه.
      هر شکست مقدمه یک پیروزیست

دیدگاه

ممنون . مشکل من حل شد . مدار داخل باطری سونی در آوردم
        مدار باطری سامسونگ در آوردم و دو سر باطری 12 ولت به مدار باطری سونی زدم و سوکت جا زدم حل شد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X