اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور خازنی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور خازنی

با سلام خدمت دوستان عزیز
    یه مدار سنسور خازنی که بتونه تغییرات ظرفیت رو سنس کنه و در صورت بالا رفتن ظرفیت یه رله عمل کنه
    ممنون

پاسخ : سنسور خازنی

خب یه اسیلاتور بسازید و خازن رو با خازن رزوناتور اون موازی کنید. هر زمان که ظرفیت بالا بره فرکانس خروجی کم میشه.
    دلا یاران سه قسمند ار بدانی
    زبانی اند و نانی اند و جانی
    به نانی نان بده از در برانش
    محبت کن به یاران زبانی
    و لیکن یار جانی را به دست آر
    به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

سلام دوست عزیز من رشته ام برق قدرت اگر ممکنه یه مدار برام بفرستید
      اینم ایمیلم
      malish_b@yahoo.com

دیدگاه

اگه ممکنه مدار رو همینجا بزارین ما هم استفاده کنیم :redface:

دیدگاه

من مدار آماده ای ندارم. میتونید از آی سی 555 استفاده کنید. مداراتش با یه سرچ ساده پیدا میشن.
          دلا یاران سه قسمند ار بدانی
          زبانی اند و نانی اند و جانی
          به نانی نان بده از در برانش
          محبت کن به یاران زبانی
          و لیکن یار جانی را به دست آر
          به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

http://www.eca.ir/wiki/index.php?title=%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1_%D8 %AE%D8%A7%D8%B2%D9%86%DB%8C

این لینک رو چک کنید. راهنمای خوبیه.

دیدگاه

با سلام .هنوز دوره آموزشی بنده تموم نشده و تا دوشنبه تو چین میمونم . سرعت اینترنت در جایی که من هستم 700kb واقعی بر ثانیه است. مردم این کشور، اینقد دقیق برنامه های روزانشون رو تنظیم میکنن که آدم مبهوت میشه. تو ابن شهر به این پر جمعیتی خیابونا کاملا آرومن! و هیچکس وقتش به بتالت نمیگذره.
              همه مهربان و فداکارن و هر چیزی در چای خودشه... در حال حاضر اینجا با اینکه سرما بیداد میکنه اما درجه حرارت بخاری ها رو از یه حدی بالاتر نمیبرن. وقتی دلیلش رو پرسیدیم و گفتیم که هوا سرده، اینا جواب دادن وقتی ما میتونیم چنتا لباس روی هم بپوشیم و با لباس خودمون و گرم کنیم چرا باید بیخودی انرژی مصرف کنیم؟! بهتر نیست این انرژی بین مردم فقیر ویا در صنعت استفاده بشه؟! بچه ها این حرف و کسی به من گفت که بزرگترین کارخونه دار شهر langzhou هستش! (واقعا اشکم در اومد از اینهمه انسانیت که میلیاردر باشی اما بخاری خونتو رو کمترین درجه بذار ی که فقط یخ نزنی و با کاپشن رو تخت بخوابی!!! فراموش نکنید " جهان سوم جایی است که برای رسیدن به جهان اولی که قبلا جهان سوم بوده است نباید طوطی وار مطالب را حفظ کرد و به جای دیدن در عمل صرفا به حفظیات رو آورد. جهان سوم جاییست که باید تنبلی ها را کنار گذاشت اگر که آینده مهم است . جهان سوم جاییست که نباید خوابید و خوش گذراند، نباید (خودخواه بود )و نباید هنگام کار ، دستگاهای پیشرفته را نادیده گرفت . همچنین نباید اعتقادات را با کار آمیخت اگر که آینده مهم است! کار ، تفریح و اعتقادات را نباید با هم میکس نمود اگر که آینده مهم است و آخر اینکه جهان سوم جاییست که باید از تجربیات پیشکسوتان و علم استفاده نمود و نباید مغرور بود... با تشکر، نورافروز www.noorafrooz.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X