اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه بدون ترانس برای ماژول؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع تغذیه بدون ترانس برای ماژول؟

سلام خدمت اساتید محترم
    بنده یه ماژول ترموستات w1209 خریدم
    تو اینترنت یه سری مدار میبینم با عنوان منبع تغذیه بدون ترانس میخواستم بدونم خروجی این نوع مدار ها چقدر قابل اطمینان هست و اگه یه مدار قابل اطمینان میشناسید میشه معرفی کنید؟
    اکثر این مدار ها حداکثر جریان خروجی شون 100 میلی آمپر هست, این ماژول حداکثر 65 میلی آمپر میکشه, اگر دائم به ماژول وصل باشه نمیسوزه؟

پاسخ : منبع تغذیه بدون ترانس برای ماژول؟

نوشته اصلی توسط Soheil22 نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم
    تو اینترنت یه سری مدار میبینم با عنوان منبع تغذیه بدون ترانس میخواستم بدونم خروجی این نوع مدار ها چقدر قابل اطمینان هست و اگه یه مدار قابل اطمینان میشناسید میشه معرفی کنید؟
    اکثر این مدار ها حداکثر جریان خروجی شون 100 میلی آمپر هست, این ماژول حداکثر 65 میلی آمپر میکشه, اگر دائم به ماژول وصل باشه نمیسوزه؟
    با سلام

بهتره که یه ماژول پاور 12 ولت 500 میلی آمپر براش خریداری کنید چرا که از لحاظ ایمنی ریسک سوختن ماژولو نداره مخصوصا اگه برای کنترل دستگاهی می خواهید که در کنارش رطوبت و ... غیره باشه ، اگه باز اصرار دارید می تونید از منبع تغذیه ارزان قیمت که در مدارات محافظ یخچال بکار رفته استفاده کنید. که در آنها یه خازن پلی استر 0.68 میکروی 400 ولت با پل دیود سری شده و در نهایت به دو سر مثبت منفی خروجی یه دیود زیر12 ولت 0.5 وات موازی شده قرار دهید
    موفق باشید
    Honarestan Emam

دیدگاه

پاسخ : منبع تغذیه بدون ترانس برای ماژول؟

نوشته اصلی توسط Soheil22 نمایش پست ها
      سلام خدمت اساتید محترم
      با سلام یک منبع تغذیه 12 ولت 1 آمپر یا نیم بگیرید با خیال راحت استفاده کنید.من خودم 4 سال داخل آبسردکن که ساختم استفاده میکنم و دایم روشن هست و مشکلی پیش نیومده.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X