اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روشن کردن پاور الیدی 100W توسط کدام ماژول افزاینده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

روشن کردن پاور الیدی 100W توسط کدام ماژول افزاینده

سلام دوستان من یه مشکل دارم پاور الیدی 100W 34v رو زدم به این ماژول عکس پایین
    خرید ماژول تغذیه dc-dc مبدل تبدیل کننده رگولاتور DC به DC بوست BOOST افزاینده ولتاژ 35 ولت جریان خروجی 16 آمپر دیتاشیت مشخصات فنی با قیمت مناسب در فروشگاه ECA

و زدم به باتری 16.8-13 ولتی وقتی ولتاژش رو به حداکثرش یعنی 34 رسوندم بعد چند دقیقه ماژوله سوخت
    در مشخصات ماژوله نوشته 150W درحالیکه زیر الیدی 100W کم آورد که
    توی ویدیوهای یوتیوب دیدم پاورالیدی 100W رو با همین ماژول روشن کردن
    هر چی گشتم به ماژول مثل اون که خروجی حداکثر 34 اما بهمراه کنترل جریان داشته باشه پیدا نکردم

پاسخ : روشن کردن پاور الیدی 100W توسط کدام ماژول افزاینده

نوشته اصلی توسط eca.ir/forums نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه مشکل دارم پاور الیدی 100W 34v رو زدم به این ماژول عکس پایین
    خرید ماژول تغذیه dc-dc مبدل تبدیل کننده رگولاتور DC به DC بوست BOOST افزاینده ولتاژ 35 ولت جریان خروجی 16 آمپر دیتاشیت مشخصات فنی با قیمت مناسب در فروشگاه ECA

و زدم به باتری 16.8-13 ولتی وقتی ولتاژش رو به حداکثرش یعنی 34 رسوندم بعد چند دقیقه ماژوله سوخت
    در مشخصات ماژوله نوشته 150W درحالیکه زیر الیدی 100W کم آورد که
    توی ویدیوهای یوتیوب دیدم پاورالیدی 100W رو با همین ماژول روشن کردن
    هر چی گشتم به ماژول مثل اون که خروجی حداکثر 34 اما بهمراه کنترل جریان داشته باشه پیدا نکردم
    سلام. ال ای دی دیوده. ممکنه توی 34 ولت 1 آمپ بکشه توی 34.1 ولت 10 آمپ بکشه و حتی بسوزه.
    شما بجای کنترل ولتاژ باید جریان رو کنترل کنی مثلا اگه ال ای دیت 34 ولت 100 وات هست باید با جریان ثابت 3 آمپر درایوش کنی.
    جدای از این چنتا مورد دیگه هم هست:آی سی این ماژول ها معمولا های کپی یا فیکه.
    اگه هم نباشه شما اومدی 15 ولت متوسط رو کردی 35 ولت و خب قطعا نباید انتظار داشته باشی بتونی 100 وات خروجی بگیری. هر چقد اختلاف ولتاژ بین ورودی و خروجی کمتر باشه بازدهی بیشتره و توان ماکسی که میتونی بصورت داعم (همزه نداره کیبوردم) بگیری بیشتره

امیرحسین ضیا

دیدگاه

پاسخ : روشن کردن پاور الیدی 100W توسط کدام ماژول افزاینده

بله ولی توی ویدیوهایی هم که برای ساخت پروژکتور دستی وجود داره از باتری لیتیومی بهمراه همین ماژول استفاده می کردن (حالا شاید آیسی ماژول اونا مرغوب بوده)
      البته حالا من سعی می کنم ولوم رو تا حداکثر %90 باز کنم تا قاط نزنه
      ماژول جایگزین اگه هست لینک بدین پلیز

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X