اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد پردازشگر صدا tda7433

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد پردازشگر صدا tda7433

سلام.اسپیکر mx5021 کنترلش گم شده که در واقع ولوم صدا و بیس و تریبل رو کنترل هستش و با یه سوکت به اسپیکر وصل میشه و این مسیر با دو خط scL و sda به یه پردازشگر tda7433 وصل شده در واقعا کنترل صدا با سریال و دیتا انجام میشه .اساتید میشه راهنمایی کنند که این ایسی 7433 با چه ای سی یا مداری میتونم راه اندازی کنم؟اخه کیفیت خروجی صدا واسم مهمه وگرنه مستقیم وصل کردم به ای سی های امپلی ولی خروجی خوبی نمیده.ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ : راهنمایی در مورد پردازشگر صدا tda7433

نوشته اصلی توسط puyafar نمایش پست ها
    سلام.اسپیکر mx5021 کنترلش گم شده که در واقع ولوم صدا و بیس و تریبل رو کنترل هستش و با یه سوکت به اسپیکر وصل میشه و این مسیر با دو خط scL و sda به یه پردازشگر tda7433 وصل شده در واقعا کنترل صدا با سریال و دیتا انجام میشه .اساتید میشه راهنمایی کنند که این ایسی 7433 با چه ای سی یا مداری میتونم راه اندازی کنم؟اخه کیفیت خروجی صدا واسم مهمه وگرنه مستقیم وصل کردم به ای سی های امپلی ولی خروجی خوبی نمیده.ممنون میشم راهنمایی کنید
    درود
    لطفاً اسم ic کنترل صدا را کامل بنویسید!!!

دیدگاه

TDA7433D ای سی کنترل صدا هستش و smd هستش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط puyafar نمایش پست ها
        سلام
        راه اندازی آی سی های پردازش صدا از این قبیل با میکرو کنترلر به روش i2c انجام میشه. برای راه اندازی اول دیتا شیت آی سی ببین.
        همه کد ها توی دیتا شیت هست. روش انجام هم به این صورت که اول آدرس ارسال میکنی و بعد دیتا (البته بعضی آی سی ها سه تا کد دارن و sub address هم بهش اضافه میشه) فکر میکنم آی سی شما هم از همین قبیل باشه. حالا شما با برنامه نویسی آشنایی داری؟ اگه داری مابقی کار خیلی روتین هستش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X