اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی با LED RGB کار کرده؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسی با LED RGB کار کرده؟

اگر کسی با LED های RGB کار کرده محبت کنه یه برنامه که نور LED ها رو خود کار تغییر بده بزاره
    به زبان C و نرم افزار کدویژن

پاسخ : کسی با LED RGB کار کرده؟

سلام ................

برای کار با این LED ها میتونید از آیسی های PWM استفاده کنید .. اگه با میکرو هم میخواید کار کنید میتونید از واحد تایمر/کانتر اون استفاده کنید .. همونطور که میدونید این واحد مدهای مختلف داره و شما میتونید با استفاده از مد PWM اون (چه تک شیب و چخ دو شیب ..) کنترل رنگ این LED ها رو به دست بگیرید .. اگه خواستید نمونه برنامه ی اون رو با C براتون میذارم .. (البته میفته آخر شب .. ) .. موفق باشید ..
    دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسام الدین
      سلام ................

برای کار با این LED ها میتونید از آیسی های PWM استفاده کنید .. اگه با میکرو هم میخواید کار کنید میتونید از واحد تایمر/کانتر اون استفاده کنید .. همونطور که میدونید این واحد مدهای مختلف داره و شما میتونید با استفاده از مد PWM اون (چه تک شیب و چخ دو شیب ..) کنترل رنگ این LED ها رو به دست بگیرید .. اگه خواستید نمونه برنامه ی اون رو با C براتون میذارم .. (البته میفته آخر شب .. ) .. موفق باشید ..
      من با میکر کار کردم (زبان سی و نرم افزار کدویژن) ولی با PWM نه ولی اگر یه برنامه نمونه داشته باشم بهتر می تونم یاد بگیرم

دیدگاه

سلام ................

فایلای فلشمو چک کردم یه نمونه برنامه براتون پیدا کردم (خیلی تصادفی ..).. این برنامه یه دیمر دیجیتاله که با فشردن یه Push Button مقدار OCR زیاد میشه و با فشردن یه باتن دیگه مقدار OCR کم میشه .. رنج ولوم اون هم روی LCD نمایش داده میشه .. میکرو هم مدل ATmega32 هست .. تایمرمون هم تایمر یک هست .. خدارو شکر شرمندتون نشدم .. امیدوارم براتون مفید باشه .. موفق باشید ..

فایل های پیوست شده
        دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

میشه یه لطفی کنید و این برنامه رو به زبان بیسکام هم قرار بدید .من اصلا C بلد نیستم
          روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است

دیدگاه

بچه ها اگر کسی برنامه ای به زبان سی داره که LED RGB رو کنترل میکنه محبت کنه قرار بده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X