اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتقال برنامه نوشته شده با آردینو بروی atmega8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتقال برنامه نوشته شده با آردینو بروی atmega8

با سلام
    من بوسیله آردینو uno ماژول ژیروسکوپ gy-521 راه اندازی کردم و برنامه بسیار ساده ای رو برای تست روش نوشتم که مثلا اگر به درجه مشخصی رسید یک ال ای دی روشن بشه و الان می خوام برای استفاده اونو روی atmega8a-pu بریزم اما نمی دونم چه طوری میشه این کارو کرد ، و اینکه پروگرامرم ندارم ،

پاسخ : انتقال برنامه نوشته شده با آردینو بروی atmega8

نوشته اصلی توسط roox نمایش پست ها
    با سلام
    من بوسیله آردینو uno ماژول ژیروسکوپ gy-521 راه اندازی کردم و برنامه بسیار ساده ای رو برای تست روش نوشتم که مثلا اگر به درجه مشخصی رسید یک ال ای دی روشن بشه و الان می خوام برای استفاده اونو روی atmega8a-pu بریزم اما نمی دونم چه طوری میشه این کارو کرد ، و اینکه پروگرامرم ندارم ،
    سلام.
    ابتدا بورد روبذار روی Arduino NG سپس کمپایل کن اگر کمپایل شد که شد اگر نشد بدون اون لایبرری یا خط کدی که زدی توسط atmega 8 پشتیبانی نمیشه و باید تغییر کنه.
    اگر کمپایل شد شما باید بری پروگرمر بخری و سپس بوت لودر arduino NG رو بریزی روی atmega8 و بعد برنامتو با سریال میتونی انتقال بدی.
    و یا مستقیما میتونی پروگرمر رو بذاری روی اسم پروگرمری که خریدی(من از usbasp استفاده میکنم) سپس شیفت رو نگه داری و آپلود رو بزنی ( برنامتو توسط پروگرمر خودت نه توسط سریال از پیش تعیین شدهرانتقال بدی به میکرو)

امیرحسین ضیا

دیدگاه

پاسخ : انتقال برنامه نوشته شده با آردینو بروی atmega8

نوشته اصلی توسط roox نمایش پست ها
      با سلام
      سلام
      جناب Amir Zia هرچی لازم بود فرمودن. اما برای پروگرامر تاجایی که میدونم UNO رو میشه به پروگرامر تبدیل کرد. یه سرچی بزنید حتما مطالبی در موردش پیدا میکنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X