اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روشن نشدن رسیور مدیا استار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

روشن نشدن رسیور مدیا استار

سلامچند روز پیش رسیور من خاموش شد و دیگه روشن نشد.مشکلش هم فکر نمی کنم از منبع تغدیه باشه.چون اون ۴ تا کابل یکیش که کرند .اون ۳ تا دیگه ولتاش هایی که رو برد نوشه منتقل می کنن.چیا رو تست کنم فکر می منم از بورد اصلی باشه .دیود ها را تست کردم سالم بودممنون میشم راهنمایی کنید
    جدیدترین ویرایش توسط Mammadrd; ۰۱:۰۲ ۱۳۹۹/۰۱/۲۴.

پاسخ : روشن نشدن رسیور مدیا استار

کسی برای راهنمایی نیست؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mammadrd نمایش پست ها
      سلامچند روز پیش رسیور من خاموش شد و دیگه روشن نشد.مشکلش هم فکر نمی کنم از منبع تغدیه باشه.چون اون ۴ تا کابل یکیش که کرند .اون ۳ تا دیگه ولتاش هایی که رو برد نوشه منتقل می کنن.چیا رو تست کنم فکر می منم از بورد اصلی باشه .دیود ها را تست کردم سالم بودممنون میشم راهنمایی کنید
      باسلام ریسیورمنم همینجوریهویی ازکارافتادودیگه روشن نشدبردتغذیه اش مثه شماچک کردم درست بودهرچی هست ازبرداصلیه که وقت نکردم نگاش کنم .یکی هم بهم گفت آی سی پروگرامش فلش بکن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Rasoultork نمایش پست ها
        باسلام ریسیورمنم همینجوریهویی ازکارافتادودیگه روشن نشدبردتغذیه اش مثه شماچک کردم درست بودهرچی هست ازبرداصلیه که وقت نکردم نگاش کنم .یکی هم بهم گفت آی سی پروگرامش فلش بکن
        درسته،در این موارد ممکنه مشکل از EEPROM
        باشه که باید پروگرام بشه( گاها باید عوض بشه)
        مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
        https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HS1386 نمایش پست ها
          ممنون ازشما،ریسورموتعمیرش کردم مشکل ازتغذیه بود۵ولت رونشون میدادولی به مصرف کننده که وصل میشدافت ولتاژمیاوردهمه چی درست بودخازن صافی ۵ولت(۱۰۰۰،۱۰ )ناقلابدون هیچ علائمی بودباتسترفهمیدم عمرش سره وباتعویضش الان ریسیورم مرتب کارمیکنه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط HS1386 نمایش پست ها
          ممنون ازشما،ریسورموتعمیرش کردم مشکل ازتغذیه بود۵ولت رونشون میدادولی به مصرف کننده که وصل میشدافت ولتاژمیاوردهمه چی درست بودخازن صافی ۵ولت(۱۰۰۰،۱۰ )ناقلابدون هیچ علائمی بودباتسترفهمیدم عمرش سره وباتعویضش الان ریسیورم مرتب کارمیکنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Rasoultork نمایش پست ها

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

خدارو شکر.
            ولی مواقع خرابی خازن صافی همیشه با مولتی متر نوسان
            جزئی ولتاژ مشاهده میشه.
            مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
            https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X