اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نویز در امپلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نویز در امپلی فایر

سلام دوستان من یک امپ xh m190 رو روی ماشین بستم اولش موقعی که ماشین روشن بود خیلی نویز داشت تا مسئله رو اینجا مطرح کردم تا اینکه یکی از کاربران بهم گفت ۳ تا خازن ۴۷۰۰ میکروفارادی رو با هم موازی ببندم و سر جریان برق قرار بدم تا نویز گرفته بشه اینکار رو کردم و تا حدود زسادی نویز رو گرفت ولی هنوز یک مقدار نویز داره بطوری که صدای امپ رو نمیتونم خیلی زیاد کنم البته وقتی ماشین خاموش هست مشکلی نداره وقتی که ماشین روشن میشه نویز میفته توی صدا*که فک کنمم صدای دینام هست
    البته تعداد خازن ها رو به ۵ تا هم افزایش دادم ولی همچنان نویز هست
    ممنون میشم کسی راهنماییم کنه چطوری نویز رو از بسن ببرم

پاسخ : نویز در امپلی فایر

نوشته اصلی توسط arminbinaii نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک امپ xh m190 رو روی ماشین بستم اولش موقعی که ماشین روشن بود خیلی نویز داشت تا مسئله رو اینجا مطرح کردم تا اینکه یکی از کاربران بهم گفت ۳ تا خازن ۴۷۰۰ میکروفارادی رو با هم موازی ببندم و سر جریان برق قرار بدم تا نویز گرفته بشه اینکار رو کردم و تا حدود زسادی نویز رو گرفت ولی هنوز یک مقدار نویز داره بطوری که صدای امپ رو نمیتونم خیلی زیاد کنم البته وقتی ماشین خاموش هست مشکلی نداره وقتی که ماشین روشن میشه نویز میفته توی صدا*که فک کنمم صدای دینام هست
    سلام دوست عزیز نویز شما از برق دینام هست!
    اگر ماشین خاموش هست و نویز ندارید و وقتی ماشین روشن میشه و با گاز دادن نویز بیشتر میشه!!! از برق دینامه!
    وقتی ماشین روشن میشه و دینام هم درگیر میشه و برقش میاد توی مدار اگر نویز داشته باشه مشخص میشه
    دینام رو باید سرویس کنید تا مشکلتون حل بشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arminbinaii نمایش پست ها
      سلام
      باید یک فیلتر LC هم درست کنید و سر جریان برق قرار بدید. (البته باید اون خازن ها هم باشند )
      موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ksra نمایش پست ها
        سلام
        باید یک فیلتر LC هم درست کنید و سر جریان برق قرار بدید. (البته باید اون خازن ها هم باشند )
        موفق باشید
        خیلی ممنون
        ببخشید بنده زیاد از سر در نمیارم از الکترونیک میشه بیشتر توضیح بدید
        و بنطرتون مشکل میتونه از دینام باشه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X