اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل دو مسیر توسط یک منبع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل دو مسیر توسط یک منبع

سلام

من یک مسیر دارم که ولتاژش 28 ولت هست. میخام وقتی ولتاژ 28 شد ولتاژ به مسیر یک بره وقتی ولتاژ صفر شد و دوباره 28 شد اینبار ولتاژ رو به مسیر 2 بده. یعنی یه بار مسیر یک فعال شه یه بار هم مسیر دو.چی کار باید بکنم؟

ممنون

پاسخ : کنترل دو مسیر توسط یک منبع

نوشته اصلی توسط sardarn نمایش پست ها
    سلام

من یک مسیر دارم که ولتاژش 28 ولت هست. میخام وقتی ولتاژ 28 شد ولتاژ به مسیر یک بره وقتی ولتاژ صفر شد و دوباره 28 شد اینبار ولتاژ رو به مسیر 2 بده. یعنی یه بار مسیر یک فعال شه یه بار هم مسیر دو.چی کار باید بکنم؟

ممنون
    سلام
    واضح و دقیق تر بگو . . . مسیر چیه . . .منظورت سیمه؟؟
    مثلا یه مدار باشه اگه تشخیص داد 28 ولت داریم رله یک رو فعال کنه و اگه صفر شد و دوباره 28 ولت شد رله دو رو فعال کنه؟؟
    اگه این هست میتونی با میکرو اوکیش کنی برنامه نویسی بلد باشی میشه درستش کرد
    موفق باشی
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

پاسخ : کنترل دو مسیر توسط یک منبع

نوشته اصلی توسط real_ahmadi نمایش پست ها
      سلام
      واضح و دقیق تر بگو . . . مسیر چیه . . .منظورت سیمه؟؟
      مثلا یه مدار باشه اگه تشخیص داد 28 ولت داریم رله یک رو فعال کنه و اگه صفر شد و دوباره 28 ولت شد رله دو رو فعال کنه؟؟
      اگه این هست میتونی با میکرو اوکیش کنی برنامه نویسی بلد باشی میشه درستش کرد
      موفق باشی
      سلام
      می خوام این کار بدون برنامه نویسی انجام بدم و با قطعاتی بسازم که نیاز به برنامه نویسی نداشته باشن.من یک کلید دارم که ولتاژ 28 ولت را در یک سیم قطع و وصل میکند. می خوام وقتی برا اول وصل کرد برق به مصرف کننده شماره 1 وصل کنه و قتی قطع کرد دوباره وصل کرد به مصرف کننده شماره دو وصل کنه. نمی تونم از میکرو استفاده کنم چون با قطع برق خاموش میشه.

ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X