اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روشن نشدن چراغ اینترنت مودم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

روشن نشدن چراغ اینترنت مودم؟

سلام دوستان، من بعد دو سه سال اینترنت گرفتم و isp الان پیشگامان هست، الان چراغ adsl دارم ولی چراغ اینترنت ندارم، پشتیبانی isp برگشتن گفتن مودم خرابه. چطوری میشه مطمئن شد مشکل از اینجاست و مخابرات یا پیشگامان نیست؟
    TP-Link TD-W8901G v6.0
    (مودم نرمال کار میکنه تو این دوسال هم برای انتقال فایل از وای فای اش استفاده میکردم)
    (در مورد مودم بگم قبلا دو تا خازن بخاطر خرابی اداپتور سوخت و عوض کردم که درست کار میکرد با isp شاتل که داشتم ...
    اواخر کلید پاورش هم مثل همه مودم های این سری خراب شد و با سیم یسره کردم کار میکنه ولی اونموقع اینترنت نداشتم که بگم بخاطر اینه یا نه)
    تو عکس خازن ها مشخص شده (بدون خازن ها هم روشن میشه ظرفیت خازن ها دقیق یادم نمیاد که درسته 470 یا خیر)
    الان میخوام بازم اینا رو عوض کنم ببینم نتیجه میده یا نه
    ++هیچ موردی از لحاظ کارکرد نداره و فریمور هم اپدیت کردم++
    ÷اصلا جای سوختگی حرارت چیزی نداره ÷
    موندم مشکل چیه واقعا
    الانم مودم جدید حداقل 500تومنه که ندارم :|
    جدیدترین ویرایش توسط jzeds1491; ۰۱:۲۳ ۱۳۹۹/۰۱/۲۲.

پاسخ : روشن نشدن چراغ اینترنت مودم؟

ببر خونه ی یکنفر که ADSL داره مودمش رو از خط جدا کن مودم خودتو بذار و درست کانفیگ کن اگه راه افتاد که یعنی سالمه
    و یا میتونی مودم(چه وایرلس چه کابلی) از یکنفر دیگه/ قرض کنی روی خطت امتحان کنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jzeds1491 نمایش پست ها
      سلام دوستان، من بعد دو سه سال اینترنت گرفتم و isp الان پیشگامان هست، الان چراغ adsl دارم ولی چراغ اینترنت ندارم، پشتیبانی isp برگشتن گفتن مودم خرابه. چطوری میشه مطمئن شد مشکل از اینجاست و مخابرات یا پیشگامان نیست؟
      TP-Link TD-W8901G v6.0
      (مودم نرمال کار میکنه تو این دوسال هم برای انتقال فایل از وای فای اش استفاده میکردم)
      (در مورد مودم بگم قبلا دو تا خازن بخاطر خرابی اداپتور سوخت و عوض کردم که درست کار میکرد با isp شاتل که داشتم ...
      اواخر کلید پاورش هم مثل همه مودم های این سری خراب شد و با سیم یسره کردم کار میکنه ولی اونموقع اینترنت نداشتم که بگم بخاطر اینه یا نه)
      تو عکس خازن ها مشخص شده (بدون خازن ها هم روشن میشه ظرفیت خازن ها دقیق یادم نمیاد که درسته 470 یا خیر)
      الان میخوام بازم اینا رو عوض کنم ببینم نتیجه میده یا نه
      ++هیچ موردی از لحاظ کارکرد نداره و فریمور هم اپدیت کردم++
      ÷اصلا جای سوختگی حرارت چیزی نداره ÷
      موندم مشکل چیه واقعا
      الانم مودم جدید حداقل 500تومنه که ندارم :|
      http://uupload.ir/files/z5wg_img_202...205627_194.jpg
      سلام
      اول مطمئن بشید که تنظیات ISP را درست کانفیگ کردید مثل vciوvpi و user و pass
      دوم همون طور که دوستمون گفتن با یه مودم دیگه امتحان کن فقط این مساله را هم در نظر داشته باش که وقتی مودم روی خط عوض میشه اکثر ISP ها اینطوری هستند که باید بهشون زنگ بزنی تا error mac را برطرف کنن وگرنه جواب نمیده
      این احتمال هم که شما قبلا روی خط تلفنتون یه مودم دیگه وصل کردید و الان این مودم را وصل می کنید را هم در نظر داشته باشید در رابطه با error mac

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamzehh نمایش پست ها
        سلام
        اول مطمئن بشید که تنظیات ISP را درست کانفیگ کردید مثل vciوvpi و user و pass
        دوم همون طور که دوستمون گفتن با یه مودم دیگه امتحان کن فقط این مساله را هم در نظر داشته باش که وقتی مودم روی خط عوض میشه اکثر ISP ها اینطوری هستند که باید بهشون زنگ بزنی تا error mac را برطرف کنن وگرنه جواب نمیده
        این احتمال هم که شما قبلا روی خط تلفنتون یه مودم دیگه وصل کردید و الان این مودم را وصل می کنید را هم در نظر داشته باشید در رابطه با error mac
        با تشکر از پاسخگویی دوستان
        در کمال تعجب تنظیمات isp واسه این مودم توی سایت پیشگامان اشتباهه و حتی پشتیبانی هم خبر ندارن که اشتباه مودم رو دارن تنظیم میکنن
        با دیدن تنظیمات مودم های دیگه متوجه این موضوع شدم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X