اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

میکرو ارزان با eeprom موجود در بازار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

میکرو ارزان با eeprom موجود در بازار

با سلام
    برای یک پروژه نسبتا ساده به یه میکرو PIC با دست کم هفت پین جهت ورودی و خروجی و eeprom و اسیلاتور داخلی نیاز دارم سایر مشخصات تقریبا به هر صورتیکه باشه با کمی تغییر قابل برنامه ریزیه صرفا مساله مهم اینه که تا حد امکان مقرون به صرفه و مهمتر از اون در بازار موجود باشه. ضمنا اگه براتون امکان داره لطفا یه راهنمایی هم کنید که برای پروژه های بعدی چطور میتونم قطعه مورد نظرم رو پیدا کنم و اینکه اگه عینا مشابه همین میکرو AVR هم بتونید معرفی کنید که پایه هاش مچ باشه توی مدار و با برنامه نویسی مجزا قابل جایگزینی باشه ازتون خیلی ممنون میشم با تشکر.

پاسخ : میکرو ارزان با eeprom موجود در بازار

نوشته اصلی توسط oxygène نمایش پست ها
    با سلام
    برای یک پروژه نسبتا ساده به یه میکرو PIC با دست کم هفت پین جهت ورودی و خروجی و eeprom و اسیلاتور داخلی نیاز دارم سایر مشخصات تقریبا به هر صورتیکه باشه با کمی تغییر قابل برنامه ریزیه صرفا مساله مهم اینه که تا حد امکان مقرون به صرفه و مهمتر از اون در بازار موجود باشه. ضمنا اگه براتون امکان داره لطفا یه راهنمایی هم کنید که برای پروژه های بعدی چطور میتونم قطعه مورد نظرم رو پیدا کنم و اینکه اگه عینا مشابه همین میکرو AVR هم بتونید معرفی کنید که پایه هاش مچ باشه توی مدار و با برنامه نویسی مجزا قابل جایگزینی باشه ازتون خیلی ممنون میشم با تشکر.
    سلام برای شرایطی که گفتی pic16مناسب هست و pic16f676
    فکر کنم با توجه به شرایطی که گفتی مناسب باشه قسمت دوم
    سوال گنگ هست برای تأمین قطعه برای پروژه بعدی که گفتی
    در مورد مچ بودن کلا شما از دو خانواده مختلف صحبت می کنی
    با طراحی متفاوت فکر نکنم بتونی معادل یک میکرو در خانواده pic
    رو عیناً با تمام مشخصات در AVR پیدا کنی
    قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

سلام مممنون از راهنماییتون
      منظور اینکه لیستی از قطعات و قیمتهاشون در یکجا باشه که با وارد کردن مشخصات مورد نظر بشه به صرفه ترینشون رو پیدا کرد. maps توی میکروچیپ هست اما خیلی دنگ و فنگ داره جستجو بر اساس قیمت هم نداره.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط oxygène نمایش پست ها
        سلام مممنون از راهنماییتون
        منظور اینکه لیستی از قطعات و قیمتهاشون در یکجا باشه که با وارد کردن مشخصات مورد نظر بشه به صرفه ترینشون رو پیدا کرد. maps توی میکروچیپ هست اما خیلی دنگ و فنگ داره جستجو بر اساس قیمت هم نداره.
        سلام با شرایط الان که اصلا روی قیمت ها حساب نکن قطعات هم
        پراکنده هست که باید با سرچ در اینترنت بشه پیدا کرد
        قصه زندگی همیشه با مدادی که ما دوست داریم نوشته نمی شه .....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X