اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سئوال در مورد توان آیسی STK412-240

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سئوال در مورد توان آیسی STK412-240

سلام
    دوستان یه برد LG هست که از آیسی STK412-240 با هیتسینک بزرگ استفاده شده. خواستم بپرسم که خروجی این مدار چند وات هست؟ و از چه ترانسی باید استفاده کرد؟
    من یه ماژول برای خواندن کارت و usb از فروشگاه سایت قبلا خریدم آیا میشه از برد آمپلی استفاده کرد برای سیستم خانگی؟

پاسخ : سئوال در مورد توان آیسی STK412-240

نوشته اصلی توسط Bahram677 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه برد LG هست که از آیسی STK412-240 با هیتسینک بزرگ استفاده شده. خواستم بپرسم که خروجی این مدار چند وات هست؟ و از چه ترانسی باید استفاده کرد؟
    من یه ماژول برای خواندن کارت و usb از فروشگاه سایت قبلا خریدم آیا میشه از برد آمپلی استفاده کرد برای سیستم خانگی؟
    درود
    توان خروجی تقریباً به ولتاژ و جریان ورودی ربط دارد !!! ولی شما رو همان 2 تا 100 وات حساب بکنید!!!
    ترانس هم باید دو ولتاژ دوبل حدودا 20 و 35 ولت داشته باشد!!!
    س2-بله، امکانپذیر است....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
      درود
      توان خروجی تقریباً به ولتاژ و جریان ورودی ربط دارد !!! ولی شما رو همان 2 تا 100 وات حساب بکنید!!!
      ترانس هم باید دو ولتاژ دوبل حدودا 20 و 35 ولت داشته باشد!!!
      س2-بله، امکانپذیر است....
      سلام مجدد و تشکر بابت راهنمایی شما دوست عزیز
      ببخشید قصد خرید برد آمپلی فوق رو از شخصی دارم و بدون ترانس هست البته میگن برد سالمه از دستگاه ال جی باز شده به نظر شما تا چه قیمتی ارزش خرید دارد؟ زیر 50 تومن؟

دیدگاه

سلام مجدد و تشکر بابت راهنمایی شما دوست عزیز
        ببخشید قصد خرید برد آمپلی فوق رو از شخصی دارم و بدون ترانس هست البته میگن برد سالمه از دستگاه ال جی باز شده به نظر شما تا چه قیمتی ارزش خرید دارد؟ زیر 50 تومن؟
        درود
        کانال تلگرامی دیدم که، با ترانس حدود 150 بفروش گذاشته شده ....البته به شرط سلامت کامل!!!!
        اگر ic صدا اصل باشه و سالم باشد ارزشش زیر 90تا 100 نیست ....
        اگر 50 قیمت میدهد ، واقعاً مفت است!!!

دیدگاه

سلام
          سلام آی سی مشابه این کدوم هستش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X