اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اخراج فله ای کاربران ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اخراج فله ای کاربران ؟

سلام دوستان انجمن تازگیا یجوری تنظیمشده که اگه دو یا چند نفر از یه کامپیوتر وارد بشن خیال میکنه همگی یه نفرن و میزنه افراد متخصص رو بی گناه اخراجشون میکنه
    این اشتباهه چون توی محیطای کاری این یه چیز طبیعی هست که چند نفر از یه سیستم استفاده کنن

پاسخ : اخراج فله ای کاربران ؟

نوشته اصلی توسط eca.ir/forums نمایش پست ها
    سلام دوستان انجمن تازگیا یجوری تنظیمشده که اگه دو یا چند نفر از یه کامپیوتر وارد بشن خیال میکنه همگی یه نفرن و میزنه افراد متخصص رو بی گناه اخراجشون میکنه
    این اشتباهه چون توی محیطای کاری این یه چیز طبیعی هست که چند نفر از یه سیستم استفاده کنن
    دوست عزیز این سیستم بر پایه کوکی عمل میکنه و وجودش شاید بد نباشه ....دوستانی که از کامپیوتر مشترک استفاده میکنند میتوانند از نسخه Portable مرورگر مورد نظرشان استفاده کنند ....مثلا نسخه پرتابل فایرفاکس دقیقا از هر نقطه ای از PC و یا حتی فلش مموری قابل اجراست و میتونه کاملا منحصر به کاربر خاصی باشه ....از این نظر حتی داده ها و لاگین های آن شخص هم فقط در همان مرورگر قرار میگیره که از نظر امنیتی بهتره
    پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

بله کاملا متوجهم شخصا مشکلی برام پیش نیامده اما من پروفایل این کاربرانی که طی این روزا اخراج شدن از جمله کاربر افرانت که آدم زحمتکشی هم بود رو چک کردم به اینتیجه رسیدم انگار بی گناه بودن یعنی اینجوری نبوده که طرف با 2 تا اسم همزمان فعال باشه خب همه که نمیدونن باید کوکی رو پاک کرد با مرورگر پرتابل نصب ککن

دیدگاه

با سلام این چیزی که میگید احتمالش خیلی کم که کامپیوتر یک شرکت برای چند نفر باشه و همه هم تو این انجمن عضو باشن.البته سو تفاهم نشه برای شما چون استثنا هم هست.ولی اینکه یه یوزر با چندتا اکانت میاد پست تبلیغی قرار بده تعدادشون زیاد برای همین کسی با 2تا یوزر بیاد بن میشه و فکر کنم تو قوانین انجمنم باشه.

دیدگاه

سلام دوست عزیز ما اینجا فله ای کسی رو اخراج نمیکنیم بلکه با این حرکت حق و حقوق دیگران و احیا میکنیم و نمیزاریم ضایع بشه
          بودن کسایی که بدلیل سفت و سخت نبودن قوانین سو استفاده میکردن و میومدن با اکانت های مختلف تبلیغ میکردن
          کاربری هم بوده اسم و رسم داشته کلی پست گذاشته ولی چون با یکی مشکل داشته میرفته اکانت جدید میساخته و میومده تهدید و توهین میکرده و هویت اصلی خود رو مخفی میکرد
          این پایش ها برای نظم عمومی انجمن خوبه دلیلی نداره یک کاربر دوتا اکانت داشته باشه هر جای هم قوانین خاص خودشو داره قرار نیست اینجا یکی بگه هلو بپر تو گلو ما اینجا قوانین کلی رو بخاطر انتقاد چند نفر بالا پایین نمیکنیم و باید اون شخص به هر جایی که ورود میکنه در مرحله اول بایدقوانین مربوطه رو مطالعه و اگر قصد فعالیت داره از قوانین مورد نظر پیروی کنه من سیستم گزارش ها رو عللنی کردم تا کسی نیاد بگه چرا اخراج شدم چرا پست ما پاک شد کلا ربات دلیل اخراج و پاک شدن پست کسی رو بصورت تاپیک خودکار بالا میاره و اگاه سازی میکنه که چرا اکانت فلان کاربر اخراج یا پست فلان کاربر پاک شد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس مومنی نمایش پست ها
            سلام دوست عزیز ما اینجا فله ای کسی رو اخراج نمیکنیم بلکه با این حرکت حق و حقوق دیگران و احیا میکنیم و نمیزاریم ضایع بشه
            بودن کسایی که بدلیل سفت و سخت نبودن قوانین سو استفاده میکردن و میومدن با اکانت های مختلف تبلیغ میکردن
            کاربری هم بوده اسم و رسم داشته کلی پست گذاشته ولی چون با یکی مشکل داشته میرفته اکانت جدید میساخته و میومده تهدید و توهین میکرده و هویت اصلی خود رو مخفی میکرد
            این پایش ها برای نظم عمومی انجمن خوبه دلیلی نداره یک کاربر دوتا اکانت داشته باشه هر جای هم قوانین خاص خودشو داره قرار نیست اینجا یکی بگه هلو بپر تو گلو ما اینجا قوانین کلی رو بخاطر انتقاد چند نفر بالا پایین نمیکنیم و باید اون شخص به هر جایی که ورود میکنه در مرحله اول بایدقوانین مربوطه رو مطالعه و اگر قصد فعالیت داره از قوانین مورد نظر پیروی کنه من سیستم گزارش ها رو عللنی کردم تا کسی نیاد بگه چرا اخراج شدم چرا پست ما پاک شد کلا ربات دلیل اخراج و پاک شدن پست کسی رو بصورت تاپیک خودکار بالا میاره و اگاه سازی میکنه که چرا اکانت فلان کاربر اخراج یا پست فلان کاربر پاک شد.
            با تشکر از پاسخگویی شما امیدوارم دوستانی که دسترسی شون بسته شده واقعا مشمول صحبت شما بوده باشن
            به هر حال نقد روندها موجب برطرف شدن ابهام، شناسایی خطاها و نقصهای احتمالی سیستم و موجب پیشرفته

دیدگاه

با تشکر از پاسخگویی شما امیدوارم دوستانی که دسترسی شون بسته شده واقعا مشمول صحبت شما بوده باشن
              به هر حال نقد روندها موجب برطرف شدن ابهام، شناسایی خطاها و نقصهای احتمالی سیستم و موجب پیشرفته
              هر کسی هم اکانت های اصلیش اخراج شده باید متوجه باشه وقتی یک اکانت اصلی داره نباید اکانت دیگه باز کنه که ربات بهش گیر بده
              به هر حال کسانی که اکانت اصلیشون مسدود شده تو تلگرام به ایدی من پیام بدن و هر چندتا اکانت دارن بگن تا اکانت های اضافیشو پاک کنم و اکانت اصلیشو فعال کنم و این طرح یبار برای هر کاربری که مشکل داره انجام خواهد شد و مجددا توجه نکنه بازم بره اکانت دیگه باز کنه دفعه بعد کمکی برای رفع مشکلش انجام نخواهد شد موفق باشید.

ایدی تلگرام بنده: @ raptorcntoz

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X